İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

566 ürün bulundu.

Kuş Kafesi ve Kuş Yuvası

Kuş beslemeyi seven kullanıcılar için tasarlanan, farklı boyutta ve tasarımda birçok kuş kafesi modeli bulunur. Kuşlarınızın sayısına ya da büyüklüğüne göre boyut tercihinde bulunabileceğiniz bu ürünlerle hem siz kuşlarınıza daha iyi şekilde bakmış olursunuz hem de kuşlarınız daha rahat bir yuva içinde yaşamlarını sürdürür. Oturma alanı, suluk ve yemlik gibi aksesuarlara sahip olan kuş yuvası modelleri, küçük arkadaşlarınızın rahat edebileceği düzenlemelere sahiptir. Evinize görsel olarak da farklılık katacak kuş kafeslerine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.

Kuşlarınıza Uygun Kafes Seçimleri

Farklı tür ve boyutlara sahip kuşlar evlerde rahatlıkla beslenebilir. Sadece evde değil ev dışında da beslenen kuşlara rahat etmeleri ve güvende olmaları için alacağınız kafeslerin çeşitli boyutları bulunur. Muhabbet kuşu gibi küçük boyutlu ve hareketli kuşlar için küçük yapılı kafesler tercih edebilirsiniz. Kafes içerisinde besleyeceğiniz muhabbet kuşu sayısına göre boyut ayarlaması yapabileceğiniz gibi çok küçük yapılı kafesler tercih etmemeniz de önemlidir. Oyun oynamayı seven kuşlarınıza geniş hareket alanları sunmanız, onların rahatları için oldukça önemlidir. Ayrıca kafesin tellerinin açısı da oldukça önemli bir unsurdur. Küçük yapılı bir kuşa sahipseniz tel aralığı 1 ya da 1,2 arasında değişen kafesleri tercih etmelisiniz. Kuşların bu alanlara sıkışma riski olduğu için kafes alırken dikkat edeceğiniz unsurlardan biri de budur. Papağan gibi daha büyük boyutlara sahip kuşlar için bu ölçüler biraz daha geniş tutulabilir. Hareket alanı ne kadar geniş tutulursa kuşlar o kadar rahat bir yaşam sürer. Bunun için kuşlarınıza kafes alırken, kafes içerisinde yaşayacak kuş sayısı, kuşların boyutu ve kafesin tel yapısı gibi unsurları göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Kuş Kafesi Modelleri

Kuş kafeslerinin boyutları değişkenlik gösterebildiği gibi modelleri de değişkenlik gösterir. Yuvarlak yapılı ve kubbe biçimli tavana sahip kafeslerin yanında kare ve dikdörtgen şeklinde kafesler de bulunur. Bu modellerin taban kısımları düz şekilde tasarlanabildiği gibi eğimli şekilde de olabilir. Kuş kafesi modelleri, iki farklı bölmeye ayrılabilir şekilde, geniş yapılı olarak tasarlanır. Birden fazla kuş beslemek isteyen kullanıcılar için ideal olan bu ürünlerin ara bölmeleri açılabilir yapıda olabildiği gibi, açılmaz şekilde de tasarlanabilir. Bu şekildeki boyut ve tasarım farklılıklarına sahip olan kuş kafesleri, evlerinize canlılık katacak renklere de sahiptir. Büyük kuş kafesi modelleri, tekerlekli şekilde tasarlanarak rahatça hareket ettirilebilir bir yapıya kavuşur. Kuş kafesi askısı aracılığıyla istenilen her yere takılabilecek şekilde tasarlanan küçük yapılı ürünler de bulunur. Kuş taşıma kafesi olarak da kullanılabilen bu küçük yapılı yuvalar, pratiklik sağlar. İçerisinde yemlik, suluk gibi alanların bulunduğu yuvalara kuşların oturabileceği tünekler yerleştirmeniz onlar için rahat hissettirici bir unsurdur. Farklı tasarımları ile kuşlarınızın rahat etmesini sağlayan yuvalardan istediğiniz modeli kolayca bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Kuş Kafesi Modelleri ÇiçekSepeti’nde

Kuş yuvaları, model olarak farklılık göstermelerinin yanında yapı olarak da çeşitliliğe sahiptir. Ahşap kuş kafesi modelleri, küçük boyutlara sahip tasarımları ile ağaç dallarına yerleştirilebileceği gibi bahçe ve benzeri alanlara kurulabilecek büyük modellere sahip olarak da karşınıza çıkabilir. Metal kuş kafesi modelleri de bu şekilde farklı boyut ve tasarımlara sahiptir. Plastik yapılı taban, suluk ve yemlik gibi ürünlerin bir arada kullanılmasıyla üretilen metal kuş yuvaları, hafif yapıları ile her alanda rahatlıkla kullanılabileceği gibi büyük tasarımlı modelleri ile de görsel şölen ortaya çıkarabilir. Kuş kafesi fiyatları da modellerin detaylı yapısı ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterir. Kuş kafes fiyatları arayışınızda size yardımcı olacak ÇiçekSepeti ile siz de bütçenize uygun ve kuşlarınızın rahat edebileceği bir yuva sahibi olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.