Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

La Roche Posay ÇiçekSepeti’nde!

40 yılı aşkın tecrübesi, klinik araştırmalarla desteklenmiş dermatolojik uzmanlığı ve termal sulardan gelen şifa ile La Roche Posay ürünleri, hassas ciltli kişiler için konforlu bir yaşam sunmak için geliştiriliyor. Cilt profesyonelleri ile geliştirilen La Roche Posay ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Cilt bakımı rutininize eklenecek bakım ürünleriyle La Roche Posay, cildinizin ihtiyaç duyduğu eksikleri belirleyerek cildinize özel çözümler sunuyor. Size özel La Roche Posay ürününü keşfetmek için ÇiçekSepeti’ni hemen ziyaret edebilirsiniz.

La Roche Posay İle Cildine İyi Bak

Kendinizi ve sevdiklerinizi koruyacak, cildinize iyi gelecek La Roche Posay ürünleri, stres, kirlilik, yanlış kozmetik ürün ve uygulamaları gibi sorunların ve dermatolojik uygulamaların neden olduğu ciltle ilgili bazı yan etkilerin sınırlandırılmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Cildine iyi bakmak isteyenleri tercihi La Roche Posay, temizleme ve günlük cilt bakım ürünlerinden nemlendiricilere, fondötenler, köpüren jeller, hassas ciltler için geliştirilmiş bakım setleri ve maskaralar gibi birçok ürün çeşidiyle ÇiçekSepeti’nde.

Hert cilt tipi ve sorununa özel olarak uyumlanan La Roche Posay markasının geniş ürün paletinde ister deniz kenarında isterseniz de günlük yaşamda kullanabileceğiniz güneş kremleri de bulunuyor. Stick, krem, sprey ya da pompalı seçenekleri ile La Roche Posay güneş kremleri ile güneşten korunurken cildinizin günlük bakım ihtiyacını da karşılayabilirsiniz.

Tüm bu ürünlere ek olarak cilt lekeleri, akne, yaşlanma çizgileri gibi özel cilt problemleri için de ürünler geliştiren marka, cildinize en uygun La Roche Posay ürününü bulmanız, online alışverişe özel fırsatlar ve ÇiçekSepeti avantajlarıyla dilediğiniz ürünü satın almanız için web sitesi ve mobil uygulamada!