Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Lavabo Musluk Bataryası

Lavabo musluk bataryaları yüksek tasarım kalitesi sayesinde temel işlevlerinin yanı sıra dekorasyona katkılarıyla da dikkat çekiyor. Kaliteli malzemelerden, zarif detaylarla, özenle üretilen bataryalar banyo, tuvalet ve mutfakların görünümünü dakikalar içerisinde değiştirebilirsiniz. Bugünlerde mutfak ve banyonuzda değişiklik yapmayı planlıyorsanız, lavabo ve batarya seçimleriyle başlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş lavabo musluk bataryası koleksiyonuyla her zevke ve bütçeye hitap eden seçeneklere ulaşmak çok kolay hale geliyor. Hemen geniş seçenek havuzu içerisinde zevkinize uyanları sipariş vererek mutfak ve banyolarınızı saatlerce çıkmak istemeyeceğiniz keyifli mekânlara dönüştürebilirsiniz.

Estetik Detaylarla Donatılan Lavabo Musluk Bataryası Çeşitleri

Sıcak ve soğuk suyu yönetmek üzere tasarlanan lavabo musluk bataryaları son yıllarda gelişen teknolojinin de katkılarıyla zengin detaylar içeriyor. Her biri yaşam kalitesine katkı sunmak üzere düşünebileceğiniz bu detaylar sayesinde tavandan sarkan, duvar ya da tezgâh çıkışlı, zemine sabitleyebileceğiniz, sensörlü, su tasarruflu onlarca batarya çeşidine ulaşabilirsiniz. Zengin çeşitlilik zaman zaman karar vermeyi güçleştirse de bazı püf noktalarına dikkat etmek, kullanım konforunu da beraberinde getiriyor. Öncelikle lavabonuzun büyüklüğü, şekli, varsa tezgâh ölçüleriniz, mevcut tesisat alt yapısı, evinizin genel dekoratif karakteri gibi kriterleri göz önünde bulundurduğunuzda kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Klasik dekorasyon anlayışının hüküm sürdüğü mekânlarda altın, eskitme, oryantal motifli, ağır modeller lavabolara eşlik ediyor. Modern, minimalist, İskandinav tarzın hâkim olduğu mahallerdeyse daha sakin, net ve az detaylı kesitler görmek olası oluyor. Özellikle yaşam alanınızı kişiselleştirmek konusunda daha cesur seçimler yapmak isterseniz rengârenk silikon gövdeli olanlardan yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte bataryaların genelinde kullanılan pirinç ve krom kaplamalar gövdeyi matlığa, kararmaya, korozyona karşı daha dayanıklı hale getiriyor. Böylece temizlik esnasında yoğun kimyasallara maruz kalmadığı sürece hepsi ilk günkü parlaklığını koruyor.

Lavabo Musluk Bataryası Modelleri

  • Üç donatı boşluklu lavabo musluk bataryası: Tezgâh üstünde iki ya da üç tesisat deliğinin hazır bulunduğu ıslak hacimlerde işlev görüyor. Bu modeller orta akstaki batarya gövdesinin sağında ve solunda bulunan kumandalarla çalışıyor.
  • Tek donatı boşluklu lavabo musluk bataryası: Tezgâh üzerinde halihazırda tek tesisat boşluğu varsa kumanda kolu kendi üstünde olan bu model öne çıkıyor.
  • Ankastre lavabo musluk bataryası: Tesisat sisteminin direkt duvardan çıkışlı olduğu bu modellerin kumandaları, gövdesinin üstünde bulunuyor.
  • Fotoselli lavabo musluk bataryası: Ortak alanlarda el değmeden, hareket ettikçe kumanda edebileceğiniz sistemler enerji tasarrufu sağlıyor.
  • Çanak lavabo musluk bataryası: Tezgâh üstü derin lavabolar uzun boyunlu musluk modellerine ihtiyaç duyuyor.

Cazip Lavabo Musluk Bataryası Fiyatları

Lavabo musluk bataryası seçimi yaparken kullanacağınız mekândaki sıhhi tesisat alt yapısını dikkate almak gerekiyor. Duvardan çıkışlılarda ankastreleri, tezgâhtan çıkışlılarda ise donatı sayısına uygun olanları kullanmak montaj esnasındaki olası sorunların önüne geçiyor. Ayrıca binanızdaki su basıncı da seçiminizin verimli çalışması açısından önemli oluyor. Lavabo boyutlarına ve derinliğine uygun batarya kullanımı çevreye su sıçratma riskini azaltıyor. Dilerseniz lavabo, banyo bataryası, taharet musluğu, bide bataryası ve aksesuarları takım olarak edinip dekorasyon bütünlüğünü yakalayabilirsiniz. Mutfağınız için eviye bataryası seçerken ise daha çok kullanım sıklığınız, alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınız önem kazanıyor. Batarya başlığının 180 derece hareket yeteneğine sahip olduğu tasarruflu modeller son yılların gözdesi haline geliyor. Çok fazla tencere, tava, fırın tepsisini elde yıkayanlar için spiralli duşlu seçenekler imdadınıza yetişiyor. Ucuz lavabo musluk bataryası arayışındaysanız daha az detaylı, sade modellere yönelebilirsiniz. Siz de alışkanlıklarınızı ve ihtiyaçlarınızı değerlendirerek, zengin seçenekli ÇiçekSepeti lavabo musluk bataryası modellerini hemen satın alıp konforlu, şık mekânlara imzanızı atabilirsiniz.