Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Led Ampuller

Düşük enerji tüketimi, farklı renk seçeneği, akıllı duy tasarımları ve parlak ışık çıkışı ile birçok gelişmiş özelliğe sahip olan LED ampullerle pratik çözümlere kavuşabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sürekli değişime uğrayan LED ampuller, geleneksel modellere oranla %90’a varan enerji tasarrufu sağlar. Yeni nesil aydınlatma olarak bilinen ürünler, farklı renk seçenekleri ile bulunduğu ortamda etki yaratır. Birden fazla fırsatlar sunan ve daha yüksek performans sergileyen LED ampul seçenekleri ile siz de gerek ofisinizde gerekse evinizde kaliteli bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Kendi tasarım zevkinize uygun dilediğiniz modeli ÇiçekSepeti güvencesiyle temin edebilirsiniz.

Doğa Dostu LED Ampul Modelleri

LED ampul modelleri, yaşamın birçok alanında kullanılan elektrik enerjisini en yüksek verimle ışığa çevirir. Standart ampullere oranla daha fazla aydınlatma ve daha az enerji fırsatı sunan ürünler, kullanıcılar tarafından oldukça beğeni toplar. Aydınlatmak istediğiniz alan ister lokal isterse de genel olsun, LED ampül satın alırken lümen değerine dikkat etmeniz gerekir. LED ampulün en belirleyici özelliklerinden biri olan lümen, yayılan ışığın gücünü belirler. Bu nedenle doğru ampulü seçmek için kullanım alanınıza göre tercih yapabilirsiniz.

LED ampul modelleri, avize ve abajur gibi ana aydınlatma ürünlerinin yanı sıra aspiratör lambası gibi birçok farklı aydınlatma alanlarında da kullanılabilir. İç mekan aydınlatması için genellikle beyaz, sarı ve gün ışığı renklerini barındıran LED ampuller üretilir. Bunun dışında spot ve dekoratif aydınlatmalar için kırmızı, mavi ve yeşil gibi birbirinden farklı renk alternatifleri de bulabilirsiniz. Philips, Diall, Osram gibi alanında uzman markalar tarafından üretilen birbirinden farklı LED ampul modelleri kullanıcıların ihtiyacına göre sayısız alternatif sunar. Klasik ve simit şeklinde tasarlanan modellerin yanında warn grow, core pro ve ecohalo gibi farklı ürün çeşitliliğine de yer verilir.

Tasarım Harikası Birbirinden Farklı LED Ampul Çeşitleri

Çeşitli modelleri ile kullanıldıkları alanı aydınlatmakla kalmaya LED ampuller, sahip oldukları tasarımlarıyla her ortama şık bir hava katar. Tasarımlarındaki çeşitliliğin yanında kullanıcıların zevkine göre sunulan renk alternatifleri de atmosferin istediğiniz gibi değişebilmesine imkan tanır. Farklı renklerde ve kaliteli malzemelerle üretilen LED ampulleri, evinizde, ofisinizde hatta açık alanlarda dahi sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ürünlerin düşük enerji tüketimleri ise doğanın korunmasına yardımcı olurken zarar görmesini engeller. Ayrıca çalıştığı süre boyunca ısınma gibi sorunlara neden olmaz ve değiştirilmek istendiğinde rahat bir şekilde değiştirilebilir. -30 dereceye varan düşük sıcaklıklarda dahi kaliteli ışık yayan LED ampulleri, sorunsuz kullanabilirsiniz.

Ucuz LED Ampul Çeşitleri ÇiçekSepeti’nin Ayrıcalıklı Dünyasında!

LED ampul modelleri içerisinde aydınlatmanın uzaktan kontrol edilebilme ve internet özelliği bulunan ürün çeşitlerine de yer verilir. Akıllı ampuller, telefona indirilen mobil uygulama üzerinden ya da binanın otomasyon merkezi sayesinde kolayca kontrol edilebilir. Bu ampul çeşitlerinin ışık rengini ve parlaklıklarını da program üzerinden ayarlayabilirsiniz. Ayrıca akıllı ampuller, nesne algılama, dahili hoparlörler ve yerleşik kameraları algılayabilme özellikleriyle de donatılır.

Hem uzun ömürlü hem de yüksek enerji verimlilikleri ile standart ampullerin yanında daha uzun vadeli ve karlı olan ürünler her kullanıcının bütçesine hitap eder. Daha az enerji harcayarak daha fazla ışık yayan LED ampullerin watt değerleri de birbirinden farklıdır. Kullanılan enerjinin daha az olmasını istiyorsanız, watt değeri düşük olan bir LED ampulü seçerek tasarruf yapabilirsiniz. Model, tasarım ve fonksiyonel özellikler bakımından birbirinden farklılık gösteren LED ampul modellerini ÇiçekSepeti sayesinde güvenli bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.