Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Makyaj Malzemeleri

Makyaj, her kadın için vazgeçilmez bir tutkudur. Kadınlar günlük hayatta kendilerini daha iyi hissetmek, motive olmak ve dış dünyaya karşı iyi bir izlenim bırakmak için makyaj yaparlar. Makyaj malzemelerini seçmek en az makyajın kendisi kadar önemli bir konudur. Yüzlerce çeşit makyaj ürünü ve aksesuarı arasından kendinize en uygun olanı seçmek için ÇiçekSepeti’nde yer alan geniş makyaj koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Özenle bir araya getirilmiş makyaj setlerindeki malzemeler ile uygulama esnasında kullanacağınız fırça, sünger gibi aplikatörler makyajın olmazsa olmazları arasında yer alır. Sahip olduğunuz bu ürünleri saklamak ve yanınızda taşımak için makyaj çantaları ile ürünleri masanızda düzenli bir şekilde tutmanıza yarayan düzenleyiciler tercih edebilirsiniz.

Makyaja Dair Her Şeyin Bir Arada Olduğu Setler

 • Fondöten, pudra, allık, ruj, göz kalemi, rimel, eyeliner, bronzer, göz farı gibi temel makyaj malzemelerinin bir arada olduğu farklı büyüklükteki ve içerikteki makyaj setleri, makyaja meraklı olan herkesin gönlünü fetheder.
 • İçeriğine göre farklı malzemelerin de eklenmesiyle daha da geniş bir hal alan bu cezbedici setlerde ihtiyacınız olan tüm makyaj ürünleri bulunur.
 • Set halindeki ürünler yıllarca kullanabileceğiniz pratik ürünleri içerir.
 • Açık, buğday ve koyu tenli olanlar için ayrı ayrı olan ve her detayı bu kritere uygunluk gösteren setler ise, kendinize en uygun tonlardaki makyaj ürünlerini seçmeniz için ideal.
 • Bazı setler özel, şık çantasıyla birlikte sunulur ve çeyiz makyaj seti olarak mükemmel bir seçenek olur. Setler haricinde tüm makyaj malzemelerini ihtiyacınız oldukça tek tek de satın alabilirsiniz.
 • İçeriğindeki malzemelerin adedine göre; temel olarak ihtiyacınız olan ürünleri içeren setlerden yüzlerce ürünü barındıranlara kadar dilediğiniz makyaj setini ÇiçekSepeti’nden kolayca sipariş verebilirsiniz!

En Kullanışlı Makyaj Aksesuarı ve Aplikatörleri

Makyaj ürünlerini en başarılı şekilde uygulamanız için ihtiyacınız olan fırça ve aplikatörleri de set halinde bulmanız mümkün.

 • Far, allık, fondöten, ruj ve kaş ürünlerinin her biri için farklı özellikteki fırçaları kullanarak en verimli sonucu elde edebilirsiniz.
 • Bu setlere bir kere sahip olduğunuzda ürünler size uzun yıllar yeterli olacaktır.
 • Fırça setlerinde yer alan çeşitli fırçalar farklı nitelikte ve özellikte olabilir. Kaliteli ve sağlam fırça modellerinin fırça kılları dökülme yapmaz ve ürünü ciltte tamamen dağılmasına yardımcı olur.
 • Fırça tasarımı olarak düz, renkli ve desenli olan çeşitleri tercih edebilirsiniz.
 • Makyaj süngeri çeşitleri de makyaj ürünlerini uygulamak adına işlevseldir. Özellikle son zamanlarda trend olan makyaj süngerleri de bu setlerdeki yerini alır.
 • Kirpik kıvırıcı, takma kirpik, manikür pedikür pensi, fırça temizleme aparatı gibi ürünler de makyaja ve kişisel bakıma dair edinmeniz gereken faydalı ürünler arasındadır.
 • Makyajın dışında, tırnak bakımı da kişisel bakımın bir parçasıdır. Bunun için tırnak bakım setlerini ve rengarenk ojeleri seçebilir, evde kendi manikür ve pedikürünüzü kolayca ve güvenle yapabilirsiniz. Bu setlerin içerisindeki törpü ve tırnak makası gibi ürünler, ojenizi sürmeden önce tırnaklarınızın ideal görünüme kavuşması için önemlidir.

Makyaj Malzemeleri ve Kozmetik Ürünlerini Keşfedin

Makyaj malzemeleri kadar bu malzemeleri sakladığınız ve taşıdığınız aksesuarlar da mühimdir. Gün içerisinde yanınızda taşımanız için iyi bir makyaj çantasına sahip olmak, günlük rutininizi bozmamanız adına önemli. Evdeki makyaj masanızın düzenine önem veriyorsanız, şeffaf ve estetik düzenleyiciler tam size göre! Rujlarınızı ve diğer malzemelerinizi özel bölmelere düzenli bir şekilde dizmek ve masanızı organize etmek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Siz de ihtiyacınıza, beklentinize, maddi durumunuza göre; kendiniz ve sevdiklerinize hediye etmek için en iyi makyaj ürünlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

İlişkili Kategoriler:

» Makyaj Aksesuarları

» Makyaj Paleti

» Masaj Cihazı

» Masaj Yağı