İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mutfak Masa Takımı

Aile üyelerinin samimi bir ortamda yemek yediği mutfaklar için tasarlanan masa takımları, farklı dekorasyon özelliklerine hitap eden modeller sunar. Canlı renkler, ergonomik tasarımlar ve kaliteli materyallerle üretilen takımlar, aradığınız modeli bulmanızı kolaylaştırır. Mutfağınızın büyüklüğüne, şekline ve ambiyansına uygun bir takım seçerek sabah kahvaltılarınızı, akşam yemeklerinizi daha keyifli hâle getirebilirsiniz. Rahat oturma minderleriyle tasarlanan köşeli takımlar, arkadaşlarınızla kahve ve çay sohbeti yapmanıza da imkân tanır. ÇiçekSepeti’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini inceleyerek tarzınıza uyan masa takımını hemen satın alabilirsiniz.

Rengârenk Mutfak Masa Takımı Modelleri

Aile üyelerinin bir araya geldiği yemek vakitlerini samimi bir ortamda geçirmek isteyenler, genellikle mutfakta olmayı tercih eder. Mutfağınızı renklendirmek ve sıcak bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız, renkli mutfak masa takımı modellerine yönelebilirsiniz. Ahşap, metal ve kaliteli MDF malzemeyle üretilen takımlar, farklı renk kombinasyonları sunarak size seçim yapma şansı tanır. Kahverengi, yeşil, beyaz, siyah, mor, sarı, kırmızı, hâkî ve lacivert gibi renklerle tasarlanan masa takımlarını tercih ederek mutfağınızı renklendirebilirsiniz. Masa ve sandalyeden oluşan takımlar, çoğunlukla 4 kişilik modellerle üretilir. Köşeli takımlar ise 5 veya 6 kişinin rahatça yemek yediği konforlu seçenekler olmayı başarır.

Ahşap ve metal malzemenin birlikte kullanıldığı takımlar, kanserojen madde içermeyen, çevreye ve insan sağlığına uyumlu malzemelerden üretilir. Şık tasarımlı mutfak sandalyesinin oturma kısımları ise silinebilir kumaş ve deri kaplama detayına sahiptir. Avrupa E1 kalite standartlarına uygun suntalam malzemeden üretilen masa yüzeylerini, nemli bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli materyal ve estetik tasarım detayı sunan mutfak masa takımlarına, ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Konforlu Mutfak Masa Takımları

Günlük kullanım için üretilen modern ve estetik tasarımlı masa takımlarını, çeşitli yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Açık ve kapalı alan kullanımına uygun olarak tasarlanan ürünler, konforlu kullanım imkânı tanır. Katlanır masa takımı gibi portatif yapılı ürünleri, bahçe, balkon ve yazlık gibi yaşam alanlarınızda rahatça kullanabilirsiniz. Sade ve şık modellerle üretilen L koltuk tasarımlı köşeli masa takımları, size geniş orta alan konforu sunar. Yemek pişirirken veya servis yaparken özgür hareket etme şansına sahip olursunuz.

Ahşap yüzey ve metal ayak detayıyla tasarlanan modeller, masanın zemin üzerinde kaymasını engeller ve rahat kullanım konforu sağlar. Küçük, büyük, sade, şık ve modern tasarımlı sandalyelerle üretilen ahşap masa takımları ise uzun süre kullanabileceğiniz ürünler olmayı başarır. Mutfağınızda modern ve hareketli bir tarz yaratmak isterseniz, tel sandalyelerle tasarlanan iki renkli takımları seçebilirsiniz. Koltuk formunda sandalyelere sahip takımlar ise uzun süreli yemek sohbetlerini daha keyifli hâle getirir. Geniş mutfaklar için üretilen ve doğanın saflığını evinize taşıyan masif ahşap tezgâh modellerini de değerlendirebilirsiniz.

Her Dekorasyona Uyan Mutfak Masa Takımları

Farklı renk kombinasyonları ve modern çizgilerle tasarlanan masa takımlarını tercih ederseniz, mutfağınızda canlı ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Renkli dekorasyonlar insan psikolojisine olumlu katkılar yapar. Küçük ölçekli bir mutfağınız varsa çift kişilik katlanır masa ve sandalye takımlarını kullanabilirsiniz. Mutfağınızın boyutlarına ve kullanım amacınıza uygun modeller, size rahat hareket etme olanağı tanır. Mutfak dolaplarınıza, tezgahınıza, dekorasyonda kullanılan renklere uyum sağlayan masa takımları, daha ferah bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Mutfağınızın bir köşesine konumlandıracağınız köşe takımlarını tercih ederek kullanışlı bir oturma alanı da oluşturabilirsiniz. Kolay çizilmeyen yüzey ve rahat temizlenen materyal özelliğiyle üretilen mutfak masa takımlarını, ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Ünlü mobilya markalarının ürettiği takımlar size bir tık mesafesi kadar yakın. Ürün modellerini hemen inceleyebilir ve mutfak dekorasyonuna uyan masa takımını bir tıkla sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.