Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mutfak Masası

Bir evin en sevilen bölümünün mutfak olduğu herkesçe biliniyor. Çünkü mutfak; yemek hazırlanan bir bölüm olmasının yanı sıra, aynı zamanda, aile üyelerinin bir araya gelebildiği sosyal bir paylaşım alanı. Mutfak masasında eğlenceli sohbetler eşliğinde gerçekleşen yemekler, günlük koşturmaların tüm yorgunluğunu alıp götürüyor. İyi dekore edilmiş bir mutfakta ise, uzun saatler keyifle vakit geçirilebiliyor. 

Mutfağınızda iştah açıcı bir dekorasyonun ilk adımına güzel bir mutfak masası edinerek başlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti size bu kategoride, estetik, işlevsel ve uzun ömürlü mutfak masaları sunarak mutfağınızı en iyi biçimde dekore etmenize yardımcı oluyor. Bu reyondan, stilinize en uygun mutfak masasını seçerek mutfağınızı daha şık ve kullanışlı bir alan haline dönüştürebilirsiniz. 

Bulunduğu Mutfağın Şeklini Alır: Raylı Mutfak Masası

Daha küçük çekirdek aileler metrekaresi daha küçük dairelerde yaşayabiliyor. Her bir metrekareyi daha etkin bir biçimde değerlendirmek gerekebilir. ÇiçekSepeti mutfak masası kategorisindeki raylı mutfak masaları, bu gereksinimi en iyi biçimde karşılıyor. Kapalı durumda iken dört kişinin yemek yiyebileceği masa, ortadaki ray bölümünden iki yana açıldığında altı kişiye kadar konuğu sorunsuz ağırlayabiliyor. En sevdiklerinizi raylı mutfak masasında kolaylıkla bir araya getirebilirsiniz.

Geçmişin Ruhu, Günün Çizgileri: Retro Mutfak Masası

Teknoloji ilerliyor, yaşam hızlanıyor, nostaljik ürünler ise daha çok seviliyor. Retro mutfak masaları, hem geçmişe vurgu yapıyor hem de sadeliğiyle göz dolduruyor. ÇiçekSepeti masa kategorisinde yer alan retro mutfak masaları, kaliteli ham maddelerden üretiliyor. Yumuşak formlarıyla mutfaklara bambaşka bir hava katıyor. 

Mutfağım Bir Saray Diyenlere: Klasik Mutfak Masası

Dekorasyonda klasik dokunuşlardan vazgeçemeyenler için ÇiçekSepeti, açık renk tonların egemen olduğu klasik masalar sunuyor. Bu özel masalar, modern mutfakları klasik bir ruhla en iyi biçimde birleştiriyor. Lükens ayaklı, zarif oymalı, adeta bir kuğu duruşuna sahip bu masalar, geleneksel mutfakların en şık tamamlayıcısı. 

Kalıcı Ve Dayanıklı: Cam Mutfak Masası

ÇiçekSepeti'nin sunduğu cam yüzeye sahip mutfak masaları, pratik ve işlevsel bir kullanım sağlıyor. Yemek hazırlığı esnasında ilave bir tezgah işlevi de görebilen cam masalar, temizlik ve bakım kolaylığı da sağlıyor. Hijyenik görüntüsü ve uzun ömürlü oluşu cam masaları vazgeçilmez kılıyor. Cam masalar her mutfağa yakışıyor.

Dünya Düz Değil: Yuvarlak Mutfak Masası

ÇiçekSepeti mutfak masası kategorisinde alışılagelmiş dikdörtgen ve kare masaların yanı sıra, ahşap oval ve yuvarlak mutfak masaları da bulunuyor. Bu masalar görsel zenginlik oluşturmanın yanı sıra, işleve dayalı bir felsefeye de dayanıyor; Dekoratif çözümlemelerin özelliği, yerleşim alanını küçük dokunuşlarla yumuşatıp görece anlamda büyütmesi. Bu minik temas, mutfaklar için de çarpıcı sonuçlar veriyor. Oval ya da yuvarlak mutfak masaları bu bağlamda, size hem nefes aldırıyor hem de şık ayakları, asil duruşu ve farklı görünümü ile mutfağınıza yeni bir ruh katıyor. Bu bölümdeki epoksi mutfak masaları, metal ayakları ve modern çizgileri ile üstün bir keyif vurgusu yapacak. 

Mutfakta Zamanın Göreceliği: Modern Mutfak Köşe

ÇiçekSepeti, yemek masasından hemen kalkmak istemeyenler için, uygun bir "köşe" sunuyor. Mutfakta uzun zamanlar geçirmek, lezzetlerin keyfine varmak, günü eğlenceli sohbetlerle tamamlamak için modern mutfak köşe takımları bire bir. Bu takımı mutfağınıza konumlandırarak, ailenizle, yemeklerin lezzetinin üstüne çıkabilecek anlar yaşayabilir, yaşam zevkinizi üst tonlara taşıyabilirsiniz. 

Her zevk ve ihtiyaca uygun mutfak masa takımlarına ÇiçekSepeti mutfak masası kategorisinden erişebilir, tek bir dokunuşla sipariş vererek bu masalara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.