İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mutfak Setleri

Yüksek ısıya ve çizilmelere karşı dayanıklı olan granit mutfak eşyalarına ya da ısı dağılımını mükemmel bir şekilde gerçekleştiren çelik tencere setlerine ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle granit ile üretilen tencere, tavalar daha sağlıklı ve doğal oldukları için son yıllarda ev hanımları tarafından çokça tercih ediliyor. Bu yüzden ÇiçekSepeti granit tencere ve tava setlerini oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile sunuyor. Seçenekleriniz arasında kırmızıdan yeşile farklı renklerle üretilen granit tencere modelleri ve kulpları altın sarısıyla parlayan çelik tencereler de yer alıyor. Uygun fiyatlardan ve ÇiçekSepeti'nin hızlı dağıtım ağından faydalanarak mutfağınızı yenilemek için siz de hemen sipariş verebilirsiniz. 

Granit Tencere ve Tava Setleri

Granit, doğada kendiliğinden bulunan doğal bir malzemedir. Sağlıklı ve dayanıklı olması sebebiyle özellikle mutfak eşyalarının üretiminde sık sık kullanılır. ÇiçekSepeti'nin sunduğu bu sağlıklı modelleri incelerken birkaç parçadan oluşan ekonomik setleri de görebilirsiniz. Örneğin granit omlet tavası ihtiyacınızı, altı parça halinde sunulan Gülsan Safran ya da Ezme Serisi gibi omlet setleri ile tek seferde giderebilir, kullanmadığınız parçaları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Dilerseniz granit tencere set ürünlerinden birini seçerek hem omlet tavasına hem de diğer tencere çeşitlerine bir arada sahip olabilirsiniz. Seçim yaparken siyah ve kahverengi gibi standart renklerin yanı sıra yeşil, pembe, kırmızı ya da mor gibi canlı renkleri de tercih edebilirsiniz. Renkli granit tencere ve tavalar hem mutfağınıza hem de yemek pişirdiğiniz tüm vakitlere ekstra bir renk katmaya adaydır.

Çelik Tencere ve Güveç Setleri

Tencere ve tava seçimlerinde çelikten vazgeçmeyenler için kaliteli ve ekonomik çelik set ürünleri de ÇiçekSepeti'nde yer alıyor. Çelik tencere ve tavalar kalın tabanı sayesinde ısı dağılımını mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyor ve yemeklerinize lezzet katıyor. Kolay kavranan ergonomik kulp ve kapak tasarımları ise pratik bir kullanım sağlarken oldukça da şık bir görüntü yaratıyor. Çelik tencereniz tasarımıyla da dikkat çeksin isterseniz, sap ve kulp bölümünde kırmızı ya da altın sarısı gibi renklerin kullanıldığı modelleri seçebilirsiniz. Çelik mutfak setlerinde, omlet tavasından güveç tenceresine kadar birçok farklı ürün bulabilir, dilediğiniz ürüne tek bir tıkla sahip olabilirsiniz. Yeni evlenenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir seçenek arıyorsanız, çelik çeyiz setlerini de inceleyebilirsiniz. Ekonomik çeyiz setlerini yalnızca hediye etmek için değil, kendi mutfağınızı yenilemek için de tercih edebilirsiniz. 27 parçalık zengin içerikli çeyiz setlerinde farklı büyüklükteki tencerelerin yanı sıra çaydanlık ve çelik saklama kapları gibi ek ürünler de bulabilirsiniz. 

Ergonomik ve Şık Kulp Seçenekleri

Tencere, tava gibi eşyalar kaliteli ve doğal malzemeden imal edilmiş olsa da sap ya da kulp tasarımları doğru şekilde yapılmadığı takdirde kullanırken birçok zorluğa sebep olur. Isınan ya da zor kavranan bir tava sapı mutfak kazalarına da yol açar. Bu gibi sebeplerden ötürü, tencere ve tava seçimi yaparken sap ya da kulp kalitesine dikkat etmelisiniz. ÇiçekSepeti'nin granit ve çelik tencere tava setleri içinde ısıya dayanıklı, ergonomik yapısıyla kolay kavranan saplı ya da kulplu ürünleri bulabilirsiniz. Dilerseniz kulpları kırmızı, kahverengi ve altın sarısı renklerle sunulan bir set seçerek hem kullanışlı hem de şık mutfak eşyalarına sahip olabilirsiniz. Mutfaktaki temel pişirme ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayan granit ve çelik set ürünlerine ÇiçekSepeti'nin uygun fiyatları ile sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. İster kendi evinizin, isterseniz yeni bir yuva kuran sevdiklerinizin mutfağını zengin içerikli setler sayesinde kolayca donatabilirsiniz.