Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Nerf ÇiçekSepeti'nde!

Nerf, Parker Brothers tarafından kurulan ve şu anda Hasbro'ya ait olan bir oyuncak markasıdır. Oyuncakların çoğu, Amerikan futbolu, basketbol ve beyzbol gibi spor topları da dahil olmak üzere diğer Nerf ürünleriyle birlikte çeşitli köpük tabanlı silahlardır. Oyuncakların en dikkat çekici olanı, Hasbro tarafından blaster olarak anılanNerf köpüğünden yapılan mühimmatı ateşleyen dart tabancalarıdır.

1969'dan beri; dünyanın önde gelen bebek ve çocuk aksesuarları ve oyuncak markalarından biri olan Hasbro güvencesiyle üretilen Nerf su tabancası ve aksesuarlarından oluşan geniş ürün yelpazesi ÇiçekSepeti web sitesi ve mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Eğlenceye Nerf Boyutu Katın

Köpük benzeri malzemelerle üretilen silah benzeri oyuncaklarıyla öne çıkan Nerf aynı zamanda futbol, basketbol, voleybol ve beyzbol topları gibi ürünleriyle de tanınıyor. Çocukların en sevdiği oyunlardan olan su oyunlarını daha eğlenceli ve güvenli bir hale getiren Nerf birbirinden farklı su tabancası tasarımlarıyla yetişkinlere de hitap ediyor. Birbirinden farklı boyut, tasarım ve özelliklerdeki su tabancalarının yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuar ve ekipmanları da Hasbro güvencesiyle Nerf ürünleri arasından bulabilirsiniz.

Güvenlik ve eğlenceyi bir arada bulabileceğiniz Nerf ürünleri, eşsiz tasarımları ile spor aktivitelerinizi ve günlük hayatınızı keyifli bir hale getirmenize yardımcı oluyor. Nerf su tabancası dışında dışında; rugby topu, batmayan frizbi, mp3 player ve çocuk güneş gözlüğü gibi pek çok ürün çeşidine Nerf marka sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri ÇiçekSepeti marka sayfasından inceleyebilir, çocuğunuza, sevdiklerinize ya da size en uygun olanını dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. İndirimli Nerf ürünleri, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com'da!