Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Okul Çantası

Okul yaşamında önemli bir parça olan okul çantası modelleri, öğrencilerin konforlu bir gün geçirmesine yardımcı olur. Kitap ve defterlerin sırt yapısına zarar vermeden kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan okul çantası çeşitleri ile beden sağlığınızı koruyabilirsiniz. Ana bölmeleri ve cep detayları ile çeşitli seçenekler sunan okul çantaları, büyük küçük her türlü ders araç gereçlerini aynı anda taşımanızı sağlar. Eşit şekilde ayarlanabilen omuz askıları, beden gelişimi devam eden gençlere uygun şekilde tasarlanır.

Okula Dönüş Zamanına Özel Setler

Beslenme çantası, kalemlik ve sırt çantası içeren okul çanta setleri ile uyumlu bir öğrenci stili yakalayabilirsiniz. Çift taraflı kullanılabilen kumaş yüzeyleri ile her güne farklı bir görünüm sunabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam yapıya sahip okul çantası modelleri ile ders kitap ve defterlerinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

Okul çantası çeşitleri;

  • Kaliteli kumaşı sayesinde yırtılma ve solmaya karşı dirençlidir.
  • Su geçirmez dış yüzeyi ile yağmur gibi olumsuz hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilir.
  • Sünger destekli omuz askıları ile taşıma anında konfor sağlar.
  • Geniş iç hacmi ile birçok eşyayı aynı anda muhafaza edebilir.
  • Orantılı olan ağırlık merkezi sayesinde sırt sağlığı için uygundur.
  • Yan taraflarındaki file kısımları su mataraların taşınması için idealdir.
  • Çoklu bölmeleri ile eşyaları gruplandırarak ağırlığı eşit şekilde dağıtır.
  • Dolgulu sırt yüzeyi ile sırt bölgesinde ağırlık vermez, bedenin üst kısmına yüklenen baskıyı azaltır.

Anaokulu ve ilkokul döneminde olan çocuklar için hazırlanan okul çantası modelleri, sevimli hayvan figürleri, çizgi film karakterleri ile ilgi çekici hale getirilir. Çocukların okul heyecanına ortak olan bu eğlenceli suluk, matara, sırt çantası setleri ile çocuğunuzu okula hazırlayabilirsiniz!

Stilinizi Yansıtan Okul Sırt Çantaları

Laptop, bilgisayar, tablet gibi elektronik cihazlarınızı taşımanızı sağlayan sırt çantaları ile ofis ve okul yolunda konfor sağlayabilirsiniz. Çantalar, ayarlanabilir omuz askıları sayesinde bedeninize tam uyumlu hale gelir. İç yüzeyinde bulunan dolgu malzemesi ile teknolojik aletlerinin zarar görmeden taşımanızı sağlar. Elastik yapısı ile araç gereçlerinizin şekline uygun şekilde esneklik gösterebilir. Çift fermuar özelliğine sahip sırt çantaları her yönden açıp kapanabilmesi sayesinde daha rahat bir kullanıma sahiptir. Cüzdan ve telefon koyma bölmeleri olan en iyi okul sırt çantası modelleri de farklı ürünleri bir arada taşıyabildiği için daha fonksiyonel bir tasarıma sahiptir.

Okul Çantasıyla Birlikte Her Yerde Yanınızda Olan Su Mataraları

Günlük hayatta su mataralarınızı yanınızda taşıyarak hem doğayı koruyabilir hem de su içme alışkanlığı kazanabilirsiniz. Plastik, çelik, cam gibi malzemelerden üretilen su mataraları sağlığınızı olumsuz etkileyen katkı maddeleri içermez. Su mataralarının güvenle taşınabilmesi için eklenen yumuşak askılıklar aynı zamanda matarayı taşımanızı kolaylaştırır. Erkek ve kız çocukları için ilgi çeken karakterler ile süslenen su mataraları, okul günlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Okul çantaları ile uyumlu tasarımlarla sunulan uygun fiyatlı su mataraları arasından zevkinize göre dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Toplu taşımada, okulda ve iş yerinde tercih edebileceğiniz postacı stilinde olan çantalar ile tüm eşyalarınızı kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Okul çantalarını temizlerken kullanım etiketine uygun şekilde işlem yapmanız uzun süre kullanmanız açısından gereklidir. Elde yıkama veya nemli bezle silme işlemi ile ürünlerinizi temizleyebilirsiniz. Rengi solmayan, desenleri canlı görünümünü kaybetmeyen bu çanta modelleri ile günlük stilinizi tamamlayabilirsiniz. UV dijital baskı teknikleri ile sevdiğiniz desenlerde tasarım çantalar ile özgün tarzınızı yansıtabilirsiniz. Siz de okul ve iş yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyaları zahmetsiz bir şekilde taşımak, her mevsimde eşyalarınızın zarar görmesini engellemek, elektronik aletlerinizi yolculuk anlarında güvende tutmak için okul ve sırt çantası modellerini tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin güvenli ödeme seçenekleri ve erişilebilir fiyat aralığı ile size uygun olan okul çantası modelini sepetinize ekleyebilirsiniz!