Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Oyun Çadırı ve Evleri

Çocuklar çevrelerini keşfetmeye başladıkları ilk yaşlardan itibaren oyuncaklara büyük ilgi duyar. Onlarca çeşitte araba, puzzle, peluş bebek ve hayvan gibi oyuncaklar onları her an mutlu etmeye yeter. Oyun evleri ise sunduğu farklı oyun deneyimi sayesinde anne ve babaların çocukları için tercih ettiği oyun malzemelerinin başında gelir. Özel üretim bezlerin ön plana çıktığı yumuşak dokulu olanların dışında; plastik ve ahşap oyun evi çeşitleri de bulunur. Dış mekân oyuncakları arasındaki popülerliğini koruyan oyun evi modelleri bahçe, teras, balkon gibi farklı alanlarda konumlandırmak için ideal. Bu tarz ürünleri çocuk odalarının büyüklüğüne göre seçerek, iç mekânlarda rahatlıkla çocuklarınızın kullanımına sunabilirsiniz. Siz de çocuğunuza güzel bir hediye vermek isterseniz, çadır fiyatları ve özelliklerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, ucuz ve en iyi oyun evi modellerinden dilediğinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Sevimli Detaylarıyla Öne Çıkan Oyun Çadırı Modelleri

Çocukların ilgisini çeken çadır çeşitlerinin başında kızılderili tarzında olanlar gelir. Bu çeşitteki ürünlerde, modeline göre kolayca açılan bir kapı ve pencere detayları yer alır. Bazılarında göze çarpan minder ve yastık detaylarıyla sevimli bir yaşam alanı haline dönüşen çocuk çadır, genellikle ağaç bir iskelet yapısına sahip olur. Tıpkı bir kamp çadırına benzeyen çeşitler de oldukça ilgi çekici. Fermuarlı veya cırt cırt kapamalı kapısından içeri giren çocuklar kendilerine ait bir dünyaya adım atmanın keyfini yaşar. Arkadaşları ve kardeşleriyle geçirdikleri zamanı daha keyifli hale getirmelerini sağlayan bu oyun alanının içine çocuklar en sevdiği oyuncaklarını da getirebilir. Çocuğunuzun yaşına, zevkine ve ürünün konumlanacağı alanın genişliğine göre 2 kişilik çadır veya 3 kişilik çadır seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kolay Kurulabilen Bez Oyun Çadırı Çeşitleri

Tıpkı bir ev görünümünde olan oyun çadırı çeşitleri de çocukların hoşuna gider. Kapısı, penceresi ve çatısı olan bu ev görünümündeki oyuncak çocukların geniş hayal dünyalarını yansıtır. Ebeveynlerin zahmetsizce kurabilecekleri, kaldırabilecekleri bir tasarıma sahip olan bu ürün, hafif olmasıyla da bir yerden başka bir yere rahatlıkla götürmeye elverişli. Rengârenk tasarımlarıyla beğeni toplayan bu dikkat çekici oyuncak birbirinden farklı desenlere sahip olabilir. Üzerinde çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarının resimlerinin yer aldığı modeller büyük ilgi görür. Düz renkte olanlardan çiçek, hayvan, kuş tüyü gibi desenlerde olanlara kadar birçok seçenek sunan oyun çadırlarının polis merkezi şeklinde dizayn edilmiş olanları da ilgi görür. Yumuşak yapıları sebebiyle her yaştan çocuğun güvenle oynayabileceği nitelikteki bu ürünlerin malzemeleri de özenle seçilir.

Oyun Zamanlarına Renk Katan Oyun Evi Çeşitleri

Çocuk sayısına ve ihtiyaca göre 2, 3 ve 4 kişilik çadır seçeneklerini tercih eden anne babalar daha geniş ve açık alanlarda kullanmak için çocuk oyun evi modellerini seçer. Kalın plastik veya ahşap malzemeli olan bu tarzdaki büyük oyun evleri kapsamlı donanımlarıyla ön plana çıkar. Modeline göre çitli, kaydıraklı, pencereli ve kapılı çeşitler çocukların diledikleri gibi vakit geçirecekleri özel alanlara dönüşür. İçine oyuncaklarını doldurup tüm gün sıkılmadan oynayabilecekleri kadar eğlenceli olan bu ürün aynı zamanda çocukların sosyalleşmesine, sorumluluk bilincinin ve kendilerine olan güvenlerinin gelişmesine katkıda bulunabilir. Geniş yüzeyli kullanım alanı ve ergonomik yapısını dayanıklı ve sağlam malzemeleriyle birleştiren çocuk oyun evleri birden fazla çocuğun aynı anda oyun oynayabilmesine olanak verir. Sunduğu kullanım kolaylığı, eğlenceli olması, pratik bir şekilde kurulması ile fiyat - performans dengesini yakalayan tüm kaliteli ve ucuz oyun evi çadır modellerine ÇiçekSepeti sayesinde ulaşabilir, online alışveriş rahatlığıyla hemen satın alabilirsiniz.