Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Oyun Hamurları

Çocukların kişisel gelişimine önemli katkılarda bulunan oyun hamurları, onların el becerilerini kullanarak kaliteli zaman geçirmelerini sağlar. Rengârenk hamurlara şekil vererek çeşitli objeler üreten çocuklar, hem oyun oynama hem de öğrenme imkânı bulur. Ayrıca oyun hamuru çeşitleri sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap etmekte. Çocukların estetik algılarını geliştiren en ucuz oyun hamurlarına ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı malzemelerle üretilen hamur çeşitlerine göz atarak en uygun fiyatlı ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Çocuğunuza Alacağınız En Güzel Oyun Hamurlar

Renkli hamurlarla farklı objeler üretmek, çocukların boyutları algılamasına ve nesneleri tanımasına yardımcı olur. Kurumayan, çabuk şekil alan, renk seçenekli, doğal ve sağlıklı malzemelerden üretilen en güzel oyun hamurları çeşitlerini tercih ederek çocuğunuzun keyifle oynamasını sağlayabilirsiniz. Çocukların oynarken öğrenmesine, yetişkinlerin de yeni hobiler edinmesine yardımcı olan rengârenk oyun hamurlarını, 4’lü, 6’lı, 8’li ve 12’li gibi çoklu ürün paketleriyle alarak ekonomik alışverişler yapabilirsiniz. Küçük çocuklarınız için alacağınız hamurların sağlığa zararlı madde içermeyen ürünler olması çok önemli.

Öğrenme ve algı gelişimi sürecinde olan çocuklar, oyuncakları, objeleri ve farklı nesneleri ağızlarına atabildikleri için seçtiğiniz ürünlerin, organik yapılı olmasına dikkat edebilirsiniz. Doğal çocuk oyun hamurları, bu konuda size yardımcı olur. Oyun hamurları çeşitli ürün seçeneklerinden oluşur. Siyah, mavi, beyaz, kırmızı, sarı, pembe, mor, yeşil gibi renkli oyun hamurlarının yanı sıra simli, zıplayan, manyetik, jel ve köpük oyun hamuru çeşitleri de mevcut. Anaokullarında oyun materyali olarak kullanılan bu ürünler, çocukların yaratıcılığının artmasında, motor ve el becerilerinin gelişmesinde büyük faydalar sağlıyor. Çocuğunuza sağlıklı malzemelerle üretilen renkli oyun hamur çeşitleri alarak hayal dünyasını tasarladığı objelere yansıtmasına yardımcı olabilirsiniz. Çocuğunuzla birlikte yeni nesneler üreterek kaliteli ve eğlenceli zaman geçirme fırsatı da bulabilirsiniz.

Oyun Hamuru Çeşitleri İle Yapılabilecekler

Çok amaçlı kullanıma hitap eden oyun hamurları, farklı aktiviteler için kullanılan öğretici ve eğlendirici bir materyal. Okulda grup çalışması yapmayı, evde ise ailecek güzel zaman geçirmeyi sağlayan renkli ürünlerin her biri ayrı ambalajlar içinde satılır. Çocuklar renkleri tek tek kullanabilecekleri gibi birbirine karıştırarak da kullanabilir. Oyun hamur seti çeşitlerini tercih ederek farklı renkleri bir arada alabilirsiniz. Ürünler çocukların hem okulda hem de evde yeni nesneler tasarlamasını kolaylaştırır. Çocuğunuza rehberlik ederek onun hayvan figürleri üretmesini ve çeşitli oyun araçları tasarlamasını sağlayabilirsiniz. Öğrenme sürecinde olan çocuğunuza hamurdan harf ve sayılar yaparak hızlı biçimde öğrenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Çocuklar için mükemmel bir oyun materyali olan hamurlar, animasyon film ve ürün modellemesi yapımında da kullanılır.

Öğrenme Sürecini Destekleyen Oyun Hamurlar

Kova içerisinde sunulan organik büyük oyun hamurları ve slime oyun jelleri uzun süreli kullanım olanağı tanıyan kaliteli ürünlerdir. Küçük çocuklar için ideal olan organik ürünler, buğday unundan ve gıda ürünlerinden tasarlandığı için güvenli kullanım olanağı tanır. Sağlıklı ürün çeşitlerini tercih ederek çocuğunuzun öğrenme sürecini eğlenceli hâle getirebilirsiniz. Çocukların hayal dünyasını geliştiren ve yaratıcılığını destekleyen oyun hamurları, onların kol ve el kaslarının güçlenmesine de yardımcı olur. Elle kavrama yeteneğinin gelişmesini sağlayan ürünler, kolay şekil alan yapılarıyla çocukların kendi oyuncaklarını yapabilmelerini sağlar. Oyun hamur çeşitleriyle el becerileri gelişen çocuklar okula başlayınca kalem tutmayı ve kullanmayı daha çabuk öğrenir. Anaokulu döneminde hamurla yaptıkları sayılar ve harfler sayesinde öğrenme sürecine kolayca adapte olan çocuklar, okula gitmekten büyük keyif alır.

Kaliteli malzemelerle üretilen ve şekillendirmeyi kolaylaştıran aparatlarla birlikte sunulan ucuz oyun hamurları ÇiçekSepeti’nde! Çocuklar kadar yetişkinleri de üretmeye yönlendiren en iyi oyun hamurları çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve online sipariş kolaylığıyla hemen satın alabilirsiniz.