Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Evcil Hayvan Ürünleri

Evcil hayvanınız olmadan olmuyor değil mi? Kalbinizde daimi olarak yer almaları için evinize bir kere adım atmaları yeterli oluyor. Sonrasında hemen aileden biri oluyor ve tüm anılarınızda yer alıyorlar. Öyle ki bunca yıl evcil hayvanlar olmadan nasıl eksik yaşadığınızı fark ediyorsunuz. Sevimli dostlarımızı koruma ve mutlu olmalarını sağlamak da bu noktadan sonra sizin için en önemli görevlerden biri oluyor elbette. Evcil hayvanınızın iyi beslenmesi, sağlıklı olması, eğleneceği oyunlar oynaması sizler için keyifli birer sorumluluk haline geliyor. Her zaman en yakınınız olan sevimli dostunuzu korumak için ihtiyacınız olan mamaları, bakım ürünleri, oyuncakları ve aksesuarları Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Pet ürünleri arasından evcil dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir, ayrıca ona birbirinden eğlenceli ürünler arasından mutlu olacağı bir hediye de alabilirsiniz.

Kediler, köpekler, kuşlar, balıklar, sürüngenler ve kemirgenler… Aranızda güçlü ve sarsılmaz bir bağ olan sevimli hayvanınızın sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi oldukça önemli. Onları mutlu etmek, hayatlarını kolaylaştırmak için birçok farklı fonksiyonu olan üründen destek alabilirsiniz. Kedi ve köpekler için gezdirme setleri ve tasma çeşitleri, tırmalama tahtaları, diş kaşıma oyuncakları, sürüngen ve kemirgen dostlarınız için teraryum ve akvaryumlar, farklı konseptlerde tuvalet kapları ve çeşitli boy ile modellerde özel mama tabakları, çeşitli vitaminler, tüy döken tüm dostlarınız için kullanabileceğiniz tüy taramak ve toplamak için gerekli gereçler, kuş kafesleri ve kafes malzemeleri, balıklarınızın içinde güvenle yaşayabilecekleri akvaryumlar ve akvaryum malzemeleri, akvaryum süslemeleri ve temizlik ürünleri gibi pet shop ürünlerinde en çok satan ürünler Çiçeksepeti’nde! Kedi ve köpek mamaları, bakım ürünleri, hediye setleri gibi birden fazla ürün Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor. Sevimli dostlarınız için aradığınız her şeyi, bu kategoride kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sevimli dostlarımız için binlerce pet ürünü hediye ve gereçlere Çiçeksepeti’nin Pet Shop kategorisinden ulaşabilirsiniz. Kuş yemi, köpek maması ve kedi mamaları yanında sevimli dostlarımızın keyifli vakitler geçirebileceği oyuncaklar da Çiçeksepeti'nde satışa sunuluyor. Büyük, küçük tüm evcil hayvanlar için yüzlerce hatta binlerce çeşit oyuncağı bu kategori altından bulabilirsiniz. Kedi ve köpek yatakları evlerimizin küçük bireylerinin güzel bir uyku çekmesi için en güzel hali ile hazırlanıyor ve adresinize teslim ediliyor. Aynı zamanda gezdirme seti ve tasma çeşitleri, tırmalama tahtaları, diş kaşıma oyuncakları, farklı konseptlerde tuvalet kapları ve çeşitli boy ile modellerde özel mama tabakları, çeşitli vitaminler, tüy taramak ve toplamak için gerekli gereçler, kuş kafesleri ve kafes malzemeleri, akvaryum malzemeleri, süslemeleri ve temizlik ürünleri; bununla birlikte hamster oyuncakları da bu kategori altında sunulmaktadır.

Evcil Hayvanların Bakımı

Evcil hayvanlarının sağlıklı bakılmasının yolu, beslenme ve barınma ihtiyaçlarının doğru karşılanmasından geçiyor. Kediler ve köpekler genellikle evin her yerini kendi yaşam alanlarına çevirebilirler. Kolay uyum sağlayan yapıları ile bu patili dostlar sizinle birlikte kolay bir şekilde yaşayabilirler ve hatta sizinle birlikte uyuyabilirler. Zaman zaman uyku yastığı gibi alanlara ihtiyacı olan kedi ve köpekler, barınma için ek bir ortama ihtiyaç duymazlar. Ancak bahçede baktığınız patili dostlarınızın hava şartlarından korunmak için birer kulübeye ihtiyacı olduğunu da unutmamak gerekir. Kaplumbağa, iguana gibi sürüngen evcil hayvanlarınız var ise, onlara uygun birer yaşam alanı sağlamanız gerekir. Bu bazen bir akvaryum bazen de teraryum olabilir. Kendi yaşam ortamında hareket etmeyi seven bu hayvanlar, gerek boyutları gerekse davranış şekilleri bakımından evinizin içinde ek bir yaşam alanına ihtiyaç duyar. Hamster gibi kemirgen bir evcil hayvanınız varsa özel bir kafese de sahip olmanız gerekir. Böylece sevimli dostunuz daha mutlu ve keyifli bir hayat sürecektir. Yaşamları için su olması gereken balıklar için rahat edebilecekleri boyutlarda akvaryumlara ve zaman zaman özgür kalıp sonra tekrar yuvasına dönen kuşlar için de kafeslere ihtiyacınız olacaktır. Evcil hayvanlarınızın barınma ihtiyacını çözecek olan tüm ürünlere Çiçeksepeti’nden ulaşabilirsiniz.

Sevimli dostunuzun barınma ihtiyacını karşıladıktan sonra beslenme ihtiyacını da dikkatle karşılamanız gerekir. Her hayvanın türü farklıdır, dolayısıyla yiyecekleri de öyle. Herhangi bir hayvan dostunuz için kullandığınız yiyeceklerini, diğer bir hayvan dostunuz için kullanmamanız önerilir. Kedilerin, köpeklerin, kuşların, balıkların, sürüngenlerin ve kemirgenlerin mamaları birbirlerinden hem besin öğeleri hem de formları itibariyle farklıdır. Evcil hayvanınızın sizinle uzun süre kaliteli bir şekilde yaşayabilmesi, hayatı boyunca hastalıklara mümkün olduğunca az yakalanması için alacağınız mamanın yüksek kalitede olmasına özen göstermeniz gerekir. Güçlü formüle sahip hayvan mamalarını ve ek besinleri Çiçeksepeti’nde bulabilir, online sipariş yolu ile bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.