İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Evcil Hayvan Ürünleri

Onlarsız olmuyor değil mi? Evimize bir kere gelmeleri yeterli kalbimizde daimi bir yer almaları için. Aileden biri olup tüm anılarımızda bulunmaya başlıyorlar ve zamanla bizim için çok daha fazla anlam ifade etmeye başlıyorlar. Öyle ki bunca yıl onlar olmadan nasıl eksik yaşadığımızı fark ediyoruz. Aniden yılların eksikliği çöküyor içimize. Sevimli dostlarımızı koruma ve mutlu olmalarını sağlamak da bu noktadan sonra bizim için önemli bir görev oluyor elbette. İyi beslenmeleri, sağlıklı olmaları, eğlenecekleri oyunlar oynamaları bizim için keyifli sorumluluklar haline geliyor. Onlar için elimizden geldiğince her şeyin en iyisini sağlamaya çalışıyoruz. Tıpkı bir aile ferdimiz gibi. Çünkü bir çocuğumuz bir kardeşimiz de onlar oluyor evimizin içinde. Tüm gün eve gelmemizi dört gözle bekliyorlar, kısacık bir oyun molası için saatlerce bekliyorlar.

Sevimli dostlarımız için binlerce pet ürünü hediye ve gereçlere Çiçek Sepeti’nin Pet Shop kategorisinden ulaşabilirsiniz. Kuş yemi, köpek maması ve kedi mamaları yanında sevimli dostlarımızın keyifli vakitler geçirebileceği oyuncaklar da Çiçek Sepeti'nde satışa sunuluyor. Büyük, küçük tüm hayvanlar için yüzlerce hatta binlerce çeşit oyuncağı bu kategori altından bulabilirsiniz. Kedi ve köpek yatakları evlerimizin küçük bireylerinin güzel bir uyku çekmesi için en güzel hali ile hazırlanıyor ve adresinize teslim ediliyor. Aynı zamanda gezdirme seti ve tasma çeşitleri, tırmalama tahtaları, diş kaşıma oyuncakları, farklı konseptlerde tuvalet kapları ve çeşitli boy ile modellerde özel mama tabakları, çeşitli vitaminler, tüy taramak ve toplamak için gerekli gereçler, kuş kafesleri ve kafes malzemeleri, akvaryum malzemeleri, süslemeleri ve temizlik ürünleri; bununla birlikte hamster oyuncakları da bu kategori altında sunulmaktadır.

Sevimli dostlarınız için aradığınız her şey Çiçek Sepeti'nin Pet Shop kategorisi altında sizlerle birlikte. Onları mutlu etmek, hayatlarını daha kolay hale getirmek ve onlara sağlıklı bir gelecek sunmak için ihtiyacınız olan her şeye birkaç tık ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dilediğiniz ürünü seçip daha sonra online olarak siparişinizi vermek. Dakikalar içerisinde siparişinizi tamamlayarak online ödeme yapabilir ve dilediğiniz adrese ürününüzün gönderinizi sağlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.