İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Procsin ÇiçekSepeti'nde!

2005 yılından beri kozmetik ve dermatoloji alanında geliştirdiği ürünlerle Procsin; cilt, vücut ve saç bakımı için doğal formüller kullanarak kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünlere sahip bir marka. Procsin markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Baştan aşağıya bir bakım sunan Procsin markası; üretim sürecinde organik yağlar, termal sular, bitki özleri gibi doğal formüller kullanıyor. Siz de uygun fiyatlı Procsin ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Cildinizin Dostu Procsin Ürünleri

Cildiniz, saçlarınız veya vücudunuz zaman zaman yıpranabilir ve onarıma ihtiyaç duyar. Procsin; doğal içerikli formüle sahip güneş kremi, nemlendirici, diş macunu, leke giderici ve aydınlatıcı gibi ürünlerle size ve cildinize ihtiyacınız olan bakımı sunar. Yetişkinler için sunulan bakım ürünlerinin yanı sıra; bebek ve çocuklar için geliştirdikleri ürünlerle de ebeveynlerin beğenisini kazanan Procsin markası, özellikle Procsin Bebek Pişik Kremi ürünüyle annelerin favorisi. İndirimli Procsin ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Procsin marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Procsin ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Cildinizin daha iyi bir bakıma ihtiyaç duyduğunu düşünüyor ve cildinize dost ürünlerle gereken bakımı yapmak, cildinizi olumsuz etkilerden korumak için ailenizi Procsin ürünleri ile tanıştırabilirsiniz. Avantajlı Procsin fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.