Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Robot Süpürgeler

Sahip olacağınız robot süpürgeler sayesinde ev temizliğini korkulu rüyanız olmaktan çıkarabilirsiniz. Elektrikli süpürgelerin robot teknolojisi ile birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan cihazlar, günlük hayatın daha da kolaylaşmasına yardım eder. Teknolojisi, minimal boyutu ve kapasitesiyle beklentileri karşılayan akıllı süpürgeler, sunduğu çeşitli avantajlar ve fonksiyonlarla her evin vazgeçilmezi olma yolunda hızla ilerler. En iyi robot süpürge modellerini ÇiçekSepeti sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

En İyi Robot Süpürge-Akıllı Süpürge Markaları

Robot süpürge teknolojisi gelişince birçok marka arasında rekabet oranı arttı ve bununla birlikte birçok yeni model akıllı robot süpürge piyasaya dahil oldu. Temizlik robotu olarak da alandırılan robot süpürgelerden en çok tercih edilenleri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Xiaomi Robot Süpürge
  • Tefal Robot Süpürge
  • Fakir Robot Süpürge
  • Dyson Robot Süpürgemarka
  • Arçelik Robot Süpürge
  • Beko Robot Süpürge
  • Samsung Robot Süpürge
  • Şımart Robot Süpürge

Yukarıdaki markaların yanı sıra birçok temizlik robotu markası da bulunmaktadır ancak kullanıcılar arasında en çok tercih edilenler bu şekildedir. Rekabetin artmasıyla birlikte mop yapan robot süpürgeler de üretilmiştir ve bu nedenle robot süpürge fiyatları da çok değişkenlik göstermektedir. Kullanıcılar genellikle fiyat/performans ürünlerini tercih etmektedir. Aradığınız robot süpürgenin yorumlarını sitemizden inceleyebilir, satıcılara kolaylıkla soru iletebilirsiniz. En iyi robot süpürge markaları hakkında bilgi sahibi olmak için ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz.

Temizliği Keyifli Hale Getiren Robot Süpürge

Robot süpürge modelleri, çok sayıda model seçeneği ve teknolojik özelliklerle kullanıcılara geniş bir yelpaze sunar. Süpürgeler elektrikli ya da şarjlı olarak üretilir. Evi derinlemesine temizlemek için kuru vakum, ıslak vakum, paspaslama ve cilalama gibi seçenekler sunar. Islak kuru olan modellerin sahip olduğu özelliklere göre farklı modlarda temizlik ayarı yapabilirsiniz.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan akıllı robot süpürge modelleri, büyük işlerin küçük ustası olarak görülür. Diğer süpürge modellerine göre çok daha küçük boyutlarda tasarlanan bu süpürgeler, kablosuz olmalarıyla priz bulma derdine bir son verir. Şarj ünitesi ile kesintisiz bir çalışma performansı gösteren cihaz, odalar arası geçişlerde bile ara vermeden aktif bir şekilde çalışır. Hangi odada çalıştığını bilen ve mekansal haritalama hafızası bulunan ürünler sayesinde süpürgenin peşinde dolaşmaya gerek kalmadan tüm evin temizliğini oturduğunuz yerden takip edebilirsiniz. Tam dolu pili ile kesintisiz 2 saat boyunca süpürme işlemini gerçekleştirebilen robot süpürge, pili bittiğinde kendiliğinden şarj ünitesinin olduğu yere geri döner. Akıllı süpürge robot teknolojisi ile donatıldığı için pilleri dolduktan sonra temizlikte kaldığı yeri bulma özelliğine de sahiptir.

Derinlemesine Temizlik Yapan Robot Süpürge Özellikleri

Teknolojinin son ürünü olan robot süpürgeler, çalışma yaptığı zemini ve zemindeki farklılığı algılayabilen sensörlere sahip olacak şekilde üretilir. Böylece merdiven gibi boşlukları anında hisseder ve kendini korumaya alır. Aynı sensör temizlik yapılacak olan alanın kirlilik durumunu da belirler. Özellikle evcil hayvan bulunan ortamlardaki kir ve tüyler diğer mekanlara göre daha zorlayıcı olabilir. Bu gibi durumlarda kirliliğe göre çekim gücünü yaklaşık 10 kata kadar arttırabilen ve ıslak zeminlerde temizleme özelliği bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerde istediğiniz zamanlarda çalışabilmesi için ayarlayabileceğiniz haftalık plan özelliği de bulunur. Böylece evde olmadığınız zamanlarda bile akıllı robot süpürgenizi temizlik yapacak şekilde programlayabilirsiniz. Çalışma zamanında aktif hale gelen cihaz, işi bittiğinde tekrar eski yerine geri döner.

Kullanıcıların Beğenisini Kazanan Ucuz Robot Süpürge

Alanında uzman markalar tarafından birbirinden farklı özelliklerle donatılan robot süpürge modelleri, temizlik işlemini fırça ya da vakum tekniği ile yapar. Bunun yanı sıra bazı süpürge modellerinde paspas ve cilalama uygulaması da bulunur. Yeni doğan ya da emekleyen bebeğiniz varsa UV sterilizasyonu ile uygulama alanındaki bütün bakterileri yok eden robot süpürgeleri tercih edebilirsiniz.

Elektrikli robot süpürge çeşitleri, etkileyici özelliklerinin dışında dayanıklılık açısından da beğeni toplar. Ürünlerin nano teknoloji kullanılarak üretilen iç yapıları hem kir tutmasını engeller hem de kolaylıkla temizlenebilmesini sağlar. Ayrıca süpürgenin kir haznesi dolduğunda uyarı vererek kullanıcısı ile iletişime geçme özelliği de bulunur. Akıllı telefonunuza veya bilgisayarınıza yükleyeceğiniz aplikasyonla cihazınızın durumunu kontrol edebilir, uzakta olsanız dahi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara göre farklı fonksiyonlara sahip olan robot süpürge fiyat olarak da bütçe dostu kullanıcıları memnun eder. Klasik elektrikli süpürgelerle aynı fiyat aralığında olan robot süpürge fiyatları, işlevsel özelliklere ve ürünün tasarıma göre değişiklik gösterir.

Eğer evinize minik bir yardımcı satın almak istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin akıllı robot süpürge modellerini inceleyebilir ve kendinizi yormadan temiz bir evde vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.