Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Saç Kremleri

Güçlü, kalın, parlak ve sağlıklı saçlar her kadının rüyasıdır. Ama kimi zaman kullanılan ürünler, yapılan yanlış işlemler ya da doğru bakımın sağlanmaması istenmeyen sonuçlar oluşturabilir. Yine de; kuaföre gitmeden, evde bakım rutininizi değiştirerek en güzel saçlara ulaşmanız mümkün! Saç bakım kremi çeşitlerini saç yıkama rutininize ekleyerek dilediğiniz saça bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

Saç Kremi Çeşitleri ile Sağlıklı ve Mükemmel Saçlar!

Güç içinde saçlarınız pek çok dış etkene maruz kalır. Bu tarz dış etkenler dolayısıyla saçlarınızın görüntüsü değişebilir, mat ve cansız hale gelebilir. Saçlarınızı bu kirden, tozdan ve yağdan arındırmanın da çeşitli yöntemleri vardır. Düzenli olarak saçınıza uygun bir şampuan kullandıktan sonra yine saç yapınıza uygun olarak bir saç kremi de kullanmanız gerekir. Zengin içeriklerle hazırlanan saç kremleri sayesinde saçlarınıza destek sağlayabilir, saçlarınızı daha pürüzsüz ve yumuşak bir hale getirebilirsiniz!

Dove, Nivea, Schwarzkopf, Supergro, Loreal, Vichy, Davines ve çok daha fazla markanın saç kremleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Tüm bu saç kremi markaları arasından saçınız için uygun olan ürünü seçin ve hemen saç bakım rutininize ekleyin!

  • Saça ihtiyacı olan nemi kazandırmaya yardımcı olan saç kremleri de farklı formlarda olabilir.
  • Ayrıca kremlerin farklı kullanım çeşitleri de vardır.
  • Saç tipinize göre saç kremi seçimi yaparken aynı zamanda ürünü nerede ve nasıl kullanmak istediğinize de karar vermeniz gerekir.
  • Duştan sonra saçlarınızı şekillendirmek istiyorsanız durulanmayan bukle belirginleştirici, yatıştırıcı gibi saç kremlerini tercih edebilirsiniz.
  • Saç kremini duş esnasında kullanmak ve saçlarınızı kolayca taramak istiyorsanız durulanan saç kremleri ile bunu sağlayabilirsiniz!

Durulanan Saç Kremleri: Bu tarz ürünler banyoda, saç şampuanlandıktan sonra kullanılır. Saç yapısına uygun olan bir krem seçilir. Şampuan ile iyice kirden, tozdan ve yağdan arındırılmış saça uygulanır. Durulanan saç kremleri aynı zamanda saçın daha kolay taranmasını da sağlar. Sıvı halde ya da daha krem formda olan durulanan saç kremlerini online olarak kolayca satın alabilirsiniz!

Durulanmayan Saç Kremleri: Bu ürünler ise duş esnasında değil, duştan sonra ıslak ya da nemli saça uygulanır. Kullanımı pratiktir. Özellikle saçlarını şekillendirmek ve duştan sonra oluşan kabarmaları önlemek isteyenler bu ürünleri tercih edebilir. Saç kremini saçın diplerine değdirmeden, saç uçlarına uygulayarak saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Ayrıca saçların kolayca taranmasını da sağlayan bu ürün ile sorun yaşamadan, saçlarınızı kırmadan tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hem kıvırcık saçlar için hem de düz saçlar için çeşitli etkilere sahip ürünleri hemen inceleyip satın alabilirsiniz!

Sıvı Saç Kremleri: Krem forda uygulanan ürünler haricinde sıvı, sprey formda uygulanan ürünler de vardır. Bu ürünlerin, kremin saça eşit şekilde yayılmasını sağlar. Özellikle sıcak yaz günlerinde saça hızlıca uygulanabilir oldukları için kullanışlıdır.

Çocuklar için Saç Kremleri: Bebek ve çocuklar için özel olarak üretilen saç kremleri de mevcuttur. Bu ürünler sayesinde küçük çocukların karışan saçlarını onlara zarar vermeden tarayabilir, hassas ciltlerini koruyabilirsiniz.

  • Saç kremini saç diplerine uygulamak sağlıklı değildir. Bu yüzden saçınızın yoğunluğuna uygun bir miktar saç kremini avucunuza alıp saç uçlarına uygulama yapabilirsiniz.
  • Saçlarınız nemliyken saç kremi uygularsanız kremin etkisini daha iyi görebilirsiniz.
  • Saç kremlerini günlük rutininize ekleyerek en iyi görünümüne ulaşabilir, kötü saç günlerine veda edebilirsiniz!

İhtiyaçlarınıza Uygun Saç Kremi Çeşitleri

Saç kremi fiyatları ürünün markasına, sahip olduğu içeriğe ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca dolgunlaştırma, renk koruma, düzleştirme, dökülme karşıtı gibi özelliklere sahip olan saç kremleri de etkileriyle ön plana çıktığı için farklı fiyatlandırmaları olabilir. Dove, Nivea, Schwarzkopf, Supergro, Loreal, Vichy, Davines ve çok daha fazla markanın saç kremlerini ÇiçekSepeti’nde online olarak inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz!