Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Şofben Termosifon Boyler

Yaşam alanınızdaki sıcak su ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılayan termosifon, boyler ve şofben çeşitlerini tercih ederek rahat bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Hem maliyeti hem basit kullanımı hem de çalışma prensipleri ile çeşitli ayrıcalıklar sunan bu cihazlar son derece verimli ve tasarruflu ürünler arasında yer alır. Özellikleri ve uygun fiyatları ile beğeni toplayan termosifon, şofben ve boyler modellerini ÇiçekSepeti fırsatları ile hemen satın alabilirsiniz.

Sıcak Su İhtiyacını Gideren Termosifon ve Şofben Modelleri

Elektrikli çalışma sistemine sahip olan termosifon modelleri, içerisinde bulunan suyu kullanıcının belirlediği sıcaklığa kadar ısıtır ve bu derecede sabit kalmasını sağlar. Alanında uzman markalara tarafından üretilen şofben ve termosifon modelleri arasında her ihtiyacı karşılayan ve her yaşam alanına uygun alternatif bulunur. Evin büyüklüğü ve gereksinimler doğrultusunda ürünler 65 lt ve 80 lt gibi değişen kapasitelerde üretilir. Farklı sıcak su kapasitesine sahip olan termosifon satın alırken evde yaşayan kişi sayısını göz önüne alabilirsiniz. Kalabalık aileler için 80 litre kapasitesi bulunan modeller ihtiyaç duyulan sıcak su ihtiyacının karşılanmasında yeterli olur.

Termosifonların yanı sıra tek bir musluğa verilen ve daha az su kapasitesi sunan doğalgazlı şofben modellerine de yer verilir. Hermetik şofbenler içerisinde 11 litreye kadar çıkan çeşitli modeller üretilir. Aşırı ısınmaya karşı donma emniyeti ve limit termostatı gibi özelliklerle donatılan şofbenler güvenli bir kullanım sunar. Bununla birlikte LCD ekranı üzerinden sıcaklık gibi değerlerin takip edilmesine de olanak tanır. Termosifon ve doğalgazlı şofben fiyatları, ürünlerin su depolama kapasitesine, malzeme kalitesine, teknik detaylarına, modeline, tasarımına ve markasına bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Teknik ayrıntıları fazla olan ürünlerle konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sıcak Suya Ulaşmayı Kolaylaştıran Termoboyler Modelleri

Termosifon ve şofbenlerin yanı sıra boyler adı verilen geniş hazneli ısıtma cihazları da üretilir. Termoboyler modelleri, sıcak suyu her an hazır bulundurması ve anında şebeke hattına aktarması ile kullanıcıları memnun eder. Günün her saati sıcak suya ulaşabileceğiniz ve kullanırken ortamın ısısından etkilenmeyen ürünler sayesinde sıcak su kullanımının daha verimli olmasını sağlayabilirsiniz. Boyler çeşitleri arasında farklı özelliklere sahip olan birçok ürün alternatifi bulunur. Yaşam alanınızı konforlu hale getirecek bir modeli seçerek sıcak su kullanımından tasarruf edebilirsiniz.

Elektrikli boyler modelleri içerisinde 160 ila 1000 litreden 300 ila 1000 litre arasında yüksek sıcak su kullanımı sunan ürün çeşitleri bulunur. Bunun yanında düşük enerji kaybı, emaye kaplı, hızlı sıcak su, homojen su ve yüksek sıcak su bağlantı özellikleriyle donatılan boylerlere de yer verilir. Ayrıca tek serpantinli ve çift serpantinli boyler modelleri de üretilir. Bireysel kullanım için uygun özellikler taşıyan termoboylerleri güneş enerjisi veya evinizdeki kalorifer sistemine bağlayarak ısı arttırıcısı olarak da kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Termosifon, Şofben ve Boyler Modelleri

Boyler, termosifon ve şofben modelleri arasında seçim yaparken ilk olarak ürünün kapasitesine dikkat edebilirsiniz. Sıcak su ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılayan uygun kapasiteli ürünü belirledikten sonra diğer teknik özellikler de enerji sınıfı da dikkat edilmesi gereken önemli kriterler arasında yer alır. Tüm bu etkenlere bağlı olarak ürünlerin fiyatlarında değişiklikler meydana gelir. Cihazlarda termostatik ısı dengesini koruyabilmek için özel izolasyon malzemeleri kullanılır. Özellikle su depolama alanına ve teknik özelliklerine göre değişen termosifon, şofben ve boyler fiyatları, her kullanıcının bütçesine hitap eder. Siz de sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak ucuz termosifon, şofben ve boyler modellerine ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabilir, beğendiğiniz ürünü tek tıkla sipariş verebilirsiniz.