İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Su Arıtma Cihazları

Saf, temiz ve güvenli içme suyuna ulaşmak gelişen teknoloji sayesinde kolaylaşıyor. İçme suyunu daha kaliteli hale getiren su arıtma cihazı markaları ve farklı arıtma teknikleri, ihtiyacınız olan ürüne ulaşmada bir rehber niteliği taşıyor. Teknolojinin doğru kullanılması ve bütçe dostu seçenekler yaratması, beslenme alışkanlıkları da dahil hayatın birçok alanında kolaylık yaratıyor. Siz de ihtiyacınız olan filtreli ve pompalı su arıtma cihazı modellerine ÇiçekSepeti aracılığıyla ulaşabilir, temiz suya erişim ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazlarının Faydaları

Kaliteli bir su arıtma cihazına yatırım yapmak, faturanızda olduğu kadar sağlığınızda da sürdürülebilir bir iyileşmenin başlangıcı olarak öne çıkıyor. ÇiçekSepeti, hem evinizde hem iş yerinizde güvenle kullanabileceğiniz en iyi su arıtma cihazı modellerini sizin için bir araya getiriyor. Bu cihazların birtakım özelliklerine ve faydalarına göz atarak doğru seçimler yapabilir, ideal modele ulaşma şansınızı arttırabilirsiniz:

  • Porselen su arıtma cihazları; bakır, kurşun, alüminyum, civa, krom gibi toksik maddeleri sudan elimine ediyor.
  • Yüksek kalite standartlarına sahip filtreleri, bakteri ve virüsler için bariyer özelliği gösteriyor.
  • Arıtılmış su, saf bir enerji kaynağı olarak metabolizmayı destekliyor ve gün boyu aktif kalmanıza yardımcı oluyor.
  • Arıtma işlemi sırasında su yumuşatıldığından; tüketimi ve kullanımı daha verimli bir bileşim olarak ortaya çıkıyor. Bu verim vücuda olduğu kadar cihazlara da aktiviteyi destekleyici bir etki sunuyor.
  • 10 aşamalı su arıtma cihazı ile arıtılmış su içerisinde BPA bulunmuyor. Musluğa takılabilen 3 katmanlı su arıtma cihazları çevre dostu ve uzun ömürlü bir su tüketim seçeneği sunuyor.

Su Arıtma Cihazlarında Filtre Özellikleri

Evinize herhangi bir su arıtma cihazı satın almadan önce, filtre ve diğer teknik özelliklerine dikkat etmek oldukça önemli. Bazı filtreleme yöntemleri, partikülleri ve kirletici maddeleri uzaklaştırmada üstün performans göstererek aldığınız üründen yüksek verim elde etmenizi sağlıyor. ÇiçekSepeti’nde bulabileceğiniz farklı filtre seçeneklerine sahip su arıtma cihazı fiyatları ve özelliklerine göz atarak kaliteli suya kolay ve pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

  • 13 aşamalı pompalı su arıtma cihazı aktif karbona sahip cihazlara bir örnek oluşturarak ve sisteme gelen suya kimyasal olarak bağlanarak kirletici maddeleri ortadan kaldırıyor.
  • İyon değiştirme teknolojisine sahip cihazlar, zararlı iyonları daha az zararlı olanlarla değiştiriyor. Kalsiyum ve magnezyumunun sodyum ile yer değiştirebilmesine imkan tanıyan iyon teknolojisini suyu yumuşatmak amacıyla kullanabilirsiniz.
  • Ters ozmoz, daha büyük ve zararlı moleküllerin girmesini engellemek için suyu yarı geçirgen bir membran üzerinden süzüyor.
  • 12 aşamalı pompalı 12 lt metal tanklı cihazlarda bulunan mekanik filtreler, suyun tortu ve partiküllerden arındırılmasında başarılı seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor.
  • Ozon filtreleri, çok sayıda mikroorganizmayı etkin bir şekilde elimine ediyor.

Yüksek Teknoloji Su Arıtma Cihazı Çeşitleri

Mikrop, bakteri ve ağır metalleri uzaklaştırmak için kullanılan su arıtma yöntemlerinin, içme suyunu saflaştırma özelliğinin yanı sıra sağlığı destekleyici birçok avantajı da bulunuyor. Özellikle yüksek klor seviyelerine karşı uzun ömürlü bir çözüm sunan filtreler ve arıtma cihazları, yaşam kalitesinin arttırılmasında önemli bir role sahip. Su arıtma cihazı fiyatı bir arıtma sistemine yapılacak yatırımın sonucunu yıllar içerisinde dahi almaya devam etmenizi sağlıyor. Saf olmayan sular, tüketim sırasında metalik veya hoş olmayan bazı tatlar verebiliyor. Tezgah üstü su arıtma cihazı, suyu doğru şekilde arıtarak klor ve virüslerden temizlenmesini sağlarken ideal tada ulaşmasına yardımcı oluyor. Su arıtma cihazları, lezzetli bir içme suyunun yanı sıra mikroplardan kurtulmanın ve saf suya ulaşmanın kolay ve pratik bir yolunu sunuyor. Siz de ÇiçekSepeti’nin avantajlı fiyatlara sahip su arıtma cihazı modelleri arasından hemen seçiminizi yapabilir, hızlı teslimat ve ücretsiz alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.