İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tencereler

Yaşadığınız ortamlarda enfes yemekler yapabilmeniz için kaliteli tencere modelleri tercih edebilirsiniz. Çelik, granit, teflon, bakır ve çömlek gibi malzemeden üretilen tencere setleri sayesinde sevdiklerinizle unutulmaz lezzetlerin keyfini sürebilirsiniz. Sulu ev yemekleri, ızgara etleri, gözleme ve krepleri hazırlamanız için özel sunulan tencere, tava modelleri ile sağlıklı beslenebilmeniz mümkün. Taç, Emsan, Karaca, Aryıldız, Acar gibi markaların en ucuz tencere modellerini değerlendirebilir ve enfes yemekleri zahmetsizce hazırlayabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen tencereler ile sağlıklı yemekler hazırlayabilir ya da sevdiklerinize armağan ederek onları gülümsetebilirsiniz. Her evin ihtiyacı olan tencere modellerine ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Düdüklü Tencereler ile Zaman Kazanın

Yoğun günlerinizde ev yemeklerini kısa sürede pişirmek için düdüklü tencereleri tercih edebilirsiniz. Özellikle uzun sürede pişen bakliyat, kemik, kırmızı et gibi yiyeceklerinizi düdüklü tencerenin basınçlı yapısı sayesinde kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ile üretilen, fonksiyonel ve işlevsel tasarıma sahip düdüklü tencere modelleri ile yiyeceklerin lokum kıvamında pişmesini sağlamanız mümkün.

Düdüklü tencere çeşitleri;

  • Kapağın doğru yerleştirildiğini gösteren uyarı sistemi ile güvenli kullanım sunar.
  • Aşırı ısınma durumunda güvenlik sistemi devreye girer. Kazaları önler.
  • Her ocakta kullanılabilen yapısı sayesinde ideal pişirme deneyimi yaşatır.
  • Farklı ısı ayarları sayesinde hassas sebzelerin ve sert etlerin pişirilmesine yardımcı olur.
  • Paslanmaz çelikten üretilir ve uzun süre dayanıklılık gösterir.

Basınç göstergesi olan düdüklü tencere modelleri ile yemeğinizin pişme süresini takip edebilirsiniz. Geliştirilmiş taban yapısı sayesinde ısı dağılımını eşit şekilde sağlar. Bulaşık makinesinde temizlenebilen bu tencere modelleri ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Çeyiz Seti için İdeal Tencere Modelleri

Yeni evlenenler ve evini yenilemek isteyenler için sunulan paketlerde kaliteli tencere modellerini bulabilirsiniz. Korkmaz, Hisar, Gülsan gibi markaların çeyiz seti olarak sunduğu tencere modelleri ile mutfağınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Farklı boylarda tencereler, düdüklü tencere ve tava içeren çeyiz setleri sayesinde ev yemekleri yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm parçalara tek bir paket ile sahip olabilirsiniz. Kullanım alışkanlığına uygun olarak tercih edebileceğiniz çelik, emaye, cam, porselen tencere ve tavalar sayesinde sevdiklerinize enfes sofralar kurabilirsiniz. Kek kalıpları, gıda hazırlama kabı, kızartma tenceresi gibi ürünler ile mutfağınıza profesyonel dokunuşlar yapabilirsiniz.

İşlevsel Hediyeler İçin Tencere Çeşitleri

Yeni evlenen dostlarınızı tebrik etmek, doğum günü, yıl dönümü, Anneler günü, Kadınlar günü gibi özel günleri kutlamak için tencere setlerini tercih edebilirsiniz. İşlevsel ve zarif bir hediye seçeneği olan tencere çeşitleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Gold kaplama desenli tencere çeşitleri ile sevdiklerinize şık görünen armağanlar sunabilirsiniz. Porselen ve cam tencere çeşitleri ile yeni bir eve taşınan arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz. Balık, sac kavurma tavası gibi özel tava çeşitleri ile profesyonel aşçıların özel tariflerini evinizde deneyebilirsiniz.

Yanmaz ve yapışmaz özelliğe sahip tencere modelleri sayesinde mutfak işlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Uzun süre güvenli kullanım için tencere modellerini çizilmelere sebep olmayacak yumuşak süngerler ile temizlemeniz gerekir. Özellikle çelik tencere modellerini yıkadıktan sonra kurulamanız parlaklığını koruması için önemlidir. Teflon ve granit tencerelerde bulaşık teli, çelik kaşık, fırça gibi sert yapılı araçlar kullanmak uygun değildir. Yemek pişme aşamasında mutlaka tahta kaşık ile karıştırmak gerekir.

Siz de unutulmaz lezzette yemekler yapmak, yiyecekleriniz sağlıklı koşullarda hazırlamak, kısa sürede uygun kıvamda pişen yemekler sunmak için tencere çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kullanım alışkanlığınıza, beslenme düzeninize ve aile bütçenize en uygun olan tencere modelini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.