İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tırnak Törpüsü

Tırnak bakımı ve temizliği konusunda büyük bir görev üstlenen törpü modelleri ile daha güzel tırnaklara sahip olabilirsiniz. Değişik model ve renk seçenekleriyle göz dolduran bu ürünler, tırnağınızı şekillendirmekten tutun cilalamaya kadar birçok konuda yardım eder. Yuvarlak, kare, balerin ya da oval şekillerde tasarlanan törpü modelleri, boyut olarak da birbirinden farklılık gösterir. Evde kendi manikür ve pedikürünüzü yapabileceğiniz ucuz tırnak törpüsü modellerini ÇiçekSepeti sayesinde hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çeşitli Niteliklere Sahip Tırnak Törpüsü Modelleri

Belli başlı niteliklerle donatılan tırnak törpüleri, tırnak bakımı ve temizliği konusunda en çok aranan ürünler arasında yer alır. Doğru manikür işleminin yapılabilmesi ve farklı ihtiyaçları karşılayabilmesi için törpü modelleri geniş bir çeşitlilik oluşturur. Yapmak istediğiniz işleme ve tırnağınızın yapısına göre seçeceğiniz doğru tırnak törpüsü ile gösterişli ve düzgün sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tırnak törpü çeşitleri, birbirinden değişik özellikleri ile farklı işlemlerin yapılmasına yardımcı olur. Bu ürünler kullanıcıların tırnak tipine özel olarak üretilir. Metal törpüler tırnağa kolay şekil vermenin en kolay yollarından biridir. Kullanıldıktan sonra yıkanarak temizlenmesi ve ardından tekrar kullanılabilir olması metal törpülerin en çok tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Bunun yanında tırnağınıza şekil vermek ve üst yüzeyini törpülemek için oldukça işlevsel olan kağıt törpü modellerini de kullanabilirsiniz. Pratik bir kullanım olanağı sunan ürünler, tek kullanımlık olmaları ile öne çıkar. Kağıt törpüler tırnak kenarlarının kolay bir şekilde düzeltilmesine de yardımcı olur. Tırnağınızın üzerini pürüzsüz hale getirdikten sonra cilalama yaparak el ve ayaklarınızı daha güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Tırnak üzerindeki mat görüntünün giderilmesi için parlatıcı özelliği bulunan tırnak törpüleri de bulunur. Kuaför kalitesinde profesyonel bir tırnak bakımının yapılması için tasarlanan elektronik tırnak törpüsü ise son yılların en gözde ürünleri arasında yer alır. Bu tip törpülerle tırnağınızın üzerinde görsel bir güzelliğin olmasını sağlayabilirsiniz.

Yapısal Olarak Farklılık Gösteren Tırnak Törpüleri

Manikür işlemlerinde tercih edilen ve düzgün şekillendirmenin yapılmasını sağlayan 4 taraflı törpü çeşitleri, çok amaçlı bir kullanım sunar. Dört taraflı törpüler törpüleme, düzleştirme, cilalama ve parlatma işlemini tek bir ürün ile gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Hassas ve kırılgan tırnak yapısına sahip kullanıcılar için özel olarak üretilen cam törpü modelleri, tırnaklara daha az zarar verir. Eğer ilk defa manikür yapacaksanız cam törpüleri kullanabilirsiniz. Bu törpüler tırnak uçlarını da şekillendirir. Şekillendirme işleminin en iyi şekilde olması adına ahşap törpülerde tasarlanır.

Törpüler arasında ayak tırnaklarının şekillendirilmesine kolaylık sağlayan ürün çeşitleri de bulunur. Ayak tırnaklarının bakımını pratik şekilde gerçekleştirebilmek için iri dişli törpü modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanımdan sonra rahatlıkla yıkayabileceğiniz dişli törpü modelleri, bir sonraki kullanım için törpüyü temiz bir hale getirir.

Aradığınız Uygun Fiyatlı Tırnak Törpüsü ÇiçekSepeti’nde!

Farklı tırnak yapısına göre tasarlanan törpü modelleri arasında yalnızca yetişkinlere değil, aynı zamanda çocukların ve bebeklerin kullanımına uygun olan özel ürünlerde bulunur. Hemen hemen herkese hitap eden törpüler, rengarenk tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Tatmin edici özelliğe sahip olan törpü çeşitlerinin dayanıklı malzeme yapısı, törpülerin uzun süre kullanılmasını sağlar. El ve ayak bakımı için üretilen ürünleri dilerseniz tek başına dilerseniz de set halinde satın alabilirsiniz. Tırnak bakımını oldukça kolaylaştıran bu setlerin içerisinde yer alan birden çok malzeme, kullanıcıların tüm ihtiyacını karşılar. Hijyenik bir kullanımın sağlayabilmesi için törpü setlerini kuaförünüze de götürebilirsiniz. Törpü fiyatları, törpünün niteliklerine ve belli başlı özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Siz de birbirinden farklı ürün çeşidinin yer aldığı ÇiçekSepeti sayesinde aradığınız en iyi tırnak törpüsü modeline kolay bir şekilde ulaşabilir, keyif alarak kullanacağınız törpüyü tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.