İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yeni Sezon Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabı, çoğu kadının dolabında özenle sakladığı, en değerli parçalarından biridir. Her ne kadar giymesi biraz zahmetli olsa da, kişiye kattığı zarafet, artı şıklık bütün olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Gece kıyafetinden günlük kıyafete kadar birçok farklı tarzla giyilebilen topuklu ayakkabılar, kadınların tutku serüveninin en şık ve en dikkat çeken parçalarından biri...

Gündelik, platform topuklu, sivri topuklu, dolgu topuklu, açık burunlu gibi farklı tarzları da olan topuklu ayakkabıların bu yönden birçok elbiseyle kombinlenebilir olması en büyük avantajlarından biri. Trendi hep yüksek olan bilekten bağcıklı açık burunlu topuklular, düz siyah ve kırmızı topuklu ayakkabılar abiye elbiselerin de en büyük tamamlayıcısı konumunda. Ayakkabılığınızda modası hiç geçmeyecek olan birkaç çift topuklu ayakkabı bulunması ani gelişen davetlerin, özel gecelerin kurtarıcısı olacaktır.

Her zevke ve tarza uygun topuklu ayakkabı modelleri şimdi sizin için ÇiçekSepeti'nde! Genellikle yazın daha çok tercih edilen platform topuklu ayakkabı, cazibesi ve seksapel duruşuyla insanın başını döndüren stiletto topuklu ayakkabı, yaz rahatlığını taşıyan, yaz enerjisine uygun yazlık topkulu ayakkabı ve daha fazla model ÇiçekSepeti çatısı altında buluştu.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.