İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tost Makineleri

Küçük mutfak aletleri arasında yer alan tost makinesi, kısa sürede lezzetli öğünler hazırlamanıza yardımcı olur. Tost makineleri, temel olarak kahvaltılarınız ve ara öğünlerinizde tost hazırlamanız için tasarlanmış olsa da ürünü kullanarak sebze, tavuk, balık ve et ızgara yapabilir ve mükemmel pişmiş hamur işi ikramlıklar elde edebilirsiniz. Seçkin elektronik markaları tarafından üretilen ürünler, kolay kullanım sağlayan birtakım fonksiyonlar içerir. Ayrıca ürünlerin tasarımı da kolay kullanımda etkilidir. Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya aday olan tost makinesi modelleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Tost Makinesi Kullanmanın Avantajları

Tost makinesi modelleri, üst ve alt yüzeyi kaplayan iki ızgaradan oluşur. Ürünlerin her birinde kullanılan özel termostat sistemi, ızgara yüzeyinin her bölümünün eşit derecede ısınmasını sağlar. Bu sebeple tostunuzun iki yüzeyinin her tarafı eşit oranda kızarır. Izgara yüzeyine eşit yayılan ısı, tost dışındaki yiyeceklerinizi pişirmeniz için de makineyi ideal hale getirir.

  • Köfte, tavuk ızgara ve balık gibi yiyeceklerinizi kısa sürede pişirebilirsiniz.
  • Doğru karışımlardan ideal bir hamur elde ederek çıtır kurabiyeler hazırlayabilirsiniz.
  • Waffle ve dondurma külahı elde edebilirsiniz.
  • Tost makinenizi omlet ve gözleme hazırlığında kullanabilirsiniz.
  • Mantar, patates, patlıcan gibi sebzelerden ızgara yapabilir ve salatalarınız için biber közleyebilirsiniz.

Ürünlerin alt ızgarasının yan yüzeyinin çıkıntılı yapısı, yiyeceklerinizin pişmesi sırasında tezgâha yağ damlama ihtimalini minimum seviyeye düşürür. Ürünlerin üzerinde bulunan kademeli termostat düğmesi, yiyecekleriniz için gereken sıcaklığı ayarlamanıza yardımcı olur. Kademeli gösterge, çevresindeki ışıklarla sizi bilgilendirir. Işıklar pişirme için yüzeyin gerekli ısıya eriştiğini gösterir. Ayrıca birçok tost makinesi, gıda türlerine göre dakika ve sıcaklık ayarlarıyla ilgili resimlerle size pişirme önerileri sunar. Pişirmeye başlamadan önce önerileri gözden geçirebilirsiniz.

Minimal Tasarımıyla Kolaylık Sağlayan Tost Makinesi

Mini tost makinesi, standart tost ekmeği ile iki kişilik tost hazırlamanıza yardımcı olur. Minimal tasarıma sahip olan modeller, tezgâhın üzerinde yer kaplamaz. Oldukça hafif yapıları sebebi ile ürünleri kolaylıkla kullanabilir ve seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Mini tost makinesi fiyatları ile de avantajlıdır. Minimal tasarıma sahip bir diğer ürün olan ocak üstü teflon tost makinesi elektriğe ihtiyaç duymaz. Teflon alt ve üst yüzeyi ateş yakabileceğiniz her yerde tost ve ızgara yapmanıza yardımcı olur. Bu sebeple doğa yürüyüşlerini, dağcılık faaliyetlerini ve kampları seviyorsanız ürüne göz atabilirsiniz. Ürün, en ucuz tost makinesi modelleri arasında yer alır. Bu avantajla ocak üstü modeli, seyahatlerinize eşlik etmesi amacıyla ikincil bir ürün olarak da satın alabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Tost Makinesi Modelleri

Çok fonksiyonlu tost makinesi çeşitleri, yiyeceklerinizi pişirmeniz için geniş bir alan sağlar. Ayrıca, sıcaklık kademelerinde 6 farklı ısıya kadar seçenek sunar. Ürünlerin 12 kişiye kadar tost hazırlayabilen yüzeye sahip olan çeşitleri mevcuttur. Ürünlerin ızgara yüzeyi teflon, granit ve döküm seçeneklere sahiptir. Seçenekler her biri, yiyeceğinizin yüzeye yapışmasını engeller. Ayrıca yanmaz özelliği ile kolaylık sağlar. Döküm ızgaraya sahip ürünler çok kolay ısınırken, teflon ve granit yüzey son derece kolay temizlenmesiyle avantaj sunar. Granit ve teflon seçeneklerinin çoğunun kompakt özelliği, yerinden çıkarmanıza yardımcı olur. Bu sayede yüzeyi, bulaşık makinesinde ya da akan suyun altında kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Tüm modellerin dış yüzeyindeki tutma sapları ısınmaz özelliği ile tost hazırlama deneyimini daha konforlu hale getirir. ÇiçekSepeti en iyi tost makinesi modellerini sizler için bir arada sunuyor. Sizler de mutfak deneyiminizi kolaylaştıran ve lezzetli öğünler hazırlamanıza yardımcı olan ürünlerden birini seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.