Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

UFO ÇiçekSepeti'nde!

Isıtma ve soğutma sektörünün öncü firmaları arasında yer alan UFO, kendi tasarımları olan ekonomik ve verimli ısıtıcıları ile hem Türkiye’de hem de yurt dışı pazarında büyümeyi sürdürüyor. Bugün 21 ülkede distribütörlüğü olan UFO, ısıtma ve soğutma alanında tercih edilen markaların başında yer almaya devam ediyor.

UFO firması bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik, enerjiyi verimli kullanan, farklı boyut ve özelliklerde çeşitli cihazlar üretir. Isıtma ve soğutma çözümlerinin yanı sıra UFO ürünleri arasında soluduğunuz havanın kalitesini arttıran cihazlar da vardır. Fonksiyonel kullanım sunan UFO’lardan evinizde, ofisinizde hatta aracınızın içindeyken bile faydalanabilirsiniz. UFO ALF ve ALF-AIT modelleri içerisinde aracınızda da kullanabileceğiniz cihazları bulabilirsiniz.

UFO fiyatları, ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Kullanım kolaylığı sağlayan kumandalı modellerin fiyatları diğerlerine göre daha yüksek seviyelerde seyreder. UFO kampanya ve indirimli UFO ürünleri için ÇiçekSepeti’ni takip edebilir, böylece hem kendiniz hem de işletmeniz için en uygun fiyatlı UFO ürünlerini ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun UFO Ürünleri

Bazı UFO modelleri serinletmek gibi tek fonksiyona sahipken bazılarının birden fazla işlevi vardır. Bu çok fonksiyonlu UFO'lar değişik ürünlerin sağladığı faydaları tek cihazda sunar. Böylece birden fazla farklı UFO almak yerine tek cihaz satın alabilirsiniz. İşlevsel ve uygun fiyatlı UFO ürünleri ile hem alandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Sizin ürüne değil, ürünün size uyum sağladığı UFO cihazları farklı montaj şekillerinde sunulur. Özellikle küçük alanlarda ve kafe gibi işletmelerde duvara monte edilebilen UFO modelleri tercih edilir. Geniş bir alanda faydalanabileceğiniz UFO’ların yanı sıra ofiste çalışırken veya evde otururken bireysel olarak yararlanabileceğiniz çeşitli UFO ürünleri de vardır.

Pek çok UFO cihazı farklı fonksiyonlarda ve boyutlarda sunulur. Satın almadan önce kullanacağınız alanın büyüklüğünü ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz üründen elde edeceğiniz faydanın artmasına yardımcı olur. İhtiyaçlarınızı karşılayan, bütçenize uygun yeni UFO ve outlet UFO ürünlerini ÇiçekSepeti’nden sipariş edebilirsiniz. Böylece siz de kaliteli hizmet anlayışıyla alışveriş yapan mutlu ÇiçekSepeti müşterileri arasında yer alabilirsiniz.