Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Uno ÇiçekSepeti'nde!

Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkan ve en az 2 kişi ile oynanan kart oyunu Uno, hemen herkesin oynamaktan zevk aldığı bir eğlence aracı. Tüm dünyada tanınan ve bilinen kartları ile Uno markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Eldeki kartların herkesten önce, kurallara uygun olarak bitirilmesinin amaçlandığı Uno oyunu, 4 farklı renkte karta sahiptir. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı renkte toplamda 108 kart bulunuyor. Her bir renk serisinin de 0’dan 9’a kadar rakamları bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak üzerinde herhangi bir sayı bulunmayan 5 farklı kart da yer alıyor. 2 kart çek, reverse, pas geç, joker, 4 kart çek & joker kartları da oyunun dinamiğini daha da artırıyor. Siz de uygun fiyatlı Uno ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Uno Ürünleri ile Eğlenceyi Yanınızda Taşıyın

Her oyuncunun birer kart çekerek başlayacağı oyunda, en yüksek sayıyı çeken kişi kartları dağıtır ve oyun başlar. Uno oyunu evde, ofiste, sokakta, plajda yani istediğiniz her ortamda oynanabilir. Kolayca taşınabilir olması sayesinde dilediğiniz her yere yanınızda götürebilir ve oyunu başlatabilirsiniz. Her yaştan insanın oynayabileceği Uno markası; Uno Flip, Uno Deluxe, Uno Extreme gibi farklı seçenekleriyle de eğlenceyi katlıyor. İndirimli Uno ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Uno marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Uno ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Yıllar geçse de eğlencesi değişmeyen Uno, yeni kartları ve ürünleri ile sizi bekliyor. Siz de Uno ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Uno ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.