İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İhtiyacınıza uygun tüm valiz modelleri ÇiçekSepeti'nde

Seyahatlerin habercisi olan, yolculuğa çıkmadan önce keyif ve heyecanla hazırladığınız valizler, aynı zamanda aksesuar niteliğine de sahip. Siz de yolculuğunuzu kolaylaştıracak sağlam, ihtiyacınızı karşılayacak ve aynı zamanda şık bir valiz mi arıyorsunuz? ÇiçekSepeti'nde 17 farklı marka çatısı altında sunulan çeşitli boyutlardaki valiz ve sırt çantalarına göz atabilir, beklentilerinizi karşılayacak modeli en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hem Tarzınızı Yansıtın Hem Yolculukları Kolaylaştırın 

Rahat bir seyahat geçirmeniz için en başta yanınıza alacağınız valizin size kolaylık sağlaması önem taşıyor. İhtiyaç duyacağınız tüm eşyaları (kırılma veya ezilme tehlikesi taşıyan parçalar dahil) güvenle sığdırabileceğiniz ve kolay taşınabilir ergonomik bir valiz, seyahatlerinizin olmazsa olmaz bir parçası. Valiz seçiminde en belirleyici faktör olarak seyahatinizin süresi, içine yerleştireceğiniz eşyaların türü ve miktarı geliyor. Atacağınız son adım ise tarzınızı da yansıtabileceğiniz renk ve tasarımı belirlemeye kalıyor. Hem kaliteli hem de dekoratif kullanıma sahip valizler, stili konusunda her daim titiz olanların birincil tercihi oluyor.

ÇiçekSepeti'nde her cinsiyete, yaşa ve ihtiyaca uygun olarak üretilmiş valizler yer alıyor. Kabin, orta ve büyük boy valizler, makyaj çantası olarak kullanabileceğiniz el valizleri, kırılmaz valizler, kulplu ve tekerlekli valizler... Ayrıca aileniz için üçlü valiz setleri veya çocuğunuzun ilgisini çekecek tasarımlara sahip valizler de mevcut.

Valiz Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 

Sorunsuz yolculuklar için doğru valiz seçimi ve alacağınız valizi uzun vadede kullanabilmeniz de kritik öneme sahip. Kısa süreli seyahatler için kabin boy valiz veya seyahat çantası, uzun sürecek seyahatler için orta ve büyük boy valiz tercih edebilirsiniz. Valiz çok sık satın alınan bir ürün olmadığı için seçerken ücretine değil kalite ve sağlamlığına, kullanılan malzemeye odaklanmanız uzun vadede bütçeniz için de fayda sağlar. Eğer seyahat sırasında zarar görebileceğini veya darbe alabileceğini düşünüyorsanız kumaş yerine darbeye dayanıklı ABS ham madde ile üretilmiş olan valizler daha kullanışlı olacaktır. Seyahat dönüşünde valize sığdırmanız gereken ekstra eşyalarınız olacaksa seçiminizi körüklü modellerden yana yapmanız faydalı olabilir. Düzen seven seyahat tutkunlarındansanız bölmelere sahip olan valizler işinizi görecektir. Dört veya iki tekerlekli seçimini ise valizinizi taşıyacağınız zemine göre yapmalısınız.

Seyahatinize Pratiklik Katacak Ek Ürünler

Valiz seçiminizi yaptınız, artık yola çıkmaya bir adım daha yakınsınız ama hala bir şeylerin eksik olduğunu mu hissediyorsunuz? Eğer bebek sahibiyseniz yolculuklar sizin için zaman zaman içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Su geçirmez kumaşı ve iş hayatına da yönelik fonksiyonel özellikleri ile USB'li anne bebek bakım sırt çantası ve vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığa sebep olmayacak şekilde tasarlanmış bel destekli bebek taşıyıcı kanguru, annelerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek onlar için daha özgür bir seyahat sunuyor.

Valizinizin zarar göreceğinden ya da yolculuk sırasında açılacağından mı endişeleniyorsunuz? Küçük, orta ve büyük boyutlarda üretilmiş valiz koruyucu kılıflar tam size göre! Bavulunuzu sararak çiziklere, aşınmaya ve yıpranmaya karşı koruyan bu kılıfı, akıllı tasarımı sayesinde kolayca valizinize geçirip çıkarabilirsiniz.

İş amaçlı seyahat edenler veya tatile giderken işini de yanında götürenler için USB şarj girişli notebook çantaları oldukça kullanışlı. Günlük ihtiyaçlara yönelik olarak da tasarlanan bu çanta, sahip olduğu iç cep ve bölmeler sayesinde cüzdan, gözlük gibi özel eşyalarınızı pratik bir şekilde taşımanız için elverişli bir ürün.

Birçok seçkin markaya ait ürünlerin yer aldığı ÇiçekSepeti'ni takip ederek çeşitli indirim ve kampanyalar ile bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun valiz veya seyahat çantasına sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.