İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yemek Takımları

Her mutfağın gereksinimi olan yemek takımları, 6 ve 12 kişilik ürün modelleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Günlük ve çeyizlik yemek takımı çeşitleri porselen, cam, seramik veya melamin gibi farklı malzemelerden üretilir. Şık desenler, dikkat çekici renkler ve eğlenceli figürlerle tasarlanan takımlar; çorba kasesi, kayık tabak, salata tabağı, sunum tabağı, tuzluk biberlik, yemek ve servis tabağı gibi ürünlerden oluşur. Şık ve sade tasarımlı  ucuz yemek takımı modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Ünlü markaların ürettiği yemek takımlarına göz atarak tarzınıza hitap eden ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Günlük Kullanım İçin 6 Kişilik Yemek Takımları

Canlı renkler, farklı desenler, şık ve sade tasarımlar sunan 6 kişilik yemek takımı modelleri günlük kullanım için idealdir. Kütahya Porselen, Keramika, Porland, Bernardo, Korkmaz ve Güral gibi markalar tarafından üretilen takımlar 18, 24, 30 ve 32 parçalı ürün seçenekleri sunarak ihtiyacınız oranında alışveriş yapmanızı sağlar. Yanlız yaşayanlar ve iki kişilik ailelerin gereksinimlerini rahatça karşılayan 6 kişilik takımlar, samimi yemek davetlerinde de kullanılabilir. Markaların koleksiyon ürünleri arasında yer alan ve klasik, modern, neşeli tasarımlardan oluşan yemek takımları içerisinde tarzınıza hitap eden modeli kolayca bulabilirsiniz. Siyah, kırmızı, krem gibi birbirine uyumlu renklerle tasarlanan ve sıra dışı formlar sunan modern yemek takımlarını tercih ederek sofranızda farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Yüksek kaliteli porselenin el işçiliğiyle şekillendiği, siyah, kahverengi, mor, kırmızı gibi renk seçenekleri sunduğu yemek takımları, özel tasarımları tercih eden kullanıcılara hitap eder. Bahar çiçekleri motifleriyle tasarlanan, sağlıklı ve çevreye dost malzemelerle üretilen takımlar ise bahar esintisini sofralarınıza taşımayı başarır. 6 kişilik yemek takımları genel olarak 6’şar adet servis tabağı, yemek tabağı, çorba kâsesi ve pasta tabağından oluşur. Tuzluk ve biberlikle birlikte üretilen takımlar da mevcuttur.

Şık Tasarımlı 12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Estetik formlar, şık detaylar ve farklı zevklere cevap veren tarzlarla üretilen 12 kişilik yemek takımı modelleriyle konuklarınızı rahatça ağırlayabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere 36, 46, 53, 71, 77 veya 83 parçalı modeller sunan 12 kişilik takımlar, göz alıcı desenler, renkler ve tasarımlarla üretilir. Beyaz veya krem rengi porselenden üretilen kenarları sırlı sade takımlar, canlı renklere sahip modern tasarımlar ve göz alıcı desenlerle tasarlanan çeyizlik takımlar arasında ihtiyacınız olan modeli kolayca bulabilirsiniz. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen formlu yemek takımlarının yanında estetik kenar detayına sahip takımlar da vardır. Yemek davetlerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm ürün çeşitlerini kapsayan çok parçalı yemek takımları ile şık sunumlar yapabilirsiniz. Kahve ve çay takımları, sunum ve servis tabakları, çukur yemek tabakları, çorba kaseleri, kahvaltı takımları, peçetelik ve tuzluk setleri gibi ürün çeşitlerini kapsayan takımlar çeyiz alışverişleri için idealdir.

Yemek Takımı Alırken Dikkat Edilecek Detaylar

  • Farklı tarzlara sahip yemek takımı fiyatları ürünlerin markasına, parça sayısına, malzeme ve tasarım özelliğine bağlı olarak değişim gösterir. Tarzınıza ve bütçenize uygun yemek takımı satın alırken şu ayrıntılara dikkat edebilirsiniz:
  • Kullanım amacınıza uygun bir takım satın alırsanız ekonomik alışveriş yapma şansını bulursunuz.
  • Evlilik hazırlığı yapıyorsanız çok parçalı 12 kişilik yemek takımının yanında, 18 parçadan oluşan 6 kişilik bir takım daha alarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • Kendi tarzınızı yansıtacağınız bir takıma ihtiyacınız varsa, 6’lı setlerden oluşan uyumlu ürün çeşitlerini tercih ederek özel bir yemek takımı da oluşturabilirsiniz.
  • Ekstra ürün çeşitliliğine sahip şık yemek takımı modellerini seçerek davetlerinizde farklı sunumlar yapabilirsiniz.

Seçkin markaların birbirinden güzel tasarımlarla ürettiği en iyi yemek takımı modelleri ÇiçekSepeti’nde! Hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.