İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yumurta Pişirme Makineleri

Kahvaltı günün en önemli öğünü olmanın dışında keyfi bir başka olan özel bir aktivitedir. Özellikle hafta sonları uzun uzun yapılan kahvaltının tadı damakta kalır ve hiç bitmesin istenir. Hafta içleri ise iş temposu nedeniyle bazen kahvaltı atlanır veya geçiştirilir. Buna neden olarak da zaman yetmezliği gösterilir. Fakat gelişen teknoloji sayesinde hayat artık daha kolay ve daha pratik. Kahvaltının vazgeçilmezi olan yumurtayı pişirmek için artık ayırmanız gereken vakit daha kısa, aldığınız lezzet ise daha fazla olacak. Nasıl mı? Tabii ki yumurta pişirme cihazı sayesinde. Özellikle istenilen kıvamı tutturma konusunda sorun yaşayanların bayılacağı yumurta pişirme cihazı, pratik ve oldukça fonksiyoneldir. Tek seferde farklı sayıda yumurtayı hızlı bir şekilde pişirmenizi sağlar. Ayrıca sunduğu farklı ayarlar sayesinde yumurtalarınız tam olarak istediğiniz gibi pişmiş olur. Siz de kahvaltılarınıza pratiklik ve lezzet katmak için yumurta pişirme cihazı edinmek istiyorsanız ÇiçekSepeti sayfalarında onlarca farklı ürün sizi bekliyor. Hemen inceleyin, uygun fiyatla sipariş edin, hayatınıza lezzet katın!

Kahvaltının Yeni Yıldızı: Yumurta Pişirme Makinesi

Günün erken saatlerinde kahvaltı hazırlamak birçok kişi için zor gelir. Fakat yumurta pişirme cihazları ile tek yapmanız gereken yumurtaları makine içine yerleştirmek ve düğmesine basıp çalıştırmak. Sonrasında leziz yumurtalarınız siz kıyafetlerinizi giyene kadar hazır. Kalabalık aileler içinde oldukça kullanışlı olan yumurta pişirme cihazı, farklı tatlarda ve sayıda leziz yumurtalar pişirmenize olanak tanır. Size de kahvaltının tadını doyasıya çıkarmak kalır.

 • Farklı markalar tarafından üretilen yumurta pişirme makineleri arasında küçük boyutta olan ve 2 yumurta pişiren modeller olduğu gibi 6,7,8 yumurtayı aynı anda pişiren modeller bulunur. Burada ailedeki kişi sayısı ve ne tür özellikler sunan bir cihaz istediğinize karar vererek ürünü almanız faydalı olacaktır.
 • Yumurta pişirme cihazlarında yumurtaları ister kırarak isterseniz de kırmadan pişirebilirsiniz. Haşlama, omlet, çılbır yumurta gibi farklı yumurta pişirme teknikleri de bu cihazlarda uygulanabilir. En besleyici ürünlerden biri olan yumurta cihazda pişirildiği zaman besin değerlerini korur. Klasik yöntemlerle tavada veya yağda pişirilen yumurta besin değerinin çoğunu kaybeder. Yumurta pişirme cihazını tercih ederek besin değeri korunmuş, lezzetli ve istediğiniz tarzda pişmiş yumurtalar ile keyifli öğünler oluşturabilirsiniz.
 • Özellikle gelişim çağındaki çocuklar için yumurta oldukça önemli bir besindir. Çocuklara yumurtayı sevdirmek ve besin değerinden herhangi bir kayıp yaşamadan lezzetli yumurtalar pişirmek için bu cihazları tercih edebilirsiniz.
 • Yumurta pişirme cihazları otomatik kapanma, zamanlayıcı, buharda pişirme gibi farklı özellikler sunar. Alarm özelliği bulunan cihazlar yumurtalar piştiği zaman size haber verir. Kontrol lambası üzerinden yumurtaların durumunu takip edebilirsiniz.
 • Paslanmaz çelikten üretilen yumurta pişirme cihazları, oldukça rahat bir şekilde temizlenir. Üzerinde kolay kir tutmaz ve bulaşık deterjanı ile kolayca yıkanır. Kuruma sonrası çelik kısmı yerine oturtmanız yeterli olacaktır. Ayrıca paslanmaz ve yapışmaz taban yumurtaların makineye yapışmasını engeller. Bu sayede pişen yumurtaları hemen servis tabaklarına alabilirsiniz.

Yumurta Pişirme Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilen yumurta pişirme cihazları hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra besin değeri yüksek yiyecekler hazırlamanızı sağlar. Kahvaltılar başta olmak üzere tüm öğünlerde bu cihazı kullanarak dakikalar içinde istediğiniz tarzda yumurta pişirebilirsiniz. Fakat her üründe olduğu gibi yumurta pişirme cihazı alırken de bazı konulara dikkat etmeniz gerekir.

 • Yumurta pişirme cihazları, hızlı ve pratik olmak adına yüksek enerji tüketen cihazlar arasında yer alır. Bu nedenle cihaz seçimi yaparken seçeceğiniz ürünün enerji tüketimine dikkat etmeniz gerekir.
 • Cihaz seçerken kullanılan malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu durum cihazın uzun ömürlü olması ile doğrudan ilişkilidir. Fakir yumurta pişirici, Sinbo yumurta pişirici, Premier yumurta pişirici gibi bilinen markaları tercih etmek burada işinize yarayacaktır.
 • Seçtiğiniz ürünün insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen malzemeden üretilmiş olmasına ve BPA içermemesine dikkat etmeniz faydalı olacaktır.
 • Cihaz seçimi yaparken günlük olarak kaç adet yumurta pişireceğinizi veya misafir durumunu göz önünde bulundurmalısınız. 2 adet yumurta pişiren cihazlar fiyat olarak daha uygun olsa da kalabalık aileler ve misafir geldiği zamanlar için yeterli kalmayacaktır. Bu nedenle çok sayıda yumurtayı aynı anda pişirebilen ürünleri tercih etmeniz daha avantajlı olacaktır.
 • Seçtiğiniz cihazın buharda pişirme özelliği olması, kolesterol gibi sağlık sorunu yaşayan aile bireyleri için de oldukça avantaj sağlar. Bu sayede yağsız ve sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz.
 • Farklı pişirme ayarları sunan modelleri tercih etmeniz size farklı lezzetleri keşfetme imkanı sunar. Tam kıvamında ve sevdiğiniz tarzda yumurtalar için ayar aralığı çok olan modeller daha avantajlıdır.

Kahvaltı başta olmak üzere tüm öğünlerde lezzetli yumurtalar hazırlamanıza yardımcı olacak yumurta pişirme cihazları ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat, farklı ödeme seçenekleri ve hızlı gönderim avantajlarından yararlanarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.