İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

2020'nin En Moda Ayakkabı Modelleri

Yazın terletmesin, kışın üşütmesin, yağmurda su geçirmesin, plajda kumların üzerinde süzülsün! Hem sağlık hem de şıklık için en önemli aksesuarlardan biri ayakkabıdır. Her mevsim, ortam ve kullanım için farklı çeşitleri bulunan, her zevk için ayrı ayrı tasarlanan ayakkabılar, Çiçek Sepeti ile tek tıkla evinize geliyor.

ÇiçekSepeti'nde yer alan ayakkabı modelleri içerisinden zevkinize ve bütçenize uygun olan ayakkabıları bulabilir, mağaza mağaza dolaşmadan dakikalar içerisinde sipariş verebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde hem hava koşullarına uygun hem de tarzınızla uyumlu botlar, uzun ve kısa çizmeler, kar ayakkabıları farklı model ve marka çeşitleri ile sizler için sıralandı; kolayca aradığınız ayakkabıyı bulabilmeniz için filtrelendi. Yazın keyfini sürebileceğiniz en rahat sandaletler, plaj terlikleri ve deniz ayakkabıları da ÇiçekSepeti'nin ayakkabı kategorisi altında yer alıyor. Yani dört mevsim için aradığınız bütün ayakkabı çeşitlerine bu sayfa üzerinden erişebilmeniz mümkün.

Özellikle topuklu ayakkabıdan vazgeçmeyen kadınlara özel ince topuk, platform topuk ve yumurta topuk gibi çeşit çeşit topuklu ayakkabı modellerini de ürün portföyümüzde bulabilirsiniz. Aynı zamanda günlük kullanıma da uygun babetler, klasik ayakkabılar ve sandaletler de binlerce ayakkabı markası opsiyonuyla sayfamızda yer alıyor.

Spor tarzda giyinmeyi sevenler için veya spor yaparken kullanmak için tercih edebileceğiniz farklı markaların spor ayakkabıları, birbirinden farklı outdoor ayakkabı çeşitleri arasından her yaştan kişi için renk renk ayakkabılar bulabilmek mümkün. Yetişkinlerin yanı sıra çocuk ayakkabı modelleri de geniş ürün seçenekleriyle ÇiçekSepeti'nde!

Evde ya da dışarıda giyebileceğiniz terlik modelleri de ÇiçekSepeti güvencesi ile sizlere sunulurken, gelin adayları ve anne adayları için süslü terlikler de aynı kategoride yerlerini alıyor. Çiçek Sepeti'nin ayakkabı kategorisi altından dilediğiniz türdeki ayakkabının rengini, modelini, markasını ve fiyatını filtreleyerek; aradığınız ayakkabıyı zaman kaybetmeden bulabilir ve satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.