Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Banyo Duş Musluk Bataryaları

Batarya ve musluk çeşitleri, çeşitli dekorasyon stilleriyle uyumlu bir görüntü sunmak için geniş bir ürün yelpazesine sahip. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabileceğiniz, yaşam alanlarınızın farklı bölümlerine özel çözümler sunan birbirinden kullanışlı, işlevsel batarya ve musluk çeşitlerine ÇiçekSepeti’nden göz atabilirsiniz. Dekorasyon stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak şık ürün tasarımlarını tercih etmeniz mümkün. En iyi batarya musluk seçenekleri ile yaşam alanlarınıza hoş dokunuşlar kazandırabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Batarya ve Musluk Modelleri

Krom detaylarla bezeli batarya ve musluk tasarımlarını, şık ve dayanıklı yapıları sayesinde mutfak ve banyolarda kullanmanız mümkün. Modern ve minimal dekorasyon stilleriyle uyumlu görünümler sunan krom batarya ve musluklar, geleneksel stiller için de özel tasarımlar içerir. Çevirmeli musluklar, geleneksel yaşam alanları için tamamlayıcı ve şık dokunuşlar için ideal. Nostaljik musluklara ihtiyaç duyuyorsanız hamam musluğu olarak bilinen Osmanlı stili tasarımları tercih edebilirsiniz. Bakır ve altın görünümü sunan modeller, mekandaki nostaljik atmosferi etkili bir şekilde destekler.

Pirinç banyo muslukları, geleneksel dekorasyon stilleri içerisinde zamansız bir popülerliğe sahip. Farklı boyutlarda satışa sunulan bu şık tasarımlar, banyonuza orijinal detaylar kazandırır. Böylece mekandaki geleneksel esintileri şık ve özel dokunuşlar ile tamamlayabilirsiniz. Teknolojik gelişmelerden ilham alan ve pratik bir kullanım sunan tasarımlar için sensörlü modeller oldukça kullanışlı. Böylece hijyeninizi sağlamak için musluğa temas etmeniz gerekmez. Dokunmatik otomatik musluk modellerine göz atarak çağı yakalayan modern tasarımlardan ilham alabilirsiniz.

Mutfaklar İçin Özel Başlıklar

Hem su tasarrufu yapmak hem de sebze ve meyveleri kolaylıkla yıkamak için özel başlıklardan yararlanabilirsiniz. Batarya ve musluk bataryaları, mutfaklarda kullanılmak üzere çeşitli boyutlardaki su tasarruf kartuşlarına sahip. Bu kartuşları istediğiniz zaman musluğa takıp çıkarabilirsiniz. Suyun kontrollü bir şekilde akmasını sağlayan ürünler, ihtiyacınızdan fazla su harcaması yapmanıza engel olur. Sebze ve meyve gibi ürünleri yıkarken bu aparatları tercih ederek suyun daha geniş alanlara yayılmasını sağlayabilirsiniz.

360 derece dönebilen başlıkları tercih ederek pratik bir deneyimle buluşabilirsiniz. Uzayabilen portatif başlıklar, geniş alanlarda hijyen sağlamanıza yardımcı olur. Akordeon tasarımlı başlıklar birden fazla lavabo kullanılan mekanlar için kullanışlı çözümler sunar. Musluk rozeti gibi yardımcı musluk aksesuarları ile kullanılmayan muslukların ağzını kapatmanız mümkün.

Musluklarda Yaratıcı ve Neşeli Dokunuşlar

Batarya ve musluk tasarımları, yaşam alanlarınıza eğlenceli bir görünüm kazandırmak için yaratıcı dokunuşlardan da ilham alır. Musluk her kullanıldığında donanımında yer alan LED ışıkların sağladığı rengarenk yansımalar, mekana eğlenceli detaylar kazandırmanıza yardımcı olur. Yaşam alanlarınızı monotonluktan uzak ayrıntılarla canlandırmak istiyorsanız bu renkli tasarımlardan ilham alabilirsiniz.

Küçük detaylarla mekana yepyeni bir soluk getirerek neşeli dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Aç kapa özelliğe sahip batarya sistemlerini tercih ederek aynı zamanda pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Musluk başlıklarını dekorasyon stilinize uygun olarak çeşitli setler halinde sunulan ürün seçenekleri ile değiştirebilirsiniz.

Dış Mekanlar İçin Musluk Seçenekleri

Yalnızca iç mekanlar için değil, dış mekanlar için de pratik musluk tasarımlarına göz atabilirsiniz. Farklı ölçülerde tasarlanan bahçe muslukları, hortumlarla uyumlu başlıkları sayesinde sulama işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Aç kapa özelliğe sahip başlıklar pratik bir şekilde çevirilerek rahat bir kullanım sunar.

Süzgeçli başlıkları tercih etmeniz sulama işlemlerini geniş alanlara yaymanızı ve su tasarrufu yapmanızı kolaylaştırır. İç ve dış mekanların ihtiyaçlarına hitap eden kullanışlı, şık ve uygun fiyatlı batarya musluk modellerini ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş edebilirsiniz. Yaratıcı ve eğlenceli tasarımlardan ilham alarak yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirebilirsiniz.