İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Çiçek Bitki

Türkiye’nin çiçek ve bitki siparişlerinde bir numaralı tercihi olan ÇiçekSepeti bu başarısını geniş ürün skalasına, ekonomik fiyatlarına, güvenli ödeme yöntemlerine ve en önemlisi de kusursuz teslimat sürecine borçlu. Evinizi, ofisinizi ya da bahçenizi yeşilliklerle canlandırmak ya da çiçeklerle süslemek isterseniz siz de hemen sipariş verebilirsiniz. Rengiyle kalpleri ısıtan Amerikan sarmaşığı, kokusuyla mest eden Arap yasemini, dinamik yapraklarıyla göz dolduran Osmanlı çimi ve çok daha fazla çiçek bitki seçeneği ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Zarif Saksılarıyla Uzun Ömürlü Bitkiler

Eviniz, ofisiniz ya da balkonunuz için çiçek ya da bitki arıyorsanız saksılarıyla gönderilen seçenekler tam da size göre. Antik vazolar içindeki yapay gülleri, dekoratif saksılarda yer alan şeflera çiçeğini ya da taptaze sürgünleri olan areka palmiyesini tercih edebilirsiniz. Büyük bir titizlikle tasarlanan yapay güller yıkanabilir kumaş ve plastiklerle elde ediliyor. Bu sayede çiçeklerinizi dilediğiniz zaman temizleyebilir ve ilk günkü renklerini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarının öznesi olacak ve daha ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çekecek çeşitler arayanlar için de kauçuk, deve tabanı, yuka ve marginata gibi bitkiler bulunuyor. Yuka bitkisi pek fazla güneş ışığı istemediği için kapalı ortamlarda kolaylıkla bakılabilir. Tropikal bir bitki olduğu için sıcak ortamları seven deve tabanı ise ortam ısısı 15 derecenin altına düşmediği sürece tüm mekanlar için tercih edilebilir. Kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir ve en taze bitkilere sahip olabilirsiniz.

Hayalinizdeki Bahçeye Sahip Olmanız Çok Kolay

Bahçeleri bambaşka bir seviyeye taşıyan peyzaj bitkileri sayesinde hayalinizdeki bahçeyi kolaylıkla oluşturabilir ve kısa zamanda iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Her mevsim yeşil kalan ve genel olarak çalı formunda kalan şimşir bitkisi, gölgeye dayanıklı ve besin maddeleri zengin olan topraklarla uyum sağlar. Bu özel bitkiyle bahçenizi donatmak isterseniz saksıda sunulan ve 10 adet şimşir bitkisi içeren ekonomik setleri sipariş vermeniz mümkün. Osmanlı çimi ise kayalık ve taşlık bahçelerde kullanmak için oldukça ideal. Asidik toprakları ve gölge olan bölgeleri seven Osmanlı çimi soğuk havalara ve kurak iklimlere karşı da oldukça dayanıklı. Dinamik yaprak hareketlerine sahip olan bu bitki, boyu çok fazla uzamadığı için saksılar içine uygulanabilir ve bahçelerin yanı sıra balkonlar için de sipariş verilebilir. Yaz kış yeşilliğini korur ve çok az sulama ile hayatta kalmayı başarır. Osmanlı çimi ile bahçelerinizi hareketlendirmek isterseniz 48 adet kök içeren ve viyoller içinde gönderilen ekonomik setlere ulaşabilirsiniz. Peyzaj bitkileri için çok daha fazla seçenek ve fikir ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Çiçek Bitki Çeşitleri Şimdi Daha Sağlıklı

Saksıya veya bahçeye dikilen bitkilerin sağlığını etkileyen bazı tehlikeler bulunur. Yaprak biti gibi haşereler ya da sümüklü böcek gibi bitki yiyen türler bahçenize zarar verebilir. Bunun yanı sıra kullandığınız toprağın besin değeri de bitkinizin sağlığını doğrudan etkiler. İnsanlara zarar vermeyen yaprak temizleyici ürünler sayesinde bitkiyi yıpratan zararlılarla etkin bir şekilde mücadele etmeniz mümkün. ÇiçekSepeti’nde yer alan benzeri ürünleri iç ve dış mekandaki bitkiler üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Besin değeri düşük olan topraklar için de solucan gübresi, torf karışımları ve vitamin çeşitleri bulunuyor. Bu tarz ürünleri üzerinde yazılan kullanma talimatına uyarak toprağınıza karıştırabilir ve bitkilerinizdeki değişimi kısa zamanda fark edebilirsiniz. Farklı bitkiler için özel formüllerle hazırlanan sıvı ve katı takviye ürünlerini ÇiçekSepeti’nde ekonomik fiyatlarla bulabilirsiniz. Hayatınızı güzelleştirmeye aday olan tüm bitkiler, çiçekler, tohumlar ve takviye besinler ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde sizi bekliyor.