Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dikey Süpürgeler

Pırıl pırıl bir yaşama kavuşmanız için en büyük destekçiniz olan dikey süpürge çeşitleri, ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı dünyası ile tek tıkla kapınızda! Pratikliği ve konforu bir arada sunan dikey süpürgeler, evinizdeki kir ve tozu son derece rahat bir şekilde temizlemenizi sağlar. Minimal tasarımları ile oldukça az yer kaplayan bu elektrikli ev aletleri, ev işlerinizi bir hayli kolaylaştırır. Birbirinden farklı modellerin bulunduğu ÇiçekSepeti ile pek çok özelliğe sahip dikey süpürgeleri bir arada bulabilir, hızlı ve güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Fonksiyonel Özelliklerle Donatılan Elektrikli Dikey Süpürge Modelleri

Halı, parke ve seramik olmak üzere birçok yüzey kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanan dikey süpürgeler; kırıntı, toz, saç ve tüyleri zahmetsiz bir şekilde kolayca temizlemenize fırsat verir. Dikey süpürge modelleri şarjlı, elektrikli ve toz torbasız seçeneklere sahip. Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan ürünleri sadece yüzeylerde değil; koltuk, perde ve mobilyalarınızın temizliği için de kullanabilirsiniz. Emiş güçleri ile birbirinden farklılık gösteren süpürgeler arasında düşük voltlu seçenekler de yer alır. Kapı arkası ve dolap arası gibi en dar alanlara bile rahatlıkla sığabilen dik süpürgelerin bazı modellerinde duvara monte edilebilme özelliği de bulunur. Hafiflikleri ve ergonomik tasarımlarıyla her zaman elinizin altında bulundurabileceğiniz ürünlerle günlük temizliklerinizde dört dörtlük bir iş çıkarabilirsiniz.

Çıkarılabilir başlığı ile el süpürgesine dönüşebilen dikey süpürge modelleri, özellikle evcil hayvan sahiplerinin yüzünü güldürmeyi başarır. Kompakt tasarımı ile oldukça sevilen bu elektronik ürünler, kedi ve köpeklerden kaynaklanan tüylerin etkin bir şekilde temizlenmesini sağlar. Bunun yanı sıra şarjlı el süpürgesi de bulunur. Bu tip süpürgeleri belirli bir süre şarj ettikten sonra prize ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Ergonomik tutma sapı ile kolayca hareket edebilen dikey elektrikli süpürgeler, ev süpürmeyi uğraş gerektirmeyen bir iş haline getirir.

Uygun Fiyatlı Dikey Süpürge Çeşitlerini Keşfedin!

Farklı modelleri ile evinizin toz ve kirlerden arındırılmasına yardım eden dikey süpürge çeşitleri, zarif ve estetik tasarımlarıyla evinizin ambiyansına da farklı bir hava kazandırır. Rahat kullanımları, emiş gücü ve gürültü seviyelerinin azlığı ile her evin olmazsa olmazı arasına giren elektrikli ve şarjlı dikey süpürgeler, farklı renkleri ile mutfaktan yatak odasına kadar evin her bölümünde hijyenik bir ortam yaratır. Temizliği bir yük olmaktan çıkaran ve birçok kullanıcının elinden düşürmediği dikey süpürge modelleri; döndürülebilen tutma sapı ve farklı başlık aparatları gibi özelliklere de ev sahipliği yapar. Şıklıkları ve işlevsellikleri ile dikkat çeken dikey şarjlı süpürgeler sayesinde yaşam alanınızı çok daha konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz.

Uzman markalar tarafından üretilen ve geniş ürün yelpazesine sahip olan dikey süpürgeler, ev hijyenine önem veren kullanıcıların vazgeçilmez eşyaları arasında yer alır. Yüksek performans sunan dikey süpürge çeşitleri, her bütçeye uygun fiyat aralığına sahip. Dikey süpürge fiyatları; markaya, modele ve kullanıcıların aradığı özelliklere göre değişir. Ürünlerin dayanıklılıkları ve performans özellikleri fiyata doğrudan etki eden kriterler arasında yer alır. Kullanıcı ihtiyacına göre toz torbalı, toz torbasız, ışıklı, ışıksız, şarjlı veya şarjsız gibi çok sayıdaki farklı özellik de fiyatlarda değişiklik olmasını sağlar. Şarjlı el süpürgesi fiyatları saplı olan modellere nazaran daha düşük fiyat aralığında seyreder. Hem dikey hem de elde kullanılabilen süpürgelerin fiyatları da her kullanıcının bütçesine hitap eden bir fiyat aralığında yer alır.

Yenilikçi teknoloji kullanılarak üretilen birbirinden farklı dikey süpürgeleri ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla sipariş edebilir, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.