Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bilgisayar Klavyeleri

Bilgisayarların ayrılmaz parçası olan klavyeler, tasarım çeşitliliği ve işlevsel özellikleri sayesinde her ihtiyaca hitap eden ürün seçenekleri sunar. Oyuncu klavyesi gibi özelleştirilmiş tasarımlar ile pratik bir kullanımla buluşabilirsiniz. Ergonomik klavye tasarımları, geniş ürün yelpazesi sayesinde bilgisayar başında geçirdiğiniz uzun ve yorucu çalışma saatlerini konforlu hale getirmeye yardımcı olur. Çeşitli boyut seçenekleri ile sahip olabileceğiniz klavye modelleri, bilgisayarınız için kişiselleştirilmiş aksesuarlar tercih edebilmenizi sağlar. Birbirinden şık klavye modelleri ve tamamlayıcı ürün seçenekleri ÇiçekSepeti’nde.

Bilgisayar Oyunları İçin Klavyeler

Gamer klavyesi olarak da bilinen oyuncu klavyesi modelleri, bilgisayar oyunlarında kullanılan komutları pratik bir şekilde uygulamanıza yardımcı olur. Ergonomik tuş dizaynı ile uzun oyun süreçlerinde konforlu bir kullanım sağlayan bu tasarımlar, ışıklı seçeneklere sahiptir. Rengarenk ışıklarla desteklenen oyuncu klavyeleriyle oyun keyfiniz görsel bir şölene dönüşür. Bilgisayar tasarımınızla uyumlu olmak üzere bu ürünlerin farklı renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Oyuncu mouse seçeneklerinden destek alarak bilgisayar oyunlarını konforlu aksesuarlarla oynayabilirsiniz.

Popüler bilgisayar oyunlarından ilham alınarak tasarlanmış klavye altlıkları, klavyenizle uyumlu bir görünüm oluşturur. Dilediğiniz oyun kahramanlarının figürlerini içeren şık klavye pad’leri ile masa üstünde dekoratif dokunuşlar yaratabilirsiniz. Farklı boyut seçeneklerine ulaşabileceğiniz pad seçenekleri sayesinde ihtiyacınıza hitap eden konforlu bir oyun alanı tasarlamanız kolaylaşır.

Bilgisayar Klavyeleri ile Konforlu Bir Çalışma

F veya Q tipi klavyeleri tercih ederek en rahat şekilde kullanabileceğiniz ürün seçenekleri ile buluşabilirsiniz. Bilgisayar aracılığıyla yazı yazdığınız zamanlarda konforlu bir deneyim elde etmek için tuş aydınlatmalı seçenekler idealdir. Klavye üzerindeki harfleri görmenizi kolaylaştıran bu ürünler, kontrast sunan renk çeşitleri ile uzun çalışma saatlerini daha konforlu hale getirir. Kablo dağınıklığı ile uğraşmak istemiyorsanız Bluetooth destekli klavye modellerine göz atabilirsiniz. USB girişi ile bilgisayarınıza entegre olabilen klavye seçenekleri de kablo dağınıklığını önlemeye yardımcı olur. Beyaz, gri ve siyah gibi popüler renklerin yanı sıra capcanlı renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Ergonomik bir klavye kullanımı için hafif bir eğim barındıran tasarımlara yönelebilirsiniz. Eğimli klavye modelleri, klavye üzerindeki harfleri görmenizi kolaylaştırarak rahat bir kullanım elde etmenize yardımcı olur. Ekstra rakam alanı içermeyen klavye seçeneklerine yönelerek minimal ve işlevsel tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Rakamları çok sık kullanıyorsanız özel rakam alanları içeren geniş klavyeler, size çalışmalarınızda zaman kazandırır. Klavyenizle uyumlu mouse tasarımlarına göz atarak bilgisayarınızı şık ve estetik detaylarla tamamlayabilirsiniz.

Smart TV’ler İçin Mini Klavye Tasarımları

Mini klavyeler, günümüzde popüler hale gelmeye başlayan Smart TV seçeneklerini kontrol ederken pratik çözümler sunar. Kumanda üzerinden TV kontrolü sağlamak daha zor olduğu için mini klavyelerden yararlanarak zaman kaybını önleyebilirsiniz. Smart TV ayarlarını yaparken, internet üzerinden dizi ve film izlerken mini klavyelerden destek alarak rahat bir kontrol sağlayabilirsiniz. LED destekli mini klavyeler, pratik kullanımının yanı sıra estetik bir görünüm sunar. Şarj ederek kullanabileceğiniz bu portatif ürünler, kablo engeline takılmadan TV keyfi yaşamanıza yardımcı olur. Dokunmatik veya tuşlu klavye modelleri, kişiselleştirilmiş bir klavye deneyimi sağlar.

Kablosuz klavye ve mouse setlerini tercih ederek bilgisayarınız için uyumlu ve şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Popüler markaların ikonik klavye tasarımlarını tercih edebileceğiniz gibi muadil ürünlerle ergonomik bir deneyimle buluşmanız mümkün. Ergonomik klavye tasarımları, bileğinizin daha az yorulmasını sağladığı için uzun süreli çalışmalar için idealdir. İhtiyacınıza hitap eden ucuz klavye modellerini ÇiçekSepeti’nden hemen satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo seçeneğinden yararlanarak dilediğiniz klavye modeline hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.