Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Klozet

Klozet, oturak şeklinde tasarlanan ve işlevselliği ile birçok evin banyosunda tercih edilen banyo ürünlerinden biridir. Klasik beyaz rengin yanı sıra pembe, mavi, siyah, kırmızı ve turuncu gibi farklı renklere yer verilen klozet tasarımları da mevcuttur.

Klozet türleri asma ve alttan çıkışlı rezervuar olarak iki ana kategoriye ayrılır. Asma türü modeller yer ile temas etmeden duvar içerisindeki tesisat ile bağlanır. Alttan çıkışlı rezervuarda ise gider kanalları zeminden ilerler.

Klozet İle Banyonuzda Kullanışlı Bir Yenilik

Banyo dekorasyonunda yer alan diğer öğelerin tasarımlarını baz aldıktan sonra, sizin için en uygun klozet modelini bulmak çok kolaydır. Klozetlerin sifon sistemine sahip olması, banyo temizliğinde size pratiklik kazandırma konusunda yardımcı olur.

Klozet seti içeriğinde klozet kapağı, iç takım, sifon başlığı ve rezervuar gibi kurulum için gerekli olan diğer ekipmanları barındırır. Klozet kapağının yavaş kapanır özellikte olması, kapağı kapatırken klozet yüzeyinin darbe almasını önler.

Şık Tasarımlı Klozet

Klozet modelleri, çeşitli tasarımları ile her banyo dekorasyonuna ve zevke hitap eder. Klozetlerin ana malzemesi seramiktir. Seramik, pürüzsüz ve mikrop tutmayan yüzeyi ile oldukça hijyenik bir materyaldir. Ayrıca kimyasal içerikli sıvılara karşı da dayanıklıdır.

Asma türü klozet çeşitleri, altı boş bırakan tasarımı ile size kolay bir yüzey temizliği sunar. Modern banyo dekorasyonlarında asma türü klozetleri tercih ederek şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Yere monteli bir diğer adı ile alttan çıkışlı klozetler ise daha yüksek kapasitede ağırlık taşıma özelliğine sahiptir.

Her Banyoya Uygun Klozet Çeşitleri

Klozet fiyatlarına etki eden belli başlı kriterler bulunur. Marka, kullanılan materyal, materyal kalitesi, tasarım ve içerik gibi kriterler, bu tür ürünlerin fiyatlarını belirlemede önemli bir rol oynar.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden klozet markalarının zengin model seçenekleri ile sunduğu ürünlere göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve banyo dekorasyonuna uygun ürünü uygun fiyatlandırmalar ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.