Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Spor Ekipmanlar

Kondisyonunuzu korumak, fazla kilolarınızdan kurtulmak ya da kaslarınızı geliştirmek için spor ekipmanları arasından çalışmalarınıza en uygun çözümleri edinmeniz gerekir. Evde ve açık alanda dilediğiniz egzersizleri gerçekleştirmenize imkân tanıyan ürünlerden bazılarını devam ettiğiniz spor salonlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Antrenmanlarınızı uygulamanıza yardım eden ve konforlu şekilde sürdürebilmenizi sağlayan her türlü ekipmanı, ÇiçekSepeti’ne özel olanaklarla satın alabilirsiniz.

Antrenmanlarınıza Özel Spor Ekipmanlarını Tercih Edin

Egzersizlerinizde gerçekleştirmeniz gereken hareketleri, doğru şekilde uygulamanız, ilk etapta giyiminizle bağlantılı. Sizi sıkan ve fiziksel aktiviteniz esnasında kendinizi rahat hissetmenizi engelleyen standart giysileri, amatör ya da profesyonel antrenmanlarınızda kullanmanız uygun olmaz. Bu nedenle yoğunlaştığınız aktiviteye göre dizayn edilen giyim ürünlerine yönelmelisiniz. Gerçekleştirdiğiniz kapalı alan ya da outdoor aktivitelerinde giyebileceğiniz ayakkabılar, eldivenler, tek parça ya da takım hâlinde sunulan eşofmanlar, tayt ve tişörtler, antrenman sürecini daha verimli geçirmenize ortam hazırlar. Bunların yanı sıra ÇiçekSepeti üzerinden satın alabileceğiniz; dizlik, dirseklik ve benzeri koruyucu spor ekipmanları da bulunmakta. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan ürünler, çeşitli renklere ve farklı bedenlere sahip.

Branş Sporları İçin Birbirinden Başarılı Spor Ekipmanları

Yetişkinler, gençler ve çocukların, ilgilendikleri branş sporları için de birbirinden başarılı spor ekipmanları var. Basketbolla ilgilenenlerin yönelebilecekleri amatör ya da profesyonel karşılaşmalarda kullanılabilen basketbol topları, tenise meraklı genç ve yetişkinlere hitap eden raket ve tenis topları, önce halı sahaları sonra çim sahalarda destan yazmaya hazırlananları memnun edecek profesyonel futbol topları, bu ekipmanlardan bazıları. Üst düzey denge becerilerini paten ya da kaykaylar aracılığıyla sergilemeyi hedefleyen çocuk ve gençler için de sayısız seçenek bulunmakta. Sade tasarımlara sahip ürünlerle birlikte gençlerin, tarzlarını yansıtabilecek özel tasarımları üzerinde taşıyan modeller de kabiliyetli çocuk ve gençlerle buluşmayı bekliyor.

Kardiyo Egzersizleriniz İçin Kondisyon Aletleri İdeal

Yalnızca ısınmak amacıyla ya da doğrudan doğruya yüksek miktarda kalori yakmak maksadıyla yönelebileceğiniz kondisyon aletleri mevcut. Kapsamlı çözümler aramıyorsanız; atlama ipi, direnç lastiği, el yayı gibi birçok ürünü tercih edebilirsiniz. Nabzınızı artırarak kalori yakım işlemini zirveye taşıyan ürünler arıyorsanız; kondisyon bisikletleri, eliptik bisikletler ve yürüme/koşu bantları tam size göre. Seçeceğiniz markanın geliştirdiği modele göre tamamen manuel ya da motor destekli olabilen ürünler, evinin bir köşesini mini bir spor salonuna dönüştürmek isteyenler için son derece uygun. Kimi kondisyon aletleri ise kullanım sonrasında katlanıp kaldırılabilecek şekilde dizayn ediliyor. Evinde ya da iş yerinde antrenman yapmak isteyen ancak yeterli alanı bulunmayan spor tutkunları, böylesi ürünleri alışveriş listelerine eklemekte.

Kaslarınızı Güçlendirin ve Spor Ekipmanları ile Kaslarınıza Hacim Kazandırın

Crossfit ya da vücut geliştirme alanlarına meraklıysanız, hatta yeterli gelişimi gösterdikten sonra Türkiye ve dünyadaki müsabakalara katılmayı hedefliyorsanız, Fitness salonlarında ve evinizde kullanabileceğiniz spor ekipmanlarına yatırım yapmalısınız. Kol, omuz, sırt, göğüs, karın, bacak ve daha spesifik bölgelerinizdeki kaslarınızı çalıştıracak ürünler, ÇiçekSepeti’nde bulunuyor. Doğru bir beslenme ve gıda takviyeleri ile destekleyeceğiniz çalışmalarınız neticesinde orta ve uzun vadede, hedeflediğiniz kas gelişimini elde edebilir, çalışmalarınızı yoğunlaştırarak müsabık sporcu hâline de gelebilirsiniz. Tabii kas gelişimi ve yarışma süreçlerinde kondisyon aletlerinden de yardım alabileceğinizi unutmamalı, spor ekipmanı seçiminizi, sizi çalıştıran profesyonel antrenörlere de danışarak satın almalısınız.

Tutkunu olduğunuz spor dalında başarı elde etmeyi ya da ilgi duyduğunuz spor branşına adım atmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılayacak spor ekipmanları arıyorsanız, ÇiçekSepeti'ndeki ürünleri inceleyebilir, satın alma işlemini, ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.