İPTAL
Ayrılık Sözleri

Bir zamanlar aşık olduğunuz insandan ayrılmak, hayatınızda yaşayabileceği en zor durumlardan biridir. Çünkü ilişkinin bitmesi demek üzüntü, öfke, umutsuzluk, mutsuzluk ve kalp kırıklığı anlamına gelir. Ayrılma sebebi her ne olursa olsun, bunun üstesinden gelmek mümkündür, fakat biraz zaman alır. Tabii tüm bunları ve ilişki bittikten sonraki ruh halinizi düşünmeden önce, bu ilişkiye nasıl son vereceğinizi düşünmeniz ve karşınızdaki insana net bir açıklama yapmanız gerekir.

Bu ruh halindeyken kuracağınız cümleleri seçmekte zorlanacağını düşünüyorsanız, sizler için derlediğimiz, ayrılık sözlerine göz atabilirsiniz.

ayrılık sözleri

Ayrılıyor olsak da, bir zamanlar sahip olduğumuz sevgiden asla nefret etmeyeceğim. Hoşçakal!

ayrılık sözleri

Hayat bizi farklı yönlere sürükledi ve bir daha asla aynı yönde kesişemeyeceğimiz çok açık ortada. Seni sevmek güzeldi ama farklı yollara gitmemizin zamanı geldi.

ayrılık sözleri

Aramızdaki yaşananları konuşmanın artık hiçbir yararı yok. İkimiz de durumun farkındayız ve artık mantıklı kararlar vermemiz gerekiyor. Umarım yeni hayatında bensiz çok mutlu olursun. Hoşçakal!

ayrılık sözleri

Senden ayrılmak benim seçimim değildi, ama bana başka seçenek bırakmadın. Hoşçakal!

ayrılık sözleri

Ayrılığımız beni çok üzecek, ama zehirli bir ilişkide boğulmak yerine kırık bir kalbi onarmayı tercih ederim. Hoşçakal!

Her mutlu başlangıç size sonsuza kadar sürecek gibi gelse de, maalesef işler bazen planladığınız gibi gitmiyor ve ayrılıklar kaçınılmaz oluyor. Bu duygusal yoğunlukta ne söyleyeceğinizi bile bilemezken, size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz duygusal ayrılık sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

ayrılık sözleri

Sonsuza dek beraber olacağımızı düşünmüştüm ve hayatımın geri kalanını seninle geçirmeye hazırdım. Ama artık bunun asla olmayacağını biliyorum. Şimdi farklı yollara gitme zamanı…

ayrılık sözleri

Kalbimde senin için kötü hisler barındırmıyorum ama yaşadığımız kötü deneyimlerden sonra bence yeni bir başlangıç için birbirimizi özgür bırakmalıyız.

ayrılık sözleri

Bir zamanlar güzel bir ilişkimiz olduğunu inkar edemem ama artık her şey değişti. Özellikle de sen. Bu yüzden artık buna devam edemeyeceğimi hissediyorum. Seni hala sevsem de, hoşçakal!

ayrılık sözleri

Şu anda döktüğüm tüm gözyaşları gelecekteki ilişkilerimde bana daha dikkatli olmam gerektiğini gösteriyor. Beni incitebileceğini düşündüğümden çok daha fazla incittin. Seni sevmek bana artık acıdan başka bir şey vermiyor. Hoşçakal!

ayrılık sözleri

Sana aşık olmam bir hata değildi, fakat artık kaderin bizim için farklı planları var. Hayatımı sensiz hayal etmek zor olsa da, sensiz yaşamayı öğreneceğim.

Ayrılık sözleri uzun mu olur kısa mı? Bir cümle yeter mi ayrılığı anlatmaya yoksa daha çok şey mi söylemek gerekir ayrılık üzerine… ‘Ben ilişkimin her anına değer verdim ama ayrılık yine de kaçınılmazdı.’ diyorsanız, sizin için seçtiğimiz uzun ayrılık sözlerine göz atabilirsiniz.

ayrılık sözleri

Birlikte geçirdiğimiz her an muhteşem anılar olarak kalacak. Ama şimdi harekete geçme ve yeni bir başlangıç yapma zamanı. Ayrılıyoruz ama seninle yaşadığım hiçbir şey için pişman değilim. Her zaman birbirimizi anladık ve umarım dostluğumuz asla bitmez.

ayrılık sözleri

Ayrılık asla tek tarafın hatasından kaynaklanmaz. Özellikle de bizim durumumuzda, ikimiz de suçluyuz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsak da, işe yaramadı. Bu yüzden hala konuşabilecek durumdayken, burada bitmemizin daha iyi olacağını düşünüyorum. Üzgünüm…

ayrılık sözleri

Bir zamanlar sana karşı sahip olduğum hisler farklı bir şeye dönüştü. Bu şekilde seninle birlikte olmaya devam edebileceğimi sanmıyorum. Hala seni önemsediğimi bilmeni istiyorum ve bana ihtiyacın olduğunda, her zaman senin için burada olacağım. Hoşçakal!

ayrılık sözleri

Aramızdaki sorunları konuşmanın artık hiçbir şeyi çözmeyeceği apaçık ortada. Belki biraz ayrılık mantıklı düşünmemize yardımcı olur ve belki daha sonra tekrar bir araya gelebiliriz. Şimdilik hoşçakal…

ayrılık sözleri

Bir ilişkide, sevdiğin kişinin seni özel hissettirmesini istersin. Özür dilerim bebeğim ama beni hiç özel hissettirmedin. Bu yüzden lütfen sevginin layık olacağını hissettiğin insanı bul. Güle güle!

Bitti sözlerin hepsi ve geriye sadece ayrılık kaldı deseniz bile, yine de ayrılırken birkaç cümle söylemeli ve ayrılığı kesinleştirmelisiniz.

Sizin için seçtiğimiz ayrılık sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

ayrılık sözleri

İlişkimizi bitirmek asla yapmak istediğim bir şey değildi. Beni her zaman sevdiğin gibi sevmiş olsaydın, bugün asla ayrılıyor olmazdık.

ayrılık sözleri

Eğer hatalarımı bulmak yerine güçlü yanlarımı görseydin, bugün ayrılıyor olmazdık. Keşke başkalarının sana söylediklerini dinleyeceğine, kalbinin ne dediğini dinleseydin.

ayrılık sözleri

Bugün ayrılıyoruz. İlişkimiz bitecek ama sana olan sevgim sonsuza dek devam edecek.

ayrılık sözleri

Asla kalbimin gördüğü adam/kadın olmayacaksın ve asla olmamı istediğin kadın/adam olamayacağım. Hoşçakal, aramızdaki her şey bitti.

Zamanında sevdiğiniz ve birlikte zaman geçirdiğiniz birinden ayrılmak asla kolay değildir. Ama zaman her şeyin ilacıdır. Ayrılık her ne kadar zor olsa da, acınız gün geçtikçe azalacak ve bir gün uyandığınızda, hissettiğiniz tüm bu hayal kırıklıkları son bulacaktır.

 
 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Mesajlı Saksıda Çiçek Aranjmanları

» "Özür Dilerim" Çiçekleri

» Biten Aşklara İnat "Solmayan Güller"

» Ayrılığın Adı "Beyaz Güller"

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.