İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Balıkesir Çiçek Siparişi

Balıkesir’deki yakınlarınızı mutlu eden ve şaşırtan çiçeklerle sevindirmek o kadar kolay ki! Türkiye’nin herhangi bir yerinden ya da şehir içinden Balıkesir’e çiçek göndermek için internetten sipariş verebilir, ev veya işyerlerine gönderdiğiniz çiçekler ile sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz. Çiçek göndermenin en kolay, güvenilir ve çeşitli yolu olan online çiçek siparişi sayesinde yüzlerce çiçek aranjmanı içerisinden seçtiğiniz tasarımı sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Huzur veren milli parkları, konumundan ötürü binlerce yıldır ağırladığı uygarlıklardan kalma tarihi dokuları, ülkemizin en güzel plajları ve turistik adaları ile Balıkesir, 7 bölgeden de gelen yazlıkçıların, kampçıların ve doğaseverlerin akınına uğrar. Balıkesir’i ziyaret edenlerin uğrak mekanlarından ilki Kaz Dağlarıdır. Yalnızca ülkemiz için değil dünyadaki bitki çeşitliliği için oldukça büyük bir öneme sahip olan Kaz Dağları’nda 101 ayrı familyaya ait yaklaşık 800 tür bitki bulunur. Dünyada sadece Türkiye’de yetişen bitkilerin 77 tanesi de burada yetişir. Avşa Adası, Kuş Cenneti ve plajları da deneyimlemeden geçilmemesi gereken yerlerden bazılarıdır.

Balıkesir Çiçekçi

Çiçekler ile en güzel günler daha da anlamlı, daha da neşeli karşılanır. Her zaman yanında olmak istediğiniz ancak olamadığınız sevdiklerinize, daima kalbimdesin demek istediğiniz her anda çiçek gönderilmesinin sebebi de tam olarak budur. Çiçeklerle doğum günleri daha neşeli, yeni iş başlangıçları daha motive, Anneler Günleri daha candan olur ve diğer bütün özel günler çok daha derin manalar içerir. ÇiçekSepeti Balıkesir şubesi, bütün bu anlarda sevdiklerinize desteğinizi hissettirebilmeniz için şehrin dört bir yanına çiçek teslimatı yapar. Fotoğraflarına bakarak seçebileceğiniz en taze kutuda gül aranjmanlarını, bonsai ağacı ve teraryum tasarımlarını, mis kokulu papatyaları, lilyumları, orkideleri ve en özel çiçek aranjmanlarını Balıkesir çiçekçileri sizler için hazırlar ve adrese teslim eder.

Balıkesir Çiçek Sepeti ile gününe çiçeklerle mutluluk katmak istediğiniz sevdiklerinize aynı gün teslimatlı veya arzu ettiğiniz başka bir tarih ve saat aralığı içinde teslim edilmek üzere çiçek siparişi verebilir, ödemenizi EFT, havale, banka veya kredi kartı ile ödeme gibi seçeneklerden size en uygun olanı ile yapabilirsiniz. Siz de Bandırma'da yaşayan sevdiklerinizi mutlu etmek veya Ayvalık'ta yaşan sevdiklerinize çiçeklerle sürpriz yapmak için internette Bandırma çiçekçi, Ayvalık çiçekçi, Edremit çiçekçi, Akçay çiçekçi veya Altınova çiçekçi gibi aramalar yapmak yerine hemen ÇiçekSepeti üzerinden sipariş oluşturabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Özel eğitimli bayiler sayesinde çiçekleriniz her zaman aynı güzellik standartlarını koruyarak teslim edilir. Usta çiçekçilerin yetenekleri ellerinden çıkan çiçek tasarımları Altıeylül, Karesi, Edremit, Ayvalık veya Bandırma fark etmeksizin gönderilen her adreste aynı kalitededir.

Balıkesir Çiçek Sepeti

Balıkesir çiçek siparişiniz için size en yakın çiçekçi olan ciceksepeti.com ile günün her saati çiçek siparişinizi verebilir, çiçeğiniz teslim edildiğinde bilgilendirme mesajı alacağınız gibi çiçeğinizin hazırlanma ve yola çıkma süreçlerinden de anlık olarak bilgilendirilirsiniz.

Marmara Bölgesi Çiçek Siparişi:

- İstanbul Çiçek

- Kocaeli Çiçek

- Bursa Çiçek

- Sakarya Çiçek

- Bilecik Çiçek

- Yalova Çiçek

- Çanakkale Çiçek

- Edirne Çiçek

- Tekirdağ Çiçek

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.