İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Batman Çiçek Siparişi

Batman’a çiçek gönderirken tercih edebileceğiniz en pratik ve güvenilir yol online çiçek siparişi vermektir. İnternetten çiçek siparişi vererek dilediğiniz çiçek aranjmanını fotoğraflarına bakarak seçebilir ve diğer aranjmanlar ile fiyatlarını karşılaştırarak tercihinizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte aynı gün teslimatlı olarak ya da ileri bir tarih için çiçek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Tarihi ve kültürel zenginliği ile dikkat çeken, Dicle’nin gözbebeği Batman, antik çağlardan kalma binlerce mağara ve anıtla misafirlerini ağırlar. Güzel doğası henüz hak ettiği ilgiyi görememiştir ancak bölge kış sporları ile doğa sporları için oldukça müsaittir. Bunlara ek olarak Batman’ın dağlarında dünyanın en nadide çiçeklerinden biri olan ve Ağlayan Gelin ismi ile de bilinen ters laleler yetişir.

Batman Çiçekçi

Doğum günü çiçekleri ile yeni yaşlar daha neşeli, yıl dönümü çiçekleri ile yeni yıllar çok daha romantik hissedilir. Tüm bu özel günler için sevdiklerinize gönderdiğiniz çiçekler ise Batman çiçekçilerinin yetenekli ellerinden çıkar. Tutkulu güllerin, sevgi dolu papatyaların, karizmatik orkidelerin ve daha onlarca çiçeğin en güzel halleri ile sunulduğu ciceksepeti.com, tüm bu özel günlerde her zaman size birkaç tık uzağınızda olan en yakın çiçekçidir.

ÇiçekSepeti Batman şubesi ile Batman merkezde yaşayan tüm sevdiklerinize aynı gün teslimatlı çiçekler yollayabilir, Kozluk, Sason, Beşiri gibi ilçelere olan çiçek siparişlerinizde kargo ile gönderimi yapılan aranjmanları tercih edebilirsiniz. Batman Çiçek Sepeti’nin birbirleri ile aynı ekip ruhunu benimsemiş eğitimli çiçekçileri, seçmiş olduğunuz çiçeklerin her defasında ve her yere aynı güzellikte iletilmesini sağlar. Böylece çiçekleriniz her zaman aynı elden çıkmış gibi standart ÇiçekSepeti kalitesi ile sevdiklerinize teslim edilir.

Batman Çiçek Sepeti

ÇiçekSepeti ile 7/24 çiçek siparişi verebilir, size en uygun ödeme yöntemi ile Batman çiçek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Çiçekleriniz alıcısına teslim edildiği ana kadar geçen hazırlan ve yola çıkma süreçlerinden de anbean haberdar edilirsiniz. Siz de hemen çiçek siparişinizi verin ve rengarenk çiçekler ile sevdikleriniz için unutulmaz sürprizler hazırlayın.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.