İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Bitlis Çiçek Siparişi

Bitlis’e çiçek siparişi verirken online çiçek gönderme sitelerini kullanarak hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. İnternetten çiçek göndermenin en güzel yanı dilediğiniz çiçek aranjmanını fotoğraflarına bakarak seçmek ve göndermek istediğiniz tarih için önceden sipariş verebilmektir. Bilhassa başka şehre çiçek gönderirken çok kullanışlı olan çiçek gönderme siteleri, çiçeğinizi sizin istediğiniz saat aralığında sevdiklerinize teslim eder.

İsmini Makedonya Kralı Büyük İskender’in şehirdeki kaleyi yaptırttığı komutan olan Bedlis’ten alan şehrin geçmişi M.Ö 1400’lü yıllara dayanır. Kayak merkezleri ile kış turizmini canlı tutan şehrin doğal güzellikleri, kaleleri ve medreseleri hayli fazla ve görülmeye değerdir. Karasal iklimin hakim olduğu şehirde bitki çeşitliliği çok fazladır. Öyle ki 170 adet bitki dünya üzerinde yalnızca Bitlis’te doğal olarak yetişir. Öyle ki Bitlis ili ve çevresinden toplanan 5 adet bitkiye dünya bilim literatüründe Bitlis’in adı verilmiştir. Bunlar: Isatis bitlisica, Gypsophila bitlisensis, Lathyrus bitlisicus, Scrophularia bitlisica ve Verbascum x bitlisianum’dur.

Bitlis Çiçekçi

Adını çiçeklere veren bir şehir olan Bitlis’in çiçekçileri her gün şehrin dört bir yanına en güzel çiçekleri ile hizmetlerini sunarlar. Doğum günlerinden Anneler Gününe, Sevgililer Günü’nden Yıldönümlerine, Bitlis’e çiçek göndermek istediğiniz her anda sevdiklerinizi mutlu etmek adına mis kokulu çiçeklerini hazırlarlar. Tüm bayilerinde aynı özen ile çalışan Çiçek Sepeti Bitlis şubesi özel eğitimli bayileri ile şehirdeki bütün siparişlerde aynı kaliteyi yakalamak için çalışır. Yani Bitlis merkeze gönderilen bir buket kırmızı gül, Güroymak’a gidenler ile aynı kaliteye sahip olurlar.

Bitlis Kalesi, sayısız tarihi islam eserleriyle bildiğimiz Doğu Anadolu bölgesinin önemli kentlerinden biri olan Bitlis'te ki sevdiklerinize, eş, dost, tanıdıklarınıza özel günlerinde çiçek göndermek artık çok kolay! Çiçek Sepeti üzerinden vereceğiniz siparişler teslim edilecek adrese en yakın Bitlis çiçekçisi tarafından hazırlanarak hızlı şekilde teslim edilir. 

Bitlis'in bir çok ilçesine ve semtlerine hızlı çiçek teslimatı için tek adres Çiçek Sepeti!

Bitlis'e Çiçek Göndermenin En Kolay Yolu

Çiçeksepeti Bitlis'de yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçek ile mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSepeti.com'un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Bitlis'de yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi tazehaliyle teslim edelim. Türkiye’ nin online çiçekçisi Çiçeksepeti Bitlis, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor. 

Bitlis'e çiçek göndermek istiyorsanız Bitlis Çiçek Sepeti size yeter.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.