İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Çikolatalar ve Çikolata Sepetleri 

 Çiçek Sepeti'nin birbirinden güzel çiçeklerinin en yakın dostu, o güzellikleri tatlandıran çikolata! Çikolatanın faydalarından belki de en bilineni vücuda girdiği anda verdiği mutluluk hissi. Gün boyu türlü stres hallerinde olan insan için çikolatanın verdiği mutluluk hazzı onu vazgeçilmez yapıyor. Çikolata yapımı kolay fakat lezzeti tutturması zor bir mutluluk kaynağıdır. Genelde sağda solda bulduğumuz çikolata tarifi ile bu sihirli lezzeti yapmayı deneriz ve büyük olasılıkla da istediğimiz kıvamı tutturamayız. Çikolata nasıl yapılır sorusundan çok lezzetli çikolata nasıl yapılır sorusuna cevap bulmak daha önemlidir aslında. Çiçek Sepeti olarak BonnyFood ve diğer tüm çikolata içeren ürünlerimizdeki "lezzetli çikolata" tanımını tekrar yapıyoruz.


Büyüleyici lezzetleriyle nice kalpleri fetheden, varlığıyla girdiği her ortamı yumuşatan çikolatalar, şimdi Çiçek Sepeti'yle evinize geliyor! Siz de bu birbirinden lezzetli çikolata aranjmanlarını, göndereceğiniz çiçeklerinizin yanına ekleyin, o renkli çiçekler evlerinizi, çikolatalar damaklarınızı şenlendirsin!

  • Ana tam anlamı ile neşe ve lezzet katan çikolatalara, gencinden yaşlısına hepimiz bayılıyoruz. Bu sebeple de her zaman en sevilen sürprizlerin başında gelen çikolataları, bazen bir çiçekle bazen de başlıbaşlarına sevdiklerimize gönderiyoruz. Çiçek Sepeti’nin birbirlerinden farklı tasarımlar ile hazırladığı lezzetli çikolata kutularına Çikolata kategorisinden ulaşabilir, yüzlerce ürün içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz çikolata kutuları ile doğum günlerini neşelendirebilir, yeni iş tebriklerine lezzet katabilirsiniz. Çikolata kutularını mutlu etmek istediğiniz tüm sevdiklerinize, dilediğiniz her an gönderebilirsiniz.
  • Çikolatalı hediyeler her zaman en sevilenlerdendir. Sevdiklerimizin özel anlarında yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek için tercih edebileceğimiz bu hediyeler farklı şekillerde hazırlanarak sunulur. Hediyelik çikolatalar özel kutular içerisinde hazırlanabilir. Bu kutular kimi zaman kişiye özel olarak hazırlanır ve çikolatalar bittikten sonra dahi uzun yıllar saklanır. Kişiye Özel Çikolata kategorimiz içerisinden bu çikolata tasarımlarına erişebilirsiniz. Bir diğer hediyelik çikolata tasarımları ile çiçek aranjmanı gibi hazırlanan çikolatalardır. Sevdiklerinizin her anlarına neşe katan hgediyelik çikolatalara Çikolata kategorimizden ulaşabilir, hemen siparişinizi verebilirsiniz.
  • Atalarımızın ‘Tatlı yiyelim tatlı konuşalım’ sözünün gereğini yerine getirerek, kız isteme törenleri için çikolata götürmek hala devam eden ve sevilerek uygulanan geleneklerimizden biridir. Kız isteme çikolataları eskiden gümüş gondol içerisine doldurulan birçok farklı çeşit çikolatalar ile hazırlanırdı. Ancak günümüzde farklı tasarımlar da kullanılabilmektedir. Kız isteme çikolataları çoğunlukla düz veya hafif derin tepsiler içerisinde açık ve kapalı çikolatalar ile hazırlanır. Üzerine beyaz tül sarılan bu çikolata tasarımları farklı metal ya da ahşap kutular içerisinde de hazırlanabilir. Söz, Nişan ve Düğün Çikolataları kategorimizden hem güne yakışan hem de zevkinize hitap eden birçok çikolata tasarımını inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.
  • Herkes çiçek buketlerini sever, özellikle bu buketler çikolatalar ile hazırlanmışsa! Birbirinden lezzetli çikolataların el buketi şeklinde ya da farklı platformlar üzerinde çiçek aranjmanı şeklinde tasarlanması ile hazırlanan bu lezzetler, tüm özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmeye yeter. Kadın, erkek, genç, yaşlı herkesin gününe neşe, damaklarına lezzet katan bu aranjmanlar 40 liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Çiçek buketi şeklinde tasarlanan lezzetli sürprizleri ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’ninÇikolata kategorisinden inceleyebilir ve en beğendiğinizi sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.