Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Diş hekimi yakınlarınıza mutluluk verecek bir sürpriz yapmak ister misiniz? Çiçeksepeti, diş hekimlerine özel hediyeler ile size kolaylık sağlıyor.

En önemli ve zorlu meslek gruplarından biri olan diş hekimliği, gönül verilerek yapılan bir meslektir ve kutlanmayı hak eden bir günü vardır; 22 Kasım. Bu günün gelişi 90’ların son yıllarına dayanır. Türkiye’de ilk dişçilik yüksekokulu olan “Dişçi Mekteb-i Aliyesi” 22 Kasım 1908 tarihinde Tıp Fakültesi bünyesinde kurulmuştur. Bunun ardından yaklaşık 90 sene sonra, 1996 yılından itibaren de 22 Kasım tarihi, dişçilik yapan sevdiklerimizi anmak ve tebrik etmek için kutlanmaya başlamıştır. O günden bu yana “Diş Hekimliği Günü” olarak kutlanır iken kapsayan hafta ise “Ağız Diş Sağlığı Haftası” olarak kutlanmaktadır.

Diş Doktoruna Ne Hediye Alınır?

Diş hekimliği yapan sevdiklerinize doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde hediye seçerken veya Diş Hekimleri Günü için hediye seçerken Çiçeksepeti’nin meslek gruplarına özel hazırladığı hediyelere göz atabilirsiniz.

Diş Doktoruna Hediye Seçmenin İncelikleri

Eğer diş hekimi bir eşiniz veya sevgiliniz varsa ona romantik bir çiçek buketi gönderebilirsiniz. Rengarenk çiçeklerle hazırlanmış bir çiçek buketi, onu mutlu edecek en güzel sürprizlerden biri olacaktır. Çiçekler her zaman etkileyici bir hediye seçeneği olmuşlardır. Bu sebeple, onlara özel günleri için çiçek gönderebilir veya gönderdiğiniz hediyeyi çiçekler ile tamamlayarak daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz.

Eğer diş hekiminize bir hediye yollamak istiyorsanız, ofisinde kullanabileceği, kullandıkça sizi anımsayacağı ve işlevsel bir hediye tercih edebilirsiniz. Kalemli ve isimlikli şık masa setleri, masa üstü taşları, diş şekilli led lambalar dişçiye hediye göndermek için oldukça uygun hediyelerdir. Aynı zamanda hediye göndereceğiniz kişinin kişisel zevkleri konusunda bilgi sahibi iseniz, tercihinizi o yönde de değerlendirebilirsiniz.

Diş doktorlarına özel hediyeler azımsanmayacak kadar çeşitlidir. Mola zamanlarında kahvesini yudumlarken kullanabileceği, kendine özel hazırlanmış bir kupa bardak tercih edebilirsiniz.

Günlük notlarını tutabileceği, ona özel hazırlanmış bir defter ve kalemle işlevsel bir sürpriz yapabilirsiniz. Kendi adı ve soyadına özel hazırlanan bu set sayesinde diş hekimi sevdikleriniz yeni başarılarına imza atarken daima sizi anacaktır.

Eğer hediye göndereceğiniz diş doktoru yakınınız ise, özellikle anne veya babanız ise, masalarında bulunacak ve aile fotoğrafınızın yer aldığı bir çerçeve tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli kolyeler, cüzdan ve kravat setleri, kol düğmeleri de değerlendirilebilecek hediyeler arasındadır.

Dişçilere hediye göndermeden önce onun günlük rutinlerini düşünerek göndereceğiniz hediye konusunda yardım alabilirsiniz. Şayet çok yoğun çalışan biri ise, hatta sıcak çayını bitirmeye bile fırsat bulamıyor ise ona şık bir termos bardak hediye edebilirsiniz. Kendi adı ve soyadı yazan özel tasarımlı bu termosları Çiçeksepeti’nde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Fazla şekerin dişlerimize zararlı olduğunu biliyoruz. Ancak bu diş hekimlerinin çikolatalardan hoşlanmadığı anlamına gelmez. Diş hekimlerine özel hazırlanan Yenilebilir Çiçek seçenekleri ile veya birbirinden şık aranjmanlar oluşturan kek buketleri ile dişçi yakınlarınıza lezzet dolu sürprizler yapabilir, en güzelkek ve kurabiyelerle onları mutlu edebilirsiniz.

Kendi ofisini kullanan bir diş hekimine sürpriz yapmak istiyorsanız, ofisine farklı bir doku katacak teraryumlar ile onları şaşırtabilirsiniz. Minyatür bir doğa parçası olan teraryum tasarımları, sevdiklerinize huzur aşılayabilir. Aynı şekilde çeşitli salon bitkileri de gönderebileceğiniz saksı çiçekleri arasında yer alıyor.

Çiçeksepeti’nde kişiye özel olarak hazırlanan çok çeşitli hediyeler, çiçek aranjmanları ve lezzetli buketler diş hekimi sevdiklerinize tatlı sürprizler yapabilmeniz için sizleri bekliyor.