İPTAL

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Hazırlamanın İncelikleri

Sürprizleri kim sevmez ki? Hiç umulmadık bir anda karşılaşıp, şaşırıp akabinde çok mutlu olmak… Sürprizler unutulmaz ve herkes güzel sürprizlerden hoşlanır. Ancak en çok da sevdiğimiz tarafından yapılan sürprizler aklımıza kazınır. Ancak her güzel şey gibi sevgiliye sürpriz yapmak da kolay değildir. İşte sizleri bu sıkıntıdan kurtarmak için çizdiğimiz yol haritası;

Öncelikle 2 ayrı gruba ayrılıyoruz. Daha önce hiç sürpriz yapmayanlar ve yapanlar.

İlk Defa Sürpriz Yapacaklar

Sevgilinize ilk defa sürpriz yapacaksınız veya sevgilinizle birlikte geçireceğiniz ilk doğum günü ise panik yapmanız kadar doğal bir şey yok. Ancak merak etmeyin! Sırrı bizde. Sevgiliniz sizin sürpriz stiliniz hakkında bilgi sahibi olmadığı için aslında avantajlısınız. Öncelikle unutmamanız gereken şey gizlilik. Ancak gizli saklı yapayım derken tedirgin davranıp şüpheleri üzerinize çekmemeye özen gösterin. Sabah eve/ofise çiçekler göndererek doğum günü kutlamanızın ilk ayağını başlatın. Sevgiliniz güne mutlu başlayacak ve sürpriz bir organizasyondan şüphelenmeyecektir. Zaman, mekan ve kişiler çok önemli. Eğer baş başa kutlayacaksınız ev ortamı çok daha romantik olacaktır. Daha sonra arkadaşlarınızın sürpriz yaparak dahil olacağı bir organizasyona çevirirseniz sevgiliniz 2 sürprizi birden yaşayacaktır.


Sürprizlerin Aranan Adamı Mısınız?

Daha önce sürprizler yapan biri iseniz sevdiğiniz bunu tahmin edebilir. Bu nedenle onu şaşırtmak zordur. Ancak ters köşe yapabilme ihtimaliniz de oldukça fazla olduğundan bir yandan da avantajlıdır. Yani sürprizlere alışkın olan sevgiliniz, zaten bir beklenti içerisinde ve sürpriz yapacağınızı bildiği için planlarınıza çok karışmayacaktır. İlk olarak onun için bir sürpriz planladığınızı “yanlış bir şekilde” anlamasını sağlayın. Etrafta onun için küçük ip uçları bırakın. Mesela bir restoranda rezervasyon yaptırdığınızı düşünmesi için bilgisayar ekranında sözde yanlışlıkla açık bırakılmış bir web sitesi ya da sosyal medya profili. Daha sonraki adım tamamen unutmuş gibi davranmak ve gün içinde doğum gününü kutlamamak. Zaten bir sürpriz beklediği için bu durum düşüncesini pekiştirecek “Bana sürpriz yapacak da unutmuş gibi davranıyor” diye düşünmesine sebep olacaktır.

Gelelim sürprizimizin detaylarına. Bir gün öncesinden almanız gereken şeyleri alın ve iş yerinizde bekletin. Ertesi gün ise işten erken çıkıp eve gidin ve onu gün sonunda onu arayıp akşama hiçbir plan yapmamasını ve onu evden 8’de alacağınızı söyleyin.

8’den önce eve gelip hazırlanmak isteyecektir ancak o anda siz çoktan evi derleyip toparlamış, ona çiçeklerle donatılmış bir masa hazırlamış olacaksınız. eve girer girmez çalan müzik, beklemediği bu romantik ortam… İşte bu atmosferde vereceğiniz bütün doğum günü hediyeleri kıymetini katlayacaktır.

 
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.