İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Elazığ Çiçek Siparişi

Elazığ’a çiçek göndererek sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her anda kullanabileceğiniz en pratik, hızlı ve güvenilir yöntem internetten çiçek siparişi vermektir. Böylece fotoğraflarına bakarak seçtiğiniz çiçeğinizin en yakın çiçekçi ile teslim edilmesini sağlayabilir, çiçeğinizin gönderilmesini istediğiniz tarih ve saat aralığını seçebilirsiniz.

İlk çağlardan bu yana Anadolu’ya yerleşen birçok uygarlık için önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Harput’un devamı olarak bilinen Elazığ, köklerini aldığı bu antik kentin kültürünü hala yaşamakta ve yaşatmaktadır. Bölgede Hazar Gölü ve Keban Barajı dışında mutlaka görülmesi gereken yerlerden bazıları ise Harput Kalesi, Kömürhan Köprüsü, Palu Urartu Yazıtı ve hanlardır. Bölgede ilkim el verdiği sürece birçok bitki yetişir. Özellikle şifalı çiçeklerin yetiştirildiği Elazığ’da Ağlayan Gelin olarak bilinen Ters Lale yetiştirilmektedir.

Elazığ Çiçekçi

En özel çiçekleri ile her güne aynı motivasyonla başlayan Elazığ çiçekçileri, çiçekleriniz ile mutlu etmek istediğiniz kişilere sürprizlerinizi iletir ve günlerine neşe katarlar. Elazığ için şehir içinden ya da şehir dışından gönderebileceğiniz mis kokulu kesme mevsim çiçekleri, şık salon çiçekleri ya da özel tasarım çiçek aranjmanları dilediğiniz anda sevdiklerinize teslim edilir. Çiçekleriniz ile yalnızca doğum günleri, yeni bebek ve hayırlamaları, yeni iş tebrikleri, Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi özel günlerde değil, mutlu etmek istediğiniz bütün anlarda sürprizler yapabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Elazığ şubesinin her biri özel eğitimli bayiler tarafından hazırlanan çiçek aranjmanları her siparişinizde aynı standartlar ile alıcılarına ulaştırılır. Merkez ilçeye yapacağınız gönderimler aynı gün teslimatlı olarak iletilirken; Kovancılar’dan Karakoçan’a şehrin dört bir yanına kargo ile gönderimi yapılan çiçekleri de sipariş edebilirsiniz. Üstelik Elazığ Çiçek Sepeti ile vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizin ne zaman hazırlandığı, yola çıktığı ve teslim edildiğini anlık olarak SMS’ler ile takip edebilirsiniz.

Elazığ Çiçek Sepeti

En güzel çiçekler, bütçenize en uygun ödeme yöntemleri ile ciceksepeti.com’da! Siz de tüm Elazığ çiçek siparişleriniz için ÇiçekSepeti’nin benzersiz çiçek aranjanjmanlarını tercih edin, 7 gün 24 saat çiçek siparişinizi plarken kredi kartı, banka hesap kartı, EFT veya Havale ile ödeme yöntemlerinden dilediğiniz ile anında siparişinizi tamamlayın!

Doğu Anadolu Bölgesi Çiçek Siparişi:

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.