İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Giresun Çiçek Siparişi

Giresun içinden ya da başka bir şehirden Giresun’a çiçek göndermenin en kolay ve hızlı yolu internetten çiçek siparişi vermektir. Yalnızca tatikalar içerisinde internet üzerinden Giresun çiçek siparişi verebilirsiniz. Bu sayede çiçeğiniz sizin dilediğiniz tarihte ve size en uygun olan saat aralığı içerisinde adrese teslim edilir.

Fındık diyarı Giresun, pek bilinmese de kirazı ile de ünlüdür. Hatta ismini Kerasus veya Keresea kelimelerinden aldığı bilinmektedir. Karadeniz’in mükemmel doğasına şahit olabileceğiniz Giresun, yaylaları, şelaleleri, gölleri ve doğanın kalbini hissedebileceğiniz yemyeşil tabiatı ile özellikle yerli turistlerin çok ilgisini çeker. Giresun’un meşhur yaylalarında tıbbi ve süs amaçlı yüzlerce bitki yetiştirilir.

Giresun Çiçekçi

Giresun çiçekçileri her gün en taze ve mis kokulu çiçeklerini sevdiklerinize ulaştırmak için hazırlıyor ve en romantik günleri, en duygu dolu anları ve coşku ile kutlanması gereken tüm tüm zamanları daha manalı kılıyor.

ÇiçekSepeti Giresun şubesi ile fotoğraflarını görerek seçmiş olduğunuz gül aranjmanları, papatya buketleri, teraryumlar, bonsai ağaçları ve daha yüzlerce çiçek tasarımı sizin dilediğiniz tarih ve saat aralığı içerisinde teslim edilir. Her biri özel eğitimli bayiler tarafından hazırlanan bu çiçekler, şehrin dört bir yanına aynı standartlar ile ulaştırılır. Yani Espiye, Görele ya da Tirebolu’ya gönderdiğiniz çiçekler, aynı elden çıkmış gibi güzel ve kaliteli olarak adrese teslim edilir. Çiçek Sepeti’nden günün her saati siparişinizi planlayabilir, aynı gün teslimatlı ya da ileri tarihte teslim edilecek şekilde çiçeğinizi seçebilirsiniz.

Giresun Çiçek Sepeti

Her zaman size en yakın çiçekçi olan Giresun ÇiçekSepeti ile siz de dakikalar içerisinde siparişinizi verin, çiçeğiniz teslim edilene kadar gerçekleşen hazırlanma ve yola çıkma süreçlerinden haberdar olarak gönül rahatlığı ile çiçeğinizi sevdiklerinize gönderin!

Çiçek Sepeti Giresun ile Giresun' da yaşayan sevdiklerinizi, sevginizi anlatacak bir çiçekle mutlu etmek çok kolay! Ne kadar uzakta olursanız olun, aklınızı ve kalbinizi dolduran sevdiklerinize, duygularınızı anlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, CicekSepeti.com' un birbirinden büyüleyici ve özgün tasarım çiçeklerinden dilediğinizi seçmek! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Giresun' da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi tazehaliyle teslim edelim. Türkiye' nin online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Çiçek Sepeti Giresun ile Giresun' a çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.