Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Haworthia (Zebra Kaktüs)

Minimalist yaşam alanları için zebra kaktüs kullanarak sukulent serisinin bu gözde bitkisiyle zevkli kompozisyonlar oluşturmak istemez misiniz? ÇiçekSepeti sevdikleriniz ve kendiniz için ruh dinlendirici kolajlar yapmak adına zebra çiçeği seçeneklerini koleksiyonunda bulunduruyor. Estetik tasarımlara sahip çoklu saksı ya da tekli saksı seçenekleri ile canlı bitki bakımı deneyimi yaşarken yaşam alanlarına zarif dokunuşlar yapmak mümkün. ÇiçekSepeti’nin geniş ve güvenilir tedarikçi ağı sayesinde dakikalar içinde sevdikleriniz ve kendiniz için zebra kaktüsü seçimleri yapabilir, sukulent ailesinin minik ve özel dokulu üyesini sipariş edebilirsiniz.

Haworthia İle Masa Üstüne Keyifli Dokunuşlar

Çıkıntılı dokusu, beyaz desenleri ve üçgen yapraklarıyla sevilen bitkiler arasında yer alan zebra kaktüs; sevdiklerinize onlara verdiğiniz değeri hatırlatacak bir hediye olarak ÇiçekSepeti güvencesiyle Türkiye’nin her noktasına iletiliyor. Yalnızca zebra kaktüs kullanılarak yapılan tasarımların yanı sıra farklı sukulent ve kaktüs modelleriyle birlikte aranjmanlar hazırlanarak özel günlerde masa üstlerine yeni hatıralar ekleniyor. Zebra kaktüs seçenekleri ofis ve iş yeri için kolay bakılabilen bir çiçek olmasının yanı sıra bulundukları ortama pozitif hava katıyor. Yeni iş tebriği, özel günler ve resmi kutlamalar için uygun tasarımlar arasında bulunuyor. Koyu ya da açık renkli Haworthia çeşitlerinin farklı boyutlardaki tasarımlarını bakım kolaylığı ve yılan derisi deseninin göz alıcılığı estetiğiyle çalışma alanlarında değerlendirebilirsiniz.

Pencere Önü Saksılarının Vazgeçilmezi Haworthia

Yılan derisi kaktüsü olarak da anılan bu benzersiz bitki ev dekorasyonları için de dinlendirici kompozisyonlar yapılırken kullanılıyor. Sevdiklerinize uzun yıllar boyunca varlığını sürdürecek canlı bir bitki hediye ederek yaşam alanlarına sizi anımsatacak dokunuşlar yapmanız mümkün. Fazla sulama gerektirmeyen, yarı gölgeli ortamlarda kolayca varlığını sürdüren bu bitkiler; ÇiçekSepeti’nin profesyonel tedarikçileri sayesinde birer sanat eseri hassaslığı ile aranje ediliyor. Hassas ve özenli paketlemeler ile sahiplerine kusursuz bir halde ulaşıyor.

Güçlü Bağların Temsilcisi Zebra Kaktüsler

Empatiyi, sıcak sevgiyi ve dayanıklı bağları temsil eden zebra kaktüsü, duygusal ilişkilerin vazgeçilmez hediyelerinden biri. Ayrıca uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları ile hediye edilen kişi için anlamını uzun yıllar koruyabilecek özellikte. ÇiçekSepeti’nin Haworthia çeşitleri; anneler günü, sevgililer günü, babalar günü gibi özel günlerin popüler seçimleri arasında bulunuyor. Sıradan bir günü özel hale getirebilecek anlamlı tasarımlar ile ilişki dinamiklerini temsil eden hediyeler arayanlar için devamlı ve güçlü hislerin temsilcisi olan zebra kaktüsü biçilmiş kaftan.

Kimi zaman anne bebek arasındaki benzersiz bağı, kimi zaman güçlü aşkları, kimi zaman ise zamansız dostlukları ifade eden bu bitkiler şehir hayatına doğadan izler yansıtmak için de ideal. Fazla ilgi beklemeyen, ortalama koşullarda yaşayan ve az yer kaplayan zebra kaktüsü; teraryum düzenlemelerinde de sıkça kullanılıyor. Geniş aralıklar ile sulanmasının yeterli olması, kökünün az yer kaplaması ve uzun sürede gelişmesi ile teraryum içi kompozisyonlarında önemli bir yer kaplıyor. Bunun dışında kitaplık rafı, masa üstü, pencere önü gibi çalışma ve oturma alanlarında rahatlatıcı bir görünüm oluşturmak isteyenler için ideal. Banyoda sabunluk ve havlular ile kombinlenerek keyifli ortamlar yaratırken mutfak tezgahlarında ise cesur ve yenilikçi düzenlemeler yapmayı sevenlere eşlik ediyor.

Zebra Kaktüsü Tasarımları ÇiçekSepeti’nde!

Siz de yılan deseni ile göz dolduran zebra kaktüsü ya da Latince ismiyle Haworthia seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Birer aksesuar şıklığı ile tasarlanan saksılarda sevdiklerinize hediye etmek için ÇiçekSepeti’nin özenli tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. İnternet üzerinden verilen siparişlerde aynı gün teslim seçenekleriyle Güney Afrika’nın güçlü ve nadir bitkisini sevdiklerinize dakikalar içerisinde iletmek mümkün. En güzel zebra kaktüsleri hemen şimdi satın alabilirsiniz.