İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediyelik Kolye Modelleri

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan birisi olan kolye, ciceksepeti.com kalitesi ve güvencesiyle sizleri bekliyor. İster kendinize isterseniz de sevdiğiniz bir kişiye alabileceğiniz kolyelerle kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Altın kolye, pırlanta kolye, isimli kolye, inci kolye, yakut kolye gibi birçok seçenek arasından dilediğiniz kolyeyi seçebilir, ciceksepeti.com ayrıcalıklarıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Gümüş veya Altın Kolyeler

Sevdiklerinize kolye almak klasikleşmiş fakat değerinden bir şey kaybetmeyen hediyeliklerin başında gelir. Özellikle bayana alınabilecek hediye çıkmazında güzel bir gümüş kolye hediyeyi alanı herzaman mutlu edebilmiştir. Eğer bütçeniz uygunsa altın kolye hediyeliğin dışında verdiğin yüksek değerin de bir ifadesi olabilir. Hediyelik kolye kategorimizdeki ürün yelpazesinde kolye fiyatları her iki alıcı kitleye de hitap edebilir düzeydedir. Ayrıca şimdi modern erkeği yansıtan erkek kolye modellerini de uygun fiyatlarla online satın alabilirsiniz.

Modern kolye modelleri dışında; YüzükBileklikKüpeSaat , Kol düğmesiKravatÇanta ve Takı kategorilerimizdeki yeni ürünlerimize göz atabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.