İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediyelik Saatler

Sevdiklerinize zamanı hediye edemeseniz de zamanı takip edebilecekleri saatlerden hediye edip onları sevindirebilirsiniz. Birbirinden güzel ve anlamlı kol saatleri, duvar saatleri ve masa saatlerinden dilediğinizi seçin, sevdiklerinize hediye ederek onlara her an onlarla olduğunuzu hissettirin. Ciceksepeti.com kalitesi ve güvencesiyle kolaylıkla alacağınız saatleri kendinize de hediye ederek hem şık bir saate sahip olabilir hem de kendinizi şımartabilirsiniz.

Şık Saat Modelleri

Hediyelik olarak saat almayı düşünüyorsanız Çiçek Sepeti'nin saat dünyası spor, klasik, deri veya silikon kordonlu onlarca saat modeli ile aradığınız hediyeyi bulabileceğiniz bir ürün yelpazesi sunuyor. Sadece zamanı doğru gösteren bir obje olmasından çok zamanın değerini hatırlatması veya sevdiğinizle geçirdiğiniz zamanın önemini sembolik olarak temsil etmesi hediye saat almanın anlamını doğru tamamlayan parçalardır. Hediye notları sayfamızdaki güzel sözleri inceleyerek armağanınız ile birlikte hediye saat notlarından seçtiğiniz güzel birkaç söz ile sevdiğinizin mutluluğunu katlayabilirsiniz.

- Kol Saati

- Duvar Saati

Ünlü saat markalarının yeni model ürünleri uygun fiyatlarıyla websitemizde. Casio saat modellerindeki indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Diğer hediyelik ürün kategorileri:

Kolye / Bileklik / Küpe / Kol düğmesi / Çanta / Takı

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.