Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün Bittibitiyor tarafından gönderilecektir.
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
| Arttırılabilir Hafıza | Var |
|---|---|
| Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Bağlantı Hızı | 42.2 Mbps |
| Bekleme Süresi | Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. |
| Bluetooth | Var |
| Boyutlar | 162 x 77 x 9.4 |
| Çift Hatlı | Var ( Tek İşlemcili ) |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
| Ekran Boyutu | 6,5 inç |
| Ekran Renk Çözünürlüğü | 16 Milyon |
| Ekran Tipi | Full HD |
| E-mail Desteği | Var |
| Entegre Flaş | Var |
| Entegre Kamera | Var |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Görüntülü Konuşma | Var ( Uygulama ile data kullanır ) |
| Göz Taraması | Yok |
| GPS (Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Hafıza Kartı Tipi | Micro SD |
| HandsFree (Eller Serbest) | Var |
| İşletim Sistemi | Android 10 |
| İşletim Türü | Android |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP |
| Kamera Zoom (Yakınlaştırma) | 2x, Var |
| Klavye | Yok |
| Konuşma Süresi | Konuşma süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. |
| Mobil Bağlantı Hızı | 4.5G |
| MP3 Çalma | Var |
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Var |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
| Ön (Selfie) Kamera | 25 MP |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil Gücü Aralığı | 5000 mAh ve Üzeri |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Pil Türü | Li-Po |
| Radyo | Yok |
| RAM Kapasitesi | 6 GB RAM |
| Ses Kayıt | Var |
| Şarj Girişi | Type-C |
| Telefon Hafızası | Var |
| Telefon Tipi | Bar Tipi |
| Video Kayıt | Var |
| Video Oynatma | Var |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Yüz Tanıma | Yok |
| Zil Tipi | Polifonik - MP3 |

A*** A***
BURSA
30 Aralık 2021
30 Aralık 2021
A*** A***
BURSA
M*** Ö***
ISTANBUL-AVRUPA
05 Şubat 2022
05 Şubat 2022
M*** Ö***
ISTANBUL-AVRUPA
E*** P***
BURSA
08 Şubat 2022
08 Şubat 2022
E*** P***
BURSA
E*** T***
ISTANBUL-ANADOLU
21 Aralık 2021
21 Aralık 2021
E*** T***
ISTANBUL-ANADOLU
S*** A***
ANKARA
07 Şubat 2022
07 Şubat 2022
S*** A***
ANKARA
Ö*** U***
ANKARA
21 Aralık 2021
21 Aralık 2021
Ö*** U***
ANKARA
H*** ş***
ANTALYA
14 Şubat 2022
14 Şubat 2022
H*** ş***
ANTALYA
S*** B*** G***
ISTANBUL-AVRUPA
14 Kasım 2021
14 Kasım 2021
S*** B*** G***
ISTANBUL-AVRUPA