İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İzmir Çiçek Siparişi

Çiçek siparişi verirken en önemli unsurlar çiçeğinizin vaktinde teslim edilmesi, kolay sipariş ve güvenli ödemedir. Tüm bu gereklilikleri bir arada bulabileceğiniz platform ise internetten çiçek siparişi verilebilen sitelerdir. Online çiçek siparişi ile İzmir’e çiçek göndermek hem pratik hem de güvenlidir. Çünkü internetten çiçek siparişi vermek size, yalnızca dakikalar içerisinde dilediğiniz çiçeğin fotoğraflarına bakarak seçip, kolay ödeme seçenekleri ile ödeme yapma imkanı sunar.

Sahil boyunca palmiye, hurma ağaçları ile güzelliğini sergileyen İzmir, hem tarih kokan hem de modernizmi simgeleyen özel şehirlerdendir. 2014’ten bu yana UNESCO Dünya Mirasları arasında bulunan Bergama ve bu listeye 2015’te giriş yapan Efes ile güzelliği ülke sınırlarını aşan şehir, nice şarkılara ve şiirlere ilham olmuştur. Dağlarında açan çiçekler ile marşlara giren İzmir’in çeşitli bitkilere adadığı festivalleri vardır. Kesme çiçek denildiği vakit ilk akla gelen şehirlerden biridir ve 146 adet bitki, dünyada yalnızca İzmir’de yetişir.

İzmir Çiçekçi

Ege’nin incisi İzmir’de çiçekçiler her gün en güzel çiçekleri ile insanları mutlu ederler. Butik çiçek çeşitleri arasından en beğenilen tasarımlardan kocaman buketlere, mis kokulu gül aranjmanlarından kutuda çiçek tasarımlarına binlerce çeşit çiçek aranjmanı seçeneği sevdiklerinizi gülümsetmek için hazırlanır. Siz de İzmir'de yaşayan sevdiklerinizi mutlu etmek veya sevdiklerinize çiçeklerle sürpriz yapmak için internette İzmir çiçekçi, İzmir çiçekleri, İzmir çiçekçilik veya İzmir çiçek siparişi gibi aramalar yapmak yerine hemen CicekSepeti üzerinden sipariş oluşturabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Çiçek sepeti İzmir şubesi size en yakın çiçekçidir. İzmir Buca’dan Bornova’ya, Çeşme’den Konak’a şehrin her yerinde ikamet eden sevdikleriniz için en güzel çiçekleri hazırlayan İzmir Çiçek Sepeti çiçekçileri sayesinde, gönderdiğiniz eşsiz çiçekler her zaman aynı kalitede hazırlanır ve tam zamanında teslim edilir. ÇiçekSepeti'nin İzmir çiçekçilik bayisinden tasarım vazolar içerisinde çeşitli çiçekler ile hazırlanan aranjmanlar, kucak dolusu çiçek buketleri, uzun ömürlü saksı bitkileri ve özel davetler için çelenkler ile kutlama sepetleri gönderebilirsiniz.

İzmir Çiçek Sepeti

İzmir çiçek siparişi denildiği vakit ilk akla gelen adres olan ciceksepeti.com, mis kokulu çiçekleri tutku ile özel hediyeler haline getiren İzmir çiçekçilerinin yetenekli ellerinden çıkan ürünleri sizlere sunar. Sevdikleriniz için doğum günü, yeni iş tebriği, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, mesleki özel bir gün için çiçek ya da nişan, söz çiçeği gibi tüm siparişlerinizi Çiçeksepeti garantisi ile hızlıca verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kalbiniz Ege'de, Ege'nin İncisi İzmir'de kaldı, siz ise İzmir'den çok uzaklardasınız... Üzülmenize hiç gerek yok, siz oraya gidemeseniz de, kalbinizin İzmir'deki sahiplerini mutlu edecek en güzel çiçekler, İzmir'e yola çıkmak için sizin seçmenizi bekliyor! Hemen siparişinizi verin, CicekSepeti.com'un sevdiklerinizin yüzünü güldürecek en güzel çiçekleri İzmir'in yollarına düşsün! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, İzmir'in dilediğiniz semtine çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi tazehaliyle teslim edelim. Türkiye' nin online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor. Ankara, İstanbul, Eskişehir, Antalya ve Bursa gibi diğer büyük şehirlere de aynı gün teslimat yapabilen geniş çiçekçi ağımız sayesinde hızlı hediye çiçek göndermenin keyfini yaşayın!

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.