Mutlu Etmenin Adresi

İZMİR ÇİÇEK SİPARİŞİ

CicekSepeti.com İzmir'i mutlu ediyor!

Kalbiniz Ege'de, Ege'nin İncisi İzmir'de kaldı, siz ise İzmir'den çok uzaklardasınız... Üzülmenize hiç gerek yok, siz oraya gidemeseniz de, kalbinizin İzmir'deki sahiplerini mutlu edecek en güzel çiçekler, İzmir'e yola çıkmak için sizin seçmenizi bekliyor! Hemen siparişinizi verin, CicekSepeti.com'un sevdiklerinizin yüzünü güldürecek en güzel çiçekleri İzmir'in yollarına düşsün! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, İzmir'in dilediğiniz semtine çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye' nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

İzmir'e çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

BAHAR TATLI

saat 12:30da sİparİş verİp İzmİrde bulunan yeğenİme doğumgünü süprİzİ yapmak İstedİm.çİçek sepetİnİ süper hizli servİsİ tam zamaninda süprİzİ tam zamaninda İleterek bİr çocuğu ve halasini (!) çok mutlu ettİ.
teşekkürler çİçek sepetİ :)

PELİN KOÇLAR

İzmire yakın bir arkadaşıma doğum günü için gönderdim. gayet hızlı ulaştı ve geri dönüşlerden çok memnun kaldım.
teşekkürler!

MUTLU ÇıKRıKÇıOĞLU

cok hızlı güvenilir harika bir site, tokattan izmire 1 saatte çiçek gonderebılmenın ayrıcalıgını ve mutlulugunu yasıyorum, çiçek sepeti.coma cok tesekurler

Ürünü sepetinizden çıkarmak istediğinizden emin misiniz?

Kupon indiriminizi iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

CCKWEB06/2.0.0.1002