Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Ajanda Setler

Gören herkesi mutlu eden bir hediye varsa, o da kişiye özel olarak tasarlanan bir hediyedir! Çünkü bu hediyeler, herkese kendini özel ve değerli hissettirir. Böylece aldığınız hediye, yıllar geçse de değerini korur ve vazgeçilmez olur. Kişiye özel hediye dendiğinde ajandalar akla ilk gelen ürünlerdendir. Gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta sıklıkla kullanılan ajandalar, yanlarına eklenen ürünler sayesinde bir set haline getiriliyor. Kalem, defter, matara, bardak, kartlık gibi ürünler ile hazırlanan bu setler, tasarımları ve kullanım kolaylıkları ile herkesin beğenisini kazanıyor. Özel günlerin kurtarıcısı olan aynı zamanda sıradan günlerde de hediye olarak tercih edebileceğiniz kişiye özel ajanda setler, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! İsterseniz kendiniz için, isterseniz sevdiklerinize hediye etmek için Çiçeksepeti’nde yer alan birbirinden kaliteli bu setleri tercih edebilir ve dakikalar içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiye Özel Ajanda Setlerinin İçinde Neler Var?

Kişiye özel setlerin içerisinde, herkese hitap eden birçok ürün bulunuyor. Setlerin ana ürünü olan ajandalar, farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Deri kapak, keçe kapak, kumaş kapak ya da kağıt kapak seçenekleri ile karşınıza çıkan bu ajandalar; aynı zamanda çizgili, çizgisiz, kareli, takvimli özellikleriyle de işleri bir hayli kolaylaştırıyor. Ajandaların üzerine lazer baskı yöntemi ile eklenen isimler, ürünü kişiye özel bir hale getiriyor. İsterseniz hediye edeceğiniz kişinin adını, isterseniz kendi adınızı ekleyerek ajandaları özelleştirebiliyorsunuz. Ajandaların yanında ise çok kullanışlı ve aynı zamanda çok şık olan bazı özel ürünler ekleniyor. Bu ürünler genelde ajandalar ile birlikte kullanılan ürünler arasından seçiliyor. Tükenmez kalem, dolma kalem, kurşun kalem gibi kalem çeşitlerinin yanı sıra; su matarası, kahve matarası, kupa, fincan, bardak gibi ofis masasını süsleyecek ürünlere de yer veriliyor. Böylece bir set haline gelen ajandalar, şık kutuda sevdiklerinize sunulmayı bekliyor! Çiçeksepeti’ni ziyaret ederek, her birinin tasarımı bir diğeri ile yarışan kişiye özel ajanda setlerini inceleyebilirsiniz!

Özel Günlerin Kurtarıcısı Kişiye Özel Ajanda Setleri

Kişiye özel ajanda setler, genellikle yeni iş başlangıcı, terfi gibi özel günlerde tercih ediliyor. Sevdikleriniz için özel olan böyle günlerde, onlara özel olarak hazırlanan ajanda setleri ile motivasyonlarını artırabilirsiniz. Bunun haricinde, yazmayı çok seven kişilere Sevgililer Günü, Babalar Günü, Anneler Günü, Kadınlar Günü, doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde de kişiye özel ajanda setler tercih edebilirsiniz. Özel günlerde hediye seçiminde zorlanıyorsanız ve tek bir hediye ile yetinmek istemiyorsanız, bu setler tam size göre! Hem bütçenizi yormayan hem de görünümleri ve kullanım özellikleri sayesinde herkesi tatmin eden kişiye özel ajanda setleri, şimdi Çiçeksepeti’nde!

Uygun Fiyatlı Kişiye Özel Ajanda Setler Çiçeksepeti’nde!

Kişiye özel setler, tasarımlarının yanı sıra ekonomik olmaları sayesinde de sıklıkla tercih ediliyor. İçerisinde en az iki farklı ürün bulunan bu setler, özel tasarım kutularıyla da büyük beğeni topluyor. Siz de sevdiklerinize bütçenize uygun ama aynı zamanda manevi değeri oldukça yüksek olan, rahatlıkla kullanabilecekleri ve işlerini kolaylaştıran bir ürün hediye etmek istiyorsanız, tercihinizi kişiye özel setlerden yana kullanabilirsiniz. Çiçeksepeti’nde yer alan kişiye özel ajanda setler arasında hediye edeceğiniz kişinin tarzına uyan modelleri inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir ve beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek online sipariş verebilirsiniz. Güvenilir alışverişin yolu olan Çiçeksepeti’nde dakikalar içinde aradığınız ürünü bulabilir ve birkaç tık ile satın alabilirsiniz!