Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Kol Saati

Kol saatleri, bazı insanlar için bir hobiyken bazıları içinse zamanı öğrenmek için vazgeçilmez bir araç. Özel tasarımlara sahip saatler ise ince detaylarıyla her insanda farklı bir duyguyu ortaya çıkarır. Bu duyguyu özel günlerde sevdiklerinize hissettirmek için ne alacağınıza karar veremiyorsanız ÇiçekSepeti’nin kişiye özel kol saati koleksiyonundan birini tercih edebilirsiniz.

Zevkinize Uygun Kol Saatleri

Çiftlere uygun birçok saat modeli; metal, deri ve silikon kordonlu olarak birbirinden ayrılır. Saat tasarımı konusunda bir zevkinize uygun bir tercih yaptıktan sonra isim veya fotoğraf baskılı modeller arasından birini seçebilirsiniz. Ürünlerin yüksek materyal kalitesine sahip olması, ömür boyu sevginizi yansıtan bir anı olarak kalmasını sağlar. Renk açısından geniş yelpazeye ayrılan kişiye özel kol saati, kolunuzda taşırken dikkatleri üzerine çeker. İster analog isterseniz de klasik modeller arasından seçebileceğiniz bir saatle zevkinizi yansıtabilirsiniz. İçerisine istediğiniz yazıları ekleyerek bastırabileceğiniz saatleri sevdiklerinizle buluşturarak onları mutlu edebilirsiniz. Bu şık tasarım saatlerle onlara değerli olduklarını hatırlatabilirsiniz.

Her insan kendisi için anlamlı bir hediye görmek ister. Bu nedenle boyut, dizayn ve renk seçenekleriyle geniş bir saat yelpazesi karşınıza çıkıyor. Üzerinde emek verilmiş ve özel tekniklerle bir araya getirilmiş bir kol saati, verebileceğiniz en güzel hediyeler arasında bulunur. Özel bir kutu içerisinde paketli olarak bulabileceğiniz saatler, doğum günlerinin ve yıl dönümlerinin değerini artırır. Saatleri tek olarak seçebileceğiniz gibi kemer, bileklik, tespih, çakmak ve cüzdan gibi aksesuarlarla bir set halinde satın alabilirsiniz.

Duygularınızı Yansıtan Kişiye Özel Kol Saatleri

Kişiye özel kol saati ile anılarınızı ölümsüzleştirmek için Anneler Günü ve Babalar Günü'ne özel eklemeler yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin sunduğu yazı ve görsel ekleme seçenekleriyle ürünler üzerinde hayalinizdeki tasarımı kolayca sipariş verebilirsiniz. Sevdiklerinizi tam anlamıyla mutlu etmek için anılarınızın bulunduğu fotoğrafları bastırabilirsiniz. Yeni bebek sahibi olan evli çiftlerse geleceğe bir anı bırakmak için aile fotoğraflarını kişiye özel kol saatli içerisine ekletebiliyor. Fotoğraflarınızın saat içerisinde canlı bir şekilde görünmesi için yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf kullanabilirsiniz. Saatler üzerinde kullanılacak olan yazı fontu ve renginin yanı sıra saat kadranının tasarımını zevkinize göre şekillendirebilirsiniz.

Kişiye özel hediyeler arasında ön plana çıkan birçok model, unutulmaz bir gün yaşamanıza imkan verir. Farklı konseptlere uygun olan ve özel günlerinize göre tasarımını seçebileceğiniz saatleri kullanmanın yanı sıra dekoratif olarak saklayabilirsiniz. Şık kutusuyla birlikte evinizin en güzel köşesinde konumlandırabileceğiniz ürünler, yaşam alanlarınıza değer katar.

Kişiye Özel Kol Saatlerinin Özellikleri

Saatleri sıradan bir hediyeden ayıran en önemli özellik, duygularınızı kolaylıkla aktarmaktır. Ayrıca içerisine ekleyebileceğiniz tasarımsal özellikler, uzun yıllar herhangi bir hasar almadan saklanabilir. Böylelikle saati bir bütün olarak ömür boyu koruyabilirsiniz. Sade bir model için analog, teknolojik bir saat içinse dijital modellerle hediyenizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Onlarca seçenekle herkese hitap eden ürünler, özel günlerde farklılık yaratmak için alternatif sunuyor. Set halinde tercih edebileceğiniz modellerin içerisinde bulunan çeşitli aksesuarlar alternatifleri zenginleştiriyor.

Beklenmedik sürprizlerle ailenizi, arkadaşlarınızı ve eşinizi mutlu ederek aranızdaki sevgi bağlarını kuvvetlendirebilirsiniz. Hiçbir zaman eskimeyen tarzıyla modaya uyum sağlayan modeller, hayallerinizle buluşuyor. Görsel ve yazıların yanı sıra istediğiniz mesajlarla duygularınızı güçlü bir şekilde aktarabileceğiniz kişiye özel kol saati, tek veya çift olarak bulunabiliyor. Sevginizin bir sembolü olarak erkek ve kadın saat modellerini ayrılmaz bir ikili olarak kullanarak mutluluğu paylaşabilirsiniz. Siz de ÇiçekSepeti'nin özel olarak hazırlanan saat koleksiyonundan satın alabilir ve sevdiklerinizi anlamlı bir hediyeyle buluşturabilirsiniz.